EPF
By eBoy
Witam. Jestem nowy na forum i mam kilka pytań odnośnie mojego prezentu jaki dostałem a mianowicie jest to e-papieros BLAKER eGo RAPID. Chciałem sie dowiedzieć co to wogóle za firma i co on w sobie posiada,z ulotki wiem,że :

2x bateria 1100mah
2x Clearomizer Ce4
1x ładowarka USB
1x ładowarka sieciowa
1x Orginalna instrukcja obsługi w formie książeczki
+ Karta Gwarancyjna

Nie orientuje się w tych nazwach i czy ten zestaw jest dobry dla osoby która chce nie palić papierosów(pale 5 lat po 20-25 dziennie) i czy części zamienne sa dostepne bez problemu bo czytałem,ze każda firma ma inne i może być z tym problem.

Bede wdzieczny za zainteresowanie tematem bo nie wiem czym mam go sprzedać i kupic cos innego(czytałem,że "VOLISH" jest najlepsza firma e-papierosów)

Pozdrawiam eBoy
By eBoy
Dokładnie ten sam zestaw dostałem. Wiec nie jest najgorszy,tak?

Czyli nie bedzie problemu jak mi sie spali grzałka i z innymi asortymentami na wymiane? Bo nic nigdzie nie ma na temat tej firmy i nie moge znalesc opini co do tego modelu z firmy BLAKER
Ostatnio zmieniony 14 mar 2013, 18:06 przez eBoy, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By Ratio
- brak watki oddzielającej liquid od baterii,
- najnowsza bateria z wyłącznikiem (pięcioklik),

Ależ tam mają technologie!
Hm, no do pewnych zestawów bym tego nie zaliczyła. Ale jak Ci będzie działać, to ok. Musisz przetestować. Prawdopodobnie ma gwint 510, a to już coś.
Awatar użytkownika
By embejo
eBoy pisze:Nie rozumiem twoich cytatów,to dobrze czy zle? I o co chodzi z gwintem 510?

eBoy, nic się nie przejmuj. Masz zestaw- więc go wypróbuj, darowanemu koniowi się w zęby nie patrzy :)
Twój zestaw to na pewno nie żaden spinner, ale na sam początek w zupełności wystarczy, więc wapuj i podziel się wrażeniami. :wink:
Gwint ego 510 oznacza tyle, że będą do twojej baterii pasować najpopularniejsze clearomizery, więc jest ok
By eBoy
Czy ktos znajdzie troche czasu i mial by checi zlozyc mi jakiegos e-papierosa z najlepszych podzespołów dostepnych teraz na rynku. Tego sprzedam za 170zl i mysle,ze 220zl bede miec na tego "skladaka".
Awatar użytkownika
By erbis
eBoy pisze:Czy ktos znajdzie troche czasu i mial by checi zlozyc mi jakiegos e-papierosa z najlepszych podzespołów dostepnych teraz na rynku. Tego sprzedam za 170zl i mysle,ze 220zl bede miec na tego "skladaka".

Wątpię czy znajdziesz kupca skłonnego zapłacić 170zł. Za 149 nie ma chętnych...
http://allegro.pl/zestaw-1x-blaker-ego-rapid2-gwarancja-sklep-i3055846840.html
Awatar użytkownika
By jedenkrok
Dokładnie. Powapuj, sprawdź czego potrzebujesz i wtedy myśl o kolejnych zakupach.
By eBoy
Tylko jak zaczne juz z niego kopcic to nie sprzedam zestawu za ta cene. Ale ok,jeszcze to przemysle,moze naprawde nie jest mi potrzebny inny e-szlug.
By Likwidator
Rozbierałem baterie i powiem że jestem pod pozytywnym szokiem :)
Od środka wszystko wygląda dość dobrze, jestem posiadaczem jednej batki z zestawu rapid.
Trzyma całkiem nieźle, clearomizery stosuję swoje tzn. te które mam w podpisie :)

Nie jest źle, grzałki nie są kompatybilne z większością dostępnego sprzętu, musisz szukać takich o stożkowatym zakończeniu (u spodu - chodzi mi o styk plusowy zwany pinem +).
Grzałki w Blakerze są o ile się nie mylę takie same jak u dostawcy PELEON, te do clearomizerów CE5.
Awatar użytkownika
By embejo
Likwidator pisze:Rozbierałem baterie i powiem że jestem pod pozytywnym szokiem :)
Od środka wszystko wygląda dość dobrze, jestem posiadaczem jednej batki z zestawu rapid.
Trzyma całkiem nieźle, clearomizery stosuję swoje tzn. te które mam w podpisie :)

No, więc może ten post przekona eBoya do spróbowania powapować na razie na tym sprzęcie :)

Witam, Niestety melo 3 nie spełnia moich wymagań d[…]

iStick Pico 75W TC Kit

Mini Volt KILLER :D [obraz_800:2r3odacu]http[…]

Merlin RTA

Coś dla zwolenników "single coil" http[…]

Który atomizer wybrać

Mam Joyetech eVic VTwo i zastanawiam się nad zakup[…]