EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Kondiax
#1777635
Cześć witajcie. Dzisiaj przyszła do mnie przesyłka z nowiutkim p1 vaptio. Słyszałem i czytałem już negatywne opinie o nim jednakże jako że miałem go ~2 lata i zepsuł się wyłącznie z mojej winy stwierdziłem że co mi tam. Kiedy otworzyłem pudełko zdziwiło mnie czemu ten tank wygląda troszeczke inaczej. Na odwrocie pudełka zauważyłem obrazki jakoby miał być on zalewany od góry, co w porównaniu do tego którego miałem wcześniej było nowością- był on zalewany przedz odkręcenie dolnej części urządzenia. Podekscytowany podniosłem trochę górny kap tak jak było na obrazkach co otworzyło grzałke i wszystko ślicznie działało, więc stwierdziłem że go zalewam. Odkręciłem tą metalową część tak jak na obrazkach z tyłu opakowania i usłyszałem tylko takie "ptjong" jakby dźwięk odrywanej sprężyny, wystraszyłem się troszeczkę i chciałem zobaczyć czy nic się nie stało więc naturalnie ponownie chciałem go zamknać dokręcając ten górny kap, lecz teraz nie było to takie łatwe ... Dokładniej to się nie da go teraz dokręcić ani docisnać ani nic więc mam vaptio u którego odpada górna część tanka... Mam zamiar oddać go na gwarancje jednak nie widzi mi się 2 tygodnie bez sprzętu, a co jeśli to ja coś urwałem i będzie do wywalenia? W sklepie stacjonarnym w okolicy pan powiedział że jedyna opcja to oddać go na gwarancje bo "albo to (pokazuje jedną część wewnatrz tanka) jest za długie albo to na górze jest za krótkie". Jestem otwarty na pomysły co to może być i co moge zrobić byleby tylko działał :/ a jeśli to moja wina i nic się nie da z tym zrobić to może są jakieś tanki tak do ~50zl które dobrze zastąpią mi orginalna góre? Proszę pomóżcie :c

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

nie chcę się włączyć

kupiłam oxva slim xpro w grudniu, nagle dzisiaj ni[…]

Około dwa tygodnie temu zrobiłem dwa liquidy z aro[…]

Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.