EPF
Nie wiesz jaki model e-papierosa wybrać, który atomizer będzie pasował do danego zasilania? Zapytaj.
Regulamin forum: Przypominamy, że zgodnie z ustawą o ochronie zdrowia (...) zakazane jest publiczne zachęcanie do nabywania lub używania papierosów elektronicznych lub pojemników zapasowych. Jednakże nikt nie zabrania dzielenia się prywatnymi, subiektywnymi opiniami na temat produktów.
By wendla88
Witam, :bry

Noszę się z zamiarem zakupu nowego sprzętu.

Na dzień dzisiejszy użytkuję prosty zestawik Aspire CF VW z clearomizerem CE5-S. Mam też Nautilusa Mini którego używałam dłuższy czas, ale powiem szczerze że ten zwyczajny najprostszy clearek podoba mi się bardziej, bo efekt daje identyczny jak nie lepszy a jest prosty, niezawodny i tańszy (więc jak się rozleci w drobny mak to nie szkoda).

No, ale przechodząc do rzeczy, obie moje baterie mają już ponad 1,5 roku i zaczynają pomału umierać, clearek zaczyna cieknąć... Dlatego czas na coś nowego. No i może jednak lepszego.

Nie jestem typem gadżeciarza, najbardziej w zasadzie zależy mi na niezawodności działania: żeby lać i palić i nie musieć się niczym specjalnie przejmować. Jakby do tego jeszcze fajnie paliło (smak jest dla mnie mniej ważny, bo w większości palę czystą bazę), żeby nie ciekło i nie wymagało ciągłego dopieszczania :-P. Wolałabym sprzęt na gotowe grzałki, bo nigdy swoich nie kręciłam i nie ma mnie kto nauczyć, ale w sumie nie będę się upierać. Wytrzymała bateria też byłaby wielkim plusem. Większa pojemność clearomizera również.

Szukam pojedynczego zestawu, jeśli to możliwe za nie więcej niż 150zł.

Myślałam o iJust S ale widzę że nie ma najlepszych opinii, za to widzę że chwalicie zestaw Pico z Melo – ten z kolei już jednak nieco drogi (ok. 200zł)… Czy naprawdę jest wart swojej ceny? A może coś innego?

Prosiłabym o jakieś propozycje albo chociaż jakiś punkt zaczepienia od czego zacząć poszukiwania, jak widzicie jestem laikiem jeśli o sprzęt chodzi…. :-)

Aha, i jeszcze gdyby się dało kupić w e-dymie to byłoby super (bo mam sklep prawie pod domem :-P).

Dzięki!
By wendla88
Krasnal45 pisze:Też bym tak chciał.

No wiadomo, w granicach rozsądku :-P

Krasnal45 pisze:A w temacie: Pico z Melo III, to naprawdę dobry wybór. Czy to drogie? Jak na swoje możliwości i jakość, to bardzo tanio.

Drogo raczej w takim rozumieniu, że drożej niż planowałam wydać... ale przemyślę oczywiście, skoro piszecie że warto

krzychu44k pisze:dokup do Nautilusa Mini- Eleafa Isticka 20W i gitara

No właśnie Nautilusa nie chcę. :-)

Dobrze, poważnie przemyślę zestaw Pico z Melo III - a czy coś innego w podobnej cenie jest warte uwagi? Może coś o większej pojemności? Coś nie-boxowego? Chciałabym mieć jakąś alternatywę do przemyślenia. No chyba że takowej nie ma...
By kozioll
Ja polecałbym Ci joyetech ego aio, zwykły lub d22. Użytkuje ten sprzęt od lipca tego roku. W sumie miałem zwykłego ale został zgubiony i niedawno wymieniony na właśnie aio d22. Sprzęt niedrogi bo spokojnie zmieścisz się w 100 zł. Różnica między nimi to pojemność baterii i wymiary. W zwykłym masz 1600 pojemności baterii a w d22 2100. Smak jak za te cenę jest przyzwoity choć wiadomo smok to nie jest. Ja grzałki wymieniam co 2-3 tygodnie. Tylko trzeba brać te cubisa 0,5 ohma bo standardowe słabo się sprawują. Oraz nie polecam farbowanych modeli tylko srebrne, farba nie schodzi przy upadkach. A samym sprzętem można kafle rozbić i dalej vapowac.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
By marki51
A ja zaproponuje, stary niezawodny zestaw od kangera - subox mini. Parownik na gotowe i na robione grzałki (mego proste) Box bez wodotrysków, ale pancerny :mrgreen:
to już 8 lat...

Hej, w sumie temat pewnie do usunięcia ale naszło[…]

Witam, szukam najlepszego atomizera, który najlepi[…]

Co dalej z Vype?

Powodowany niezdrową ciekawością i nudząc się dziś[…]

Cześć, chciałbym ujawnić Wam mój sposób jakim od d[…]