EPF
Nie wiesz jaki model e-papierosa wybrać, który atomizer będzie pasował do danego zasilania? Zapytaj.
Regulamin forum: Przypominamy, że zgodnie z ustawą o ochronie zdrowia (...) zakazane jest publiczne zachęcanie do nabywania lub używania papierosów elektronicznych lub pojemników zapasowych. Jednakże nikt nie zabrania dzielenia się prywatnymi, subiektywnymi opiniami na temat produktów.
By Sheller1212
Siema.
Moi drodzy!

Mój eleaf istick mini 30w długo mi służył razem z kangertech subtank mini, ale przeciekajaca puszka z piwem w torbie zalała mi baterie i musze coś kupić.

Czytałem wątki i proponowane sprzęty, ale nie jestem w stanie stwierdzić czy sa one lepsze od tego co mam.

Zastanawam się również nad zakupem nowego parownika, chociaż ten subtank mini nie jest uszkodzony.

Proszę pomóżcie!

Zależy mi żeby nowy mod był lepszy od tego co miałem czyli od eleaf istick 30w.

Chciałbym miec w nim możliwość ładowania i używania jednocześnie oraz na niezawodności, bo istick miał ciezkie życie ze mna.

Zastanawiam się również nad zmianą gory, czyli subtank mini na coś innego. Z subtanka mini jestem zadowolony, kręciłem sam grzałki. Jedynie smak był słabo wyczuwalny.

Jeśli chciałbym coś kupić to coś na czym poczuje pozytywna różnice, szczególnie chodzi mi o odczuwanie smaku lq. Musi być też możliwość kręcenia grzałek. Nie zależy mi na pojemności.

Fajnie by było gdyby sprzęty były dostępne w sklepie e-dym, bo bym miał na miejscu.

Jaki mod mi polecicie moi drodzy?
Podpowiecie czy warto zmieniać subtank mini na coś innego?
A jeśli tak to na co? Budzet to 200-300zl. Dzięki!
Awatar użytkownika
By bulit73
Przeczytaj ten temat. Znajdziesz tam parę kombinacji Pico + parownik.
topic105777.html
Awatar użytkownika
By marki51
Sheller1212 pisze:Ten goblin będzie lepszy niż subtank mini? Miałeś styczność z dwoma?

Mam oba :D Nie da się porównać doznań na tych parownikach. Goblin o wiele lepiej oddaje smaki.
Awatar użytkownika
By tunajerzy
Zastanawiam się również nad zmianą gory, czyli subtank mini na coś innego. Z subtanka mini jestem zadowolony, kręciłem sam grzałki. Jedynie smak był słabo wyczuwalny.

Nie piszę tego złośliwie. Proponuję podszkolić się w "kręceniu grzałek". Jeżeli na Subtanku smak był słabo wyczuwalny to zmiana parownika niczego nie zmieni. Gwarantuję że przy dobrze zrobionym setupie i Subtank będzie dobrze oddawał smak.

Proponuję poczytać na początek:
http://www.e-papierosy-forum.pl/microcoils-zbior-naszych-setupow-t59808.html

http://www.e-papierosy-forum.pl/ca-a-prawda-o-kontroli-temperatury-grza-ek-t88315.html
By Metju epapierosiarz
Jako batke możesz jeszcze wziąść cuboida mini. Jeśli chcesz możesz wziąść starter z dedykowaną górą(w zestawie grzałka do własnej budowy). Cuboid ma 80w, wbudowany akumulator 2000mah i jest przyjemny w użytkowaniu. Wiem co mówie, miałem ponad pół roku ten starter W dedyku możesz walnąć grzałke do 70w i chmurka nawet spoko. Do dedykowanego atomka masz claptony, notch coile i chcyba jeszcze zwykłe macro coil. Boxa opłaca się wziąść nawet bez atomizera i daje rade. Nie polecam bo nie moge ;D
Zero smaku w smoku stick v8 baby

Witam bardzo... przyszedłem tutaj z tego powodu że[…]

Liquid zmieszany z gliceryną

Witam chce zmieszać liquid 10 ml o mocy 6 mg z gli[…]

HCigar VT75D - Dual (DNA75C)

Nowe pudelko ze znaczkiem HCigar - tym razem 2 x 1[…]

Wielkimi krokami zbliżają się dwa tałseny. To już […]