EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Patryk24
#1790600
Witam. Jako że pękł mi już 2 pyrex w vaporesso szukam nowego atomizera do joyetecha vtc mini.
Pierwszy jaki miałem to Cubis Pro z zestawu. Jednym słowem porażka.
Drugi to Vaporesso Tank Pro.

Niestety w drugim pękło mi już drugie szkło którego teraz nie mogę znaleźć. Sam atomizer ok jednak odkręcanie do nalewania liquidu doprowadzało mnie do szału. Druga rzecz to mała pojemność w porównaniu do cubisa i ciągłe dolewanie.

Tryb Power 20W-25W całodzienne wapowanie 2 baterie wystarczały na dzień spokojnie. Grzałki gotowe 0,5Ohm.
Atomizer koniecznie na gotowe grzałki dostępne w sklepach.

Szukam zatem czegoś podobnego co nie będzie strzelać po ustach ani się wylewać na zewnątrz.
Najlepiej większa pojemność niż 2.5ml. Nalewanie od góry. Ograniczam się do nalewania i wymiany grzałki na nową. Nie interesuje mnie zabawa w kręcenie własnych grzałek i tym podobne. Jak najszybciej i jak najlepiej ;)

W sklepie zaproponowano mi Smok Spirals.

W utrudnionym szukaniu w internecie znalazłem jeszcze Smok TFV8 Baby Beast jednak on chyba dla mnie się nie nadaje (większa moc przez co baterie będę co chwilę zmieniał)

Jakie macie opinie o Smok Spirals a może doradzicie coś innego o podobnej stylistyce z trochę większym pojemnikiem?

Dziękuję za pomoc i pozdrawiam :wink:
By Mikuś
#1790687
Testowałem Spiralsa przez tydzień, więc mogę podzielić się swoimi opiniami. Ogólnie nie dam złego słowa powiedzieć o Smoku, szczególnie o parownikach i rurkach, co do boxow się nie wypowiadam bo mało używam tych cegiełek ;)
Co do Spiralsa, jest to na prawdę bardzo fajny parowniczek. Gwinty, uszczelki wszystko bardzo dobrze wykonane. Grzalki seryjne świetne, do Twojego zasilania sprawdzą się super. Ogólnie grzałki od Smoka są obok Joyetech najlepszymi seryjnymi. Plus za bazę RBA, jest mało skomplikowana w obsłudze, w moim odczuciu bardzo podobna do Subtanka Mini. Minusem jest jednak jego mala pojemność i to jedyny minus jak dla mnie.
Co do innych parownikow, spróbuj poszukać wyżej wspomnianego Subtanka Mini, też jest świetny. Zaproponowany we wcześniejszym poście Melo 3 też może być dobra opcja.
By Patryk24
#1790773
Dziękuję za porady.
Problem się rozwiązał znalazłem Melo3 Mini z Pico który był nieużywany a ma te same grzałki co vaporesso.

W najbliższym czasie będę miał do przetestowania Smoka TFV4 i jakiś Limitless.
A być może kto wie kiedyś skręcę własną grzałkę.

Pozdrawiam!
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.