EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
Awatar użytkownika
By LubaxD
#1824592
Witam !
Po roku użytkowania Pico i jego góry (melo 3 mini) chciałbym ją zmienić na inny atomizer RDTA. I tutaj mam pare pytań.
Jako że do pico zmieszczę atomizery do 22mm(jest to spowodowane nakrętką od baterii) chciałem się zapytać co będzie dobrym wyborem. Myślałem nad Avocado 22 lub Wismec Theorem. Ale Avocado nie ma na e-dymie. Stąd mam parę pytań:
1. Są oprócz e-dymu dobre sklepy internetowe lub stacjonarne (Olsztyn) gdzie jest dużo atomizerów do wyboru?
2. Czy Avocado jest dobrym wyborem jako atomizer RDTA do Pico ?
3. Jaki atomizer polecacie z własnych doświadczeń ?
Na chwile obecną więcej pytań nie posiadam :) Mam nadzieje że znajdą sie osoby które pomogą mi z wyborem i odpowiedzą na pytania :)
Awatar użytkownika
By LubaxD
#1824668
dwagiel pisze:Fodi F2 to też dobry wybór.

Gabriel pisze:Do Pico ( jak chcesz RDTA ) dobrym wyborem będzie parownik Serpent RDTA. *CZAJNICZEK*

No tak to są tylko propozycje :) ale gdzie kupie te oba parowniki ? Jakieś propozycje ?
Awatar użytkownika
By Gabriel
#1824669
[/quote]No tak to są tylko propozycje :)Jakieś propozycje ?[/quote]
A to dobre :lol: A słyszałeś o naszym Bazarku?
Awatar użytkownika
By LubaxD
#1824682
Tak słyszałem ale zanim kupie cos z Barazku chciałbym aby ktoś podał jakieś sklepy internetowe gdzie bede mógł kupic parowniki. Jeśli jedną opcja internetową jest e-dym to zamówię coś z bazarku :)
Awatar użytkownika
By Gabriel
#1824683
No niestety, z uwagi na Dyrektywę to tylko opcja e-dymu teraz została. *CZAJNICZEK* i sklepy stacjonarne.
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

Joyetech EGO NexO-kolejne AIO

https://i.ibb.co/SQjhFKf/vape-poland[…]

Pierwszy e papieros

Witam. Chcialbym zakupic swojego pierwszego e papi[…]

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.