EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Szawcio
#1731043
Witam serdecznie wszystkich:)

Wersja TL;DR

Jaką alternatywę polecacie zamiast VSPOT'a na Volisha Press Controla?

Wersja pełna:

Jeszcze raz witam i dziękuję że ktoś zdecydował się przeczytać dłuższą wersję mego monologu :) . Sprawa wygląda następująco: od dłuższego czasu jestem szczęśliwym użytkownikiem VSPOT'a na baterii Volish Press Control. Niestety z tego co się dowiedziałem w sklepach stacjonarnych na terenie moje miasta, VSPOT, a także grzałki do niego nie będą dłużej produkowane. Osobiście zgłębiając czeluści internetu wpadłem na pomysł żeby wyposażyć się w coś pokroju SMOK'a TFV8 BABY BEAST'a lub coś podobnego - coś co będzie miało możliwość wypróbowania zarówno grzałek fabrycznych jak i bazy z watą (przepraszam za brak znajomości nazewnictwa branżowego - trochę nie ogarniam nowinek :< ) - żeby - przechodząc na "nowszy model" wiedzieć co bardziej mi podpasuje. Co do TFV8 sprzedawca w sklepie stacjonarnym powiedział że mój Press nie nadaje się do TFV-a, a kolejka była spora i nie chciałem żeby inni Vaperzy ucierpieli przez mój brak wiedzy :P . Czy jakiś doświadczony forumowicz mógłby doradzić mi co można by było zakupić aby dobrze zastąpić VSPOTA. Ewentualnie jestem w stanie pomyśleć także o zakupie nowego "dołu", tylko dalej nie wiem co to ma być za dół żeby odpowiadał moim potrzebom - Vape na 13-14 W baterii o pojemności 2600 mAh(ogólny zakres napięcia 2-10 V). Starcza mi to mniej więcej na 1,5 - 2 dni. Bardzo proszę o porady, chociażby z samymi nazwami żebym mógł lepiej zgłębić temat i coś sobie wybrać.

Z góry dziękuję za wszystkie porady i pozdrawiam,
Szawcio
Awatar użytkownika
By Tymon78
#1731048
To weź sobie tego TFV8 i.... IPV 400.
Myśl druga...
Vtc mini i goblin v3.
Poczytaj o sprzęcie przed zakupem
By Szawcio
#1731050
Mam 25 lat, a to konto też widziałem można powiedzieć że mój "imiennik", ale też śmiechłem jak z ciekawości wpisałem swój nick w fb :P (nie znam jego genezy - miasto, wygląd, a tym bardziej wiek inne :P )
ale widzę że ustawa ładnie żniwo zebrała że tak stalkujecie nowych użytkowników :D
Awatar użytkownika
By Tymon78
#1731054
Zawsze był kop w :dupa jak się wyczuło umizgi, ustawa nie ma tu nic do rzeczy. Roztropny sobie poradzi, co nie zmienia faktu iż wypada sprawę stawiać jasno. Jeśli ktoś z trawnika będzie miał wątpliwości - pomocy nie będzie.
Awatar użytkownika
By Timi
#1731055
Pod wapowanie na <20W TFV8 to sporo za duża maszyneria wymagająca mocy powyżej 40-50W. Chyba, że faktycznie zdecydujesz się na iPV400. Skądinąd mod świetny.
Do Twojej bateryjki Kyifun 5 clon np. Kaj-tec 5 w zupełności wystarczy i pozbędziesz się drogich i upierdliwych, fabrycznych grzałek.
Setup w K5 jest banalnie łatwy i każdy sobie z nim poradzi.
A na przyszłość omijaj szerokim łukiem Volishe i wszelakiej maści sprzęt od ESW. To zdziercy handlujący starzyzną. Do tego mocno na bakier z dobrymi zwyczajami handlowymi, zasadami itd.
Awatar użytkownika
By Tymon78
#1731062
Ipv 400 to dobry box, sprawdzona elektronika i zacny przycisk. Bez sensu jest wydziwiać. To sprzęt wielosezonowy.
Awatar użytkownika
By Timi
#1731125
Szawcio pisze:A co byście polecili jakbym zamiast IPV400 chciał cos podobnego tylko z większym przyciskiem (najlepiej jaka "spacja" jaką mam obecnie w Volishu)?

Kombinujesz jak blondynka. W tym przedziale cenowym iPV nie ma konkurencji. Przycisk jest duży, solidny i wygodny.
Mod jest niewielki, lekki, świetnie wykonany, znakomicie leży w dłoni, dobra elektronika itd. Jednak może być problem z kupieniem, bo niewiele firm ściągało iPV'ały.
Możesz taniej, ale wiadomo, że gorzej.
Awatar użytkownika
By bulit73
#1731138
Posłuchaj @Tymon78 i @Timi bo dobrze Ci doradzają. Mam IPV400 i bardzo sobie go chwalę.
Awatar użytkownika
By matatiti
#1731142
Szawcio pisze:A co byście polecili jakbym zamiast IPV400 chciał cos podobnego tylko z większym przyciskiem (najlepiej jaka "spacja" jaką mam obecnie w Volishu)?


Pierwsze skojarzenie jakie mi przychodzi do głowy, to Smok X-Cube mini :) Tam jest taki mega spacjowy przycisk ;) http://www.e-papierosy-forum.pl/topic94206.html?hilit=Smok%20Smok%20x%20cube

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

nie chcę się włączyć

kupiłam oxva slim xpro w grudniu, nagle dzisiaj ni[…]

Około dwa tygodnie temu zrobiłem dwa liquidy z aro[…]

Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.