EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Trol262
#1920706
Witam, to drugi taki przypadek z tym samym modelem. W przypadku pierwszego problem wystąpił po kilku minutach ładowania, został przyjęty na gwarancję i dostałem nowego. W przypadku drugiego wszystko (poza faktem skaczącego stanu baterii) było ok przez około 2-3 tygodnie i znów pojawił się ten sam problem, po podpięciu do ładowania naładował się do 25% i przestał się ładować, próbowałem ładować przez port usb w komputerze, z innego adaptera oraz z powerbanka- bezskutecznie. Nie jest to wina ładowarki, ponieważ sam nord może ładować się 1.2A, ale ja używam ładowarki 1A (nawet korzystałem z innej niż w przypadku poprzedniej sztuki dla bezpieczeństwa). Ktoś ma jakieś pomysły co może powodować takie problemy i czy da się to rozwiązać w jakiś sensowny sposób? Czy może to kwestia mojego szczęścia i po prostu trafiłem dwie sztuki z tą samą wadą fabryczną?
By Mystics91
#1920739
Trudno byłoby zgadnąć, bo my tego nie produkujemy. Na bank trzeba znów odesłać no i niestety naczekać się kolejny raz.

Serwis pewnie wysłał Ci sprzęt, który ktoś inny odesłał. Chyba, że wszystko było cacy zapakowane i wszystkie taśmy nieruszone (choć i to można oszukać). A może to wada fabryczna modelu, kto wie. Szklanej kuli nie mam, to nie powiem.
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.