EPF
Rzuciłeś palenie lub e-palenie? Podziel się z innymi jak to zrobiłeś!
By kabanosik
#23468
Witam
Od kiedy kupiłem intelicig Evo nie zapaliłem ani jednego zwykłego papierosa.Pierwsze dni trzeba było się przyzwyczajać do innego smaku.Po kilku dniach całkowicie przestawiłem się na e papierosa.
Po miesiącu używania naprzemiennie dwóch atomizerów popsuł się pierwszy atomizer, który został wymieniony na gwarancji.W tym czasie paliłem z drugiego atomizera.
Po kolejnych dwóch tygodniach padł drugi atomizer(ten nowy wymieniony).
Został mi się ten atomizer który miałem od nowości.Trochę już słabo dymił przez co coraz rzadziej go pociągałem bo nie dawał już takiej przyjemności z palenia.Po kilku dniach zgubiłem jeden z dwóch akumulatorów,co znowu ograniczyło moje palenie bo aku trzeba ładować.Dokładnie dwa miesiące od kupna e papierosa padł mi ostatni atomizer.Mocno się nie zmartwiłem i dziś minął tydzień bez papierosa tego analogowego i elektronicznego!
Dodam,że paliłem około 15 lat dość mocnych papierosów około paczki dziennie.
By wojmak
#24375
Nie jesteś ja też rzuciłem analaogi dzięki e-papierosowi. Wprawdzie nadal go pociagam aleniezmiernie rzadki i wcale mi nie smakuje. Też mi się zaczyna psuć jak nie jeden to drugi i myślę że czas na powolne zapomnienie o nałogu.
Awatar użytkownika
By Blaszka
#31674
A ja sie wlasnie zastanawiam czy bede potepiony jesli zaczynajac przygode z e-papierosem bede nadal popalal analoga? E fajke zaczalem popa;ac dzisiaj, pierwszy raz ale nadal mam jakos ochote na analoga. Czy wam sie zdarzalo na poczatku palic troche to a troche to ?
Awatar użytkownika
By Dziadek Mróz
#31676
Prze pierwsze 2 dni miałem taką potrzebę. Potem się zmobilizowałem. Po kolejnych trzech tak ni to z chęci, ni z eksperymentu zapaliłem analoga....2 buchy, trochę kaszlu i wyrzuciłem prawie całego :P
By arucard18
#31696
Ja bez mobilizacji nie paliłem analogłów, po prostu miłość do e-fajek od pierwszego zaciągnięcia heheh :) fakt faktem, ze jakby mi się popsuł sprzęt i nie mógłbym nabyć nowego nie wiem czy nie wróciłbym do palenia ehhh.
Awatar użytkownika
By Czarna
#31827
Może ja jestem zmęczona o tej porze, ale odnoszę wrażenie, że kabanosik miał na myśli, jak pisze
tydzień bez papierosa tego analogowego i elektronicznego

czyli zupełne zaprzestanie zażywania nikotyny...
Awatar użytkownika
By Blaszka
#32079
Kurcze a ja wam sie przyznam, ze na mnie ten epapieros jakos nie dziala. Przynajmniej nie tak, jak wiel uz was opisuje w hurra optymistycznych postach. Mi s1e chce analoga zapalic nawet tuz po e-papierosku. Mysle o tym caly czas. Non stop
Awatar użytkownika
By Tusia
#32086
Ja miewam takie odczucie czasami... w sytuacji gdy przestawiam się na coś słabszego...i wtedy sesja z mocniejszym liquidem powoduje spokój. Daj sobie więcej czasu a też będzie OK.
Awatar użytkownika
By Czarna
#32087
Krótko palisz, więc to normalne. Po tygodniu, dwóch powinno przejść. A póki co... zapal sobie jak Ci się chce ;)
Awatar użytkownika
By Tusia
#32089
I bardzo ważny jest dobór odpowiedniego liquidu, ja do tej pory nie napalę się każdym...są takie dyżurne, dzięki którym zaspokajam głód a inne służą tylko do urozmaicenia ale napalić się nimi nie da rady...
Awatar użytkownika
By Blaszka
#32126
A czym sie napalasz :) ?
Ja probowalem Marlboro i teraz pale Menthol - oba w oryginalnych wkladach Milda
Awatar użytkownika
By Tusia
#32136
Ja się napalam następującymi :wink:: MLB (Colinss high), EcoPure Rich Tobaco Very High, 555 od E-Jacka. Niedawno na działkę zabrałam Kawę i Camela i chodziłam nieco nerwowa bo mi czegoś brakowało...
Ale wiesz..., każdy napala się czym innym... :wink: :)
Awatar użytkownika
By Blaszka
#32139
Mam zamiar to collinsa w Pozku podjecgac dzisiaj wiec kubie od nich ten liquid Marlboro. Moze sie tym napale :)
By kabanosik
#39129
Czarna pisze:Może ja jestem zmęczona o tej porze, ale odnoszę wrażenie, że kabanosik miał na myśli, jak pisze
tydzień bez papierosa tego analogowego i elektronicznego

czyli zupełne zaprzestanie zażywania nikotyny...


Tak jak pisała Czarna Całkiem rzuciłem palenie analogowe i elektroniczne. Dziś wszedłem na forum żeby zobaczyć na liczniku ile już nie palę.
Awatar użytkownika
By Greant
#39902
ja wlasnie zaczynam rzucanie :) pale od 6 lat, paczka na dzień. najdłuższą przerwe miałem podczas tych wakacji, za pomocą plastrów odstawiłem papierosy na rowny miesiac. teraz mam drugie podejscie. od wczoraj mam e papierosa. normalnie na dzien paliłem około 20/25 analogow, dzisiaj natomiast spaliłem ich tylko 4, zobaczymy czy w ciagu tygodnia uda mi sie calkowicie przestawic na e palenie a pozniej zlikwidowac i to. w sumie z dwojga zlego chyba elektroniczny nalog jest lepszy :)
By Mariuszz
#58128
Hm, dawno ten ostatni post był, ale ja też napiszę o sobie, a co. Kupiłem e papierosa tak z marszu, zobaczyłem stoisko, przyswoiłem sobie wiedzę o nim i kupiłem (miałem już plastry, pastylki, jakieś tabletki, wszystkie te metody wymagały silnej woli i mobilizacji, a potem kończyły się fiaskiem, i tak od trzydziestu lat), może to desperacja, może ciekawość, kupiłem.
Początkowo traktowałem go jak ciekawostkę, analogi nadal paliłem, i ćwiczyłem jak palić e papierosa, jak go trzymać, kiedy daje smak, moc. Po tygodniu stawiłem się na spotkaniu, miałem e i analogi, wieczorem oddałem koledze zapas analogów i zacząłem się delektować moim E401, wszyscy palący wisieli za barierką balkonu żeby popalić, a ja siedziałem w pokoju i paliłem do woli. Dziś mija miesiąc, w domu leżą analogi i patrzą na mnie, a ja mam je gdzieś, palę DSE601, wkład wystarcza mi na cały dzień, smakuje mi, zastanawiam się czy nie za bardzo smakuje, ale analogów już nie chcę, i to beż żadnego wysiłku, niczego sobie nie odmawiałem, e fajka wystarcza mi całkowicie, nie ciągnie mnie analog, to aż dziwne. Żona mówi "gratulacje" a mi głupio, bo ja w to żadnego wysiłku nie włożyłem, dziś się zastanawiam, czy to palenie, to na pewno uzależnienie, bo w książce "ŁATWY SPOSÓB NA RZUCENIE PALENIA" autorstwa ALLENA CARR jest mowa o tym, że to nie uzależnienie, że to, hm, wmowa konsorcjów, że można pozbyć się nałogu, bo to raczej przyzwyczajenie a nie nałóg, chyba tak jest.
By Rajas
#116011
Już ponad tydzień mija mi bez chmurzenia i tak sobie myślę. "A jednak można!"
Wszedłem dziś tu na forum by zmienić info w banerze i podzielić się myślą jw. oraz pożegnać się.

Pamiętam jak jeszcze niedawno, tak często byłem tu na tym forum i od Was z olbrzymim zapałem czerpałem wiedzę.
Uważam za ważne to, że tak wspaniałe forum powstało, istnieje i rozwija się dzięki wspaniałym ludziom ogarniętych wspólną pasją.
Chcę podkreślić fakt, że forum to było bardzo istotnym elementem w odejściu od nałogu. Myślę, że prawie na równi jak samo e-chmurzenie.

Tak - z pewnością teraz już wiem, że chciałbym się z Wami pożegnać, gdyż dla mnie formuła się wyczerpała.
Być może jeszcze kiedyś tu zajrzę.

Teraz intensywnie myślę już o poszukaniu nowego forum w odpowiedniej dla mnie formule i nie jest to tzw. KLUB zero.
To co teraz napiszę niedelikatnie, lecz tak szczerze i wprost to:

Udało mi się i tego Tobie serdecznie życzę.
By palacz 40+
#116135
Rajas - podziwiam :!: W moim wypadku po ponad 25. latach palenia wyrobów tytoniowych (papierosy, w tym okres zachwytu nad ręcznie skrecanymi, cygara raz fajki przez ponad 10. lat), tylko e-papieros pozwolił mi zapomnieć o tradycyjnych formach nikotynizmu. I jak dotąd zamierzam na tym poprzestać :oops: Zbyt wiele razy próbowałem całkowicie zapomnieć o 'dymku' a teraz jestem szczęśliwy, że wapowanie wystarcza :P
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.