EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Kamilowski132
#1876128
Witam,
Od ponad tygodnia nie czuje smaku liquidu w mojej efajce , wiem ze podobne tematy turaj były , ale mój jest troszke inny , ale od początku.
Kupiłem nową górę id Falcona to mojego Smok T-priv i wszystko działało ładnie bez zarzutów.
Skończyły mi się olejki więc efajka pusta siedziała tak przez tydzień i okej kupiłem nowe olejki firmy ecig, cola i arbuz , zalałem (wiem ,że źle zrobiłem że nie dałem po takim czasie paru kropli na grzałke ) nke było czuć smaku , a raczej było czuć smak jakby mydlin, a chmura była strasznie mała , ale ok . Wymieniłem grzałke na nową . (0.16 ohm 70-80 w , paliłem na 70). Problem wciąż ten sam a tyn razem zakropliłem grzałke olejkiem arbuzowym i wciąż bez zmian . Przemylem grzałke , zostawiłem do wyschnięcia i dalej brak rezultatów. Ok ugotowałem ją - nie jestem pewien co do gotowania, w sensie czy to ma jakiś sens , ale dalej bez zmian . Zmieniałem waty , na 60 , 50 , 75 , 80 , nawet 85 , ohmy tak samo i nic. Dodam ze epapieros źle wyszukuje ohmy gdyż grzałka ma 0.16 a mod rozpoznawał raz jako 0.13 albo 0.19 więc musiałem ręcznie je ustawiać. Ok przeczyściłem dokładnie atomizer, sprawdzałem pin na różnym wypchnięciu lub wciśnięciu, wszystko dokładnie myłem i wciąż to samo ja każdym olejku - coli i arbuzie. Pomyślałem ze mam pecha i wadliwa grzałka , kupiłem kolejną - trzecią juz. Falcon 0.16 ohm 70-80 w Zakropliłem , zostawiłem na 20 min i wciąż bez zmian na nowyk olejku arbuzowym ale troszke innym w dodatku czuć jeszcze dziwny smak nie do określenia. Chmura wciąż za słaba, liquidu wogóle nie czuć a para jest ciepła.
Jakieś pomysły o co chodzi ?
Co mogę z tym zrobić?
Proszę o odpowiedź bo zmagam sie z tym od ponad tygodnia i nie wiem co z tym zrobić.
Awatar użytkownika
By PucH2
#1876144
Miały zwierzęta gadać ludzkim głosem? I co? Bełkot jak co dzień.
By Kamilowski132
#1876193
Nie złamałem żadnego punktu regulaminu.
Szukałem innych tematów z tym problemem i są, jednak nie ma paru szczegółów które różnią mój temat od innych.
3 grzałki, każda nagle dziwnie się zachowuję. Na każdym olejku. Proszę więc jescze raz o pomoc. Czego to moze byc wina ?
Awatar użytkownika
By gregg
#1876200
Kamilowski132 pisze:A można jakoś rozwinąć? Muszę koniecznie zmieniać całą górę? Mam ją nie cały miesiąc więc to dziwne.

Jakbyś tak poczytał trochę forum, zobaczyłbyś, że wcale nie takie dziwne. I byś rzeczy i przedmioty nazywał jak przystało.
By Kamilowski132
#1876206
Czyli nie da się nic z tym zrobić? Tylko co ja teraz zrobię z tym ATOMIZEREM. No dobra , tylko nie lepiej od razu kupić zestaw do smoka ?
Pojechałbym z tym do serwisu, jednak chciałbym wiedzieć czego się spodziewać żeby mi nie wcisneli jakiegoś badziewia znowu.
Jestem początkujący w sprawach epapierosów.
Ostatnio zmieniony 25 gru 2018, 14:46 przez Kamilowski132, łącznie zmieniany 1 raz.
By Krasnal45
#1876209
Kamilowski132 pisze:Pojechałbym z tym do serwisu, jednak chciałbym wiedzieć czego się spodziewać żeby mi nie wcisneli jakiegoś badziewia znowu.
Jestem początkujący w sprawach epapierosów.

Zacznij ze zrozumieniem czytać forum, to Ci dobrze zrobi.
By Kamilowski132
#1876210
Krasnal45 pisze:
Kamilowski132 pisze:Pojechałbym z tym do serwisu, jednak chciałbym wiedzieć czego się spodziewać żeby mi nie wcisneli jakiegoś badziewia znowu.
Jestem początkujący w sprawach epapierosów.

Zacznij ze zrozumieniem czytać forum, to Ci dobrze zrobi.


Nie udzielaj się proszę nie na temat, założyłem wątek bo sam chciałem popytać o rzeczy których nie wiem, a nie mogłem znaleźć odpowiedzi.
Awatar użytkownika
By PucH2
#1876212
Kamilowski132 pisze:Mogę póki co bez żadnych kosekwencji zdrowotnych normalnie brać buchy z tego co mam ?

Zarejestrowanych jest kilka tys. użytkowników. Odpowiadają od lat ciągle ci sami. Zastanowiłbym się co oni zrobili z resztą że ich nie ma? Albo to szarlatani albo wysłannicy Zusu :lol:
Awatar użytkownika
By PucH2
#1876215
Jasne, tylko niech da do niego to co najważniejsze. Worek pieniędzy. Będzie git.
Awatar użytkownika
By PucH2
#1876222
Cieszę się że mogłem pomóc w ten świąteczny dzień w tak trudnym wyborze. Nie chmura nie znika i smak będzie z tobą.
By xpalgume
#1922487
Witam mam i Justa 3
Używałem do tej pory liquidow robione prze zkolege co były rzadkie a aktualne moje liquidy robione przez kolegę są płynne i jak je zalewam jest dobry smak a chmurka bardzo mała a tamte rzadkie robiły normalna wielka chmurę i lepszy smak był
Pytanie : czemu liquidy te płynne jak woda nie robią chmury gorzej smak czuć po prostu są gorsze i nie prezentują się dobrze jak tamte rzadkie
Awatar użytkownika
By wertjacek
#1922489
Liquid robiony ze złymi proporcjami gliceryny i glikolu. Wodnisty liquid oznacza za dużo glikolu, do tego jak dodasz aromat na bazie glikolu, co oznacza, że dolewając aromat jeszcze bardziej zaburzasz proporcje na korzyść glikolu. Może też być tak, że kolega rozbebłuje wodą, a to już porażka. Tego sie nie robi, chyba że w akcie desperacji, ale tu dodaje sie naprawdę znikome ilości.

Masz glicerynę 100ml i glikol 100 ml + aromat jakieś 5ml. Jesteś nygus więc robisz liquid na oko. I tak:
3/4 butelki gliceryny, 1/4 glikolu i dodajesz do tego 5 ml aromatu.

I oto masz gęsty liquid. Jak za gęsty, dosłownie dodajesz kilka kropel glikolu i już. Mozna też pół na pół, ale jak masz jakieś pieruńskie smoki, to zapewne chcesz zajebistą chmurę i tu zalecam proporcje 70/30.

To jak wyżej wersja dla nygusów. Jeśli chcesz poczytać i stać się ekspertem zapraszam do poczytania forum, bo nikt ci tu nie będzie podawał rozwiązań tak nudnego zagadnienia jakim jest tworzenie bazy do ep.
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.