EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By jfd
#1889421
Witam,
Mieszkam w pokoju 20m2, spalam ok 3/4 standardowej butelki 10ml dziennie. Liquidy LIQUENN smakowe (mango, jablko etc.)

W pokoju pojawił się nieprzyjemny zapach dymu, jakby ktoś palił tu papierosy przez kilka lat i dym wgryzł się w ściany...czasami czuć taki zapach jak w palarni. Mam zwykły e-papieros Volisha V3 Carbon, który nie produkuje dużo dymu...

Pytanie, czy jakoś idzie wywabić ten zapach, jakiś pochłaniacz dymu lub cokolwiek innego sprawdzonego? Bo ciężko spać w takim pomieszczeniu :)
Kiedyś też paliłem e-papierosa w jeszcze mniejszym pomieszczeniu, ale zapach było czuć tylko przez kilka godzin. Wietrzenie raczej nic nie pomaga.

Ma ktoś z Was jakiś sprawdzony sposób?

Dzięki!
Awatar użytkownika
By PucH2
#1889424
Smród masz od ujowych aromatów w liquidach. U mnie od lat pachnie świeżą gorącą czekoladą. Niekiedy z rozbawieniem patrzę jak ludzie szukają źródła zapachu w miejscach publicznych. Jednak liquidy które wapuję są o całkiem innych smakach, od bezczelnych tytoniówek po smaki jakie wymieniłeś. Niestety omijam kupne wyroby szerokim łukiem.
By jfd
#1889425
PucH2 pisze:Smród masz od ujowych aromatów w liquidach. U mnie od lat pachnie świeżą gorącą czekoladą. Niekiedy z rozbawieniem patrzę jak ludzie szukają źródła zapachu w miejscach publicznych. Jednak liquidy które wapuję są o całkiem innych smakach, od bezczelnych tytoniówek po smaki jakie wymieniłeś. Niestety omijam kupne wyroby szerokim łukiem.


A mógłbyś podpowiedzieć, jakich liquidów powinienem spróbować? Myślałem, że Liqueen to jednak górna półka wśród komercyjnych liquidów, na pewno cenowo są dość drogie.

Dzięki,
Paweł
Awatar użytkownika
By PucH2
#1889426
jfd pisze:A mógłbyś podpowiedzieć, jakich liquidów powinienem spróbować? Myślałem, że Liqueen to jednak górna półka wśród komercyjnych liquidów, na pewno cenowo są dość drogie.

Dzięki,
Paweł

PucH2 pisze:Niestety omijam kupne wyroby szerokim łukiem.

W dziale z liquidami znajdziesz kilka dobrych przepisów.
By Jokerek7
#1889438
Obawiam się, że raczej nikt Ci nie podpowie których liquidow gotowych używać z tego względu, że pewnie z 90% uzyszkodnikow forum używa samogonów
Pozostałe 10 % ma problemy podobne do Ciebie
Tak więc moja rada na pozbycie się brzydkiego zapachu jest następująca :
Zacznij wytwarzać sam Liquidy - przekonasz się, że nie jest to trudne oraz zyskasz dużo lepszy smak przy wapowaniu.

Ja używam elektronika w pomieszczeniach i jeszcze nikt nigdy nie powiedział , że zapach jest brzydki, wręcz przeciwnie zachęcają mnie, abym „nachuchał” jeszcze więcej bo ładnie pachnie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
By fanbogo
#1897987
Jeżeli masz Volish Carbon V2 + volimizer V3... to nie jest wina tego zestawu że czuć nieprzyjemny zapach dymu. Powiem więcej - według mnie i kilku osób w domu, uważamy że to jest najlepszy e papieros od Volish. W lipcu tego roku będzie 7 lat jak przerzuciliśmy się z trucizny tytoniowej serwowanej przez państwo... na e papierosy i od początku marka Volish.
Uważam że Twój problem leży w liquidach jakie używasz do tego e papierosa. Sam osobiście używam od zawsze Liqueen smaki tytoniowe, zona też smaki tytoniowe P1 a córka Liqueen owocowe. To tyle.
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.