EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
Awatar użytkownika
By hejter
#1341024



Ustnik odkręca się bez problemu ale jedyne co mi to umożliwia to wlewanie liquidu. Natomiast tego srebrnego pierścienia na dole za nic na świecie nie da się wyciągnąć ani odkręcić ani wysunąć. Nie mam pojęcia jak dostać się do środka żeby wymienić przypaloną grzałkę ;D

Jakieś pomysły ? :)
Ostatnio zmieniony 22 mar 2015, 10:45 przez hejter, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By gregbard
#1341025
Bo to się nie wykręca, produkt jednorazowy wielokrotnego napełniania.
Widzisz różnice?
Obrazek
Awatar użytkownika
By Faja
#1341047
Odkręć ustnik, trzymając metalowy, gładki pierścień odkręcaj radełkowy. ;-)
Awatar użytkownika
By gregbard
#1341055
Faja pisze:Odkręć ustnik, trzymając metalowy, gładki pierścień odkręcaj radełkowy. ;-)

W tym? :palm
Awatar użytkownika
By Uxi666
#1341058
Jaki radełkowy :palm
Tego sie nie otwiera.
Awatar użytkownika
By gregbard
#1341063
Otwierali i to, jest na wcisk, da się, tyle że po takim zabiegu najczęściej jest już nieszczelny i cieknie. Grzałka nie jest wymienna, jest osadzona bezpośrednio w trzpieniu, ale dawało się to naprawić. Pytanie o sens takiej zabawy skoro nowy, rozbieralny clearomizer z wymienną grzałką kosztuje +- 15 do 25zł (pozłacane wanisze nawet drożej)?
A co mi tam https://www.youtube.com/results?search_ ... ell+ce4%2B
Awatar użytkownika
By Faja
#1341067
Macie rację, drugie zdjęcie było lepsze :-)
Awatar użytkownika
By gregbard
#1341073
ZjadaczGłów pisze:I co ? Jakieś postępy ?

Filmy trochę trwają :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
By hejter
#1341123
Czyli jak nie wymienie grzałki bo się nie da to nie ma sensu tego wgl otwierać a szkoda...


A powiecie mi jak można naprawić gwint? xD
Głupie pytanie ale mam baterie ktorej sie nie da wkręcić bo ma zajechany gwint i co teraz? bo jest sprawna i wkręca sie tylko w takie clearomizery ktore maja gwint niżej czyli łapie baterie tam gdzie nie jest zjechana ;D
By ZjadaczGłów
#1341124
Gwintownik a po drugie weź się za lekcje bo jutro poniedziałek
Ostatnio zmieniony 22 mar 2015, 13:03 przez ZjadaczGłów, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By gregbard
#1341125
Trzeba wymienić głowicę baterii na nową.
Awatar użytkownika
By Uxi666
#1341133
Wyrzuć te śmieci do kosza i przy najbliższym kieszonkowym, kup coś normalnego.
Awatar użytkownika
By hejter
#1341146
Skąd te głupie docinki o niby młodym wieku i kieszonkowym? ;/

Mam 20 lat pracuję i pieniądze wydaję tylko na liquidy. E-papierosy to dla mnie zabawki i nie bede kupował niczego tylko pytam z ciekawości czy da się coś naprawić z tego co mam. Ale widze ze niektórzy desperaci zamiast normalnie odpisać próbują wywyższyć się na łamach internetu bo jutro na porannej zmianie kierownik bedzie im rył psychike.

Dzięki gregbard za pomoc :)
Awatar użytkownika
By pawel_aa
#1341460
hejter pisze:Skąd te głupie docinki o niby młodym wieku i kieszonkowym? ;/
(...)


Może stąd, że dorosły człowiek najpierw sam stara się rozwiązać swoje problemy i nie leci z byle duperelą do internetu. Niestety większość problemów przedstawianych w tym dziale jest na poziomie dylematów 10-latka.
Awatar użytkownika
By hejter
#1342152
no tylko że starając się otworzyć ten clearomizer doszedlem do wniosku że albo znajdę jakiś sposób albo to zwyczajnie popsuję bo nie dało się wyjąć. Myślałem że dział "pomoc techniczna" do tego służy ale widze, że "pomoc techniczna" w twoim rozumieniu ma jakieś inne znaczenie niż "pytanie o pomoc"..

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

nie chcę się włączyć

kupiłam oxva slim xpro w grudniu, nagle dzisiaj ni[…]

Około dwa tygodnie temu zrobiłem dwa liquidy z aro[…]

Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.