EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By barszcz
#1746462
Witam.
Posiadam ego aio i po sylwestrze coś mi się stało, że nie mogę odkręcić atomizera od dołu elektryka. Nie chodzi tu o to, że się zaklinowało i otworzę to przez ścierkę, tylko o to, że to się kręci ale nie chce się odkręcić ;D

Dzięki i pozdrawiam!
Awatar użytkownika
By Jamszoł
#1746463
z tego co widzę na zdjęciach ze sklepu co takie sprzedaje ( e-D) - powinieneś dociskać do zasilania i jednocześnie odkręcać
Może za słabo dociskasz ?
Awatar użytkownika
By Jamszoł
#1746467
*TRENUJ* spróbuj dociskają - dokręcić a potem odkręcać - może źle coś tam zaskakuje
By e-Ivy
#1746488
Mocno wciśnij górny cap, i przyciskając przekręcaj. Za którymś razem na pewno się uda.
W moim AIO też się tak czasem zdarza. Można kręcić i nic, ale w końcu puszcza. A potem znowu odkręca się bezproblemowo - do następnego razu :)
Awatar użytkownika
By Tymon78
#1746505
Zwykłe lateksowe rękawiczki dla pewnego chwytu i próbuj.
Awatar użytkownika
By bulit73
#1746552
Nigdy osobiście nie sprawdzałem ale parę osób już o tym pisało. Włóż na kilkanaście minut do zamrażalki i wtedy spróbuj.
Oczywiście po wyciągnięciu, odkręcaj z wyczuciem.
By Krasnal45
#1746556
To nie ten myk. Tu zamrażarka nie ma zastosowania raczej. To jest gwint typu "bezpieczna zakrętka". Nadusić i z czuciem musi puścić w którymś momencie. A jak nie, to rzuć tym o ścianę :mrgreen:
By kozioll
#1746581
Baterie owinąć i wsadzić w imadło z pryzma, a pózniej tak jak kolega wyżej napisał, taśma izolka i kombinerki.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
By bulit73
#1746588
Krasnal45 pisze:To nie ten myk. Tu zamrażarka nie ma zastosowania raczej. To jest gwint typu "bezpieczna zakrętka". Nadusić i z czuciem musi puścić w którymś momencie. A jak nie, to rzuć tym o ścianę :mrgreen:


A to zmienia postać rzeczy. Czyli ja bym już rzucał o ścianę :mrgreen:
By Krasnal45
#1746591
@kozioll
Przeczytałeś ze zrozumieniem, to co napisałem w poście powyżej Twojego?
Gwinty nie są zakleszczone, tylko obślizguje się "zębatka" umożliwiająca odkręcenie górnego capa...
By kozioll
#1746638
Tak ze zrozumieniem. Gdy tak zrobisz i jednocześnie docisniesz mocno to jest szansa ze pod wpływem tarcia dwóch powierzchni, obie zadziałają jak sprzęgło tylko w odwrotna stronę i będzie możliwe odkręcenie capa


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
By bulit73
#1746743
barszcz pisze:Ludzie, ja nie mam czegoś takiego jak imadło :D


To popytaj sąsiadów :mrgreen:

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

nie chcę się włączyć

kupiłam oxva slim xpro w grudniu, nagle dzisiaj ni[…]

Około dwa tygodnie temu zrobiłem dwa liquidy z aro[…]

Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.