EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By paprotka
#1528990
Witam
Mam mały problem z odkręceniem dolnego ( capa, gwintu? :( ) Jeszcze parę godzin temu nie było problemu z napełnieniem go liquidem, a teraz palce mam powykrzywiane, a chciałam go napoić. Tak się wszystko jakoś jakby zassało i jedynie co mogę to wyjąć z niego ustnik :cry:
Hm może go przemęczyłam?
Awatar użytkownika
By Parman
#1528992
Weź rękawiczki gumowe albo receptutke czy jak to się tam nazywa ;-)

Wysłane z czegoś tam gdzies tam.
By paprotka
#1528995
Parman pisze:Weź rękawiczki gumowe albo receptutke czy jak to się tam nazywa ;-)

Wysłane z czegoś tam gdzies tam.



Dzięki przystojniaku Parman :wink:
udało się i oprócz bąbla na paluchu wszystko jest w porządku. Odkręciłam za pomocą gumowej rękawiczki.Ot fajnie wiedzieć tak na przyszłość :-D
By paprotka
#1529005
Krasnal45 pisze:@paprotka Lateksowe rękawiczki, to jeden z podstawowych elementów wyposażenia wapera :mrgreen:


Dobrze, że tylko rękawiczki lateksowe, bo innych lateksów u mnie brak :wink:
Tylko jeśli wiesz to powiedz mi co mogło być przyczyną tego zassania gwintu, bo ja pojęcia nie mam :(
Awatar użytkownika
By Vaneheim
#1529021
paprotka pisze:
Krasnal45 pisze:@paprotka Lateksowe rękawiczki, to jeden z podstawowych elementów wyposażenia wapera :mrgreen:


Dobrze, że tylko rękawiczki lateksowe, bo innych lateksów u mnie brak :wink:
Tylko jeśli wiesz to powiedz mi co mogło być przyczyną tego zassania gwintu, bo ja pojęcia nie mam :(

Główną przyczyną było za mocne dokręcenie podstawy. W Nautilusie dokręcamy do pierwszego oporu tak z czuciem bo później takie właśnie są efekty, że odkręcić ciężko. Pomaga jeszcze włożenie takiego delikwenta na 5-10 min. do zamrażarki i wtedy trzeba się do niego zabrać w gumowych rękawiczkach :wink:

Pozdrawiam
Vaneheim
By paprotka
#1529052
Vaneheim pisze:
paprotka pisze:
Krasnal45 pisze:@paprotka Lateksowe rękawiczki, to jeden z podstawowych elementów wyposażenia wapera :mrgreen:


Dobrze, że tylko rękawiczki lateksowe, bo innych lateksów u mnie brak :wink:
Tylko jeśli wiesz to powiedz mi co mogło być przyczyną tego zassania gwintu, bo ja pojęcia nie mam :(

Główną przyczyną było za mocne dokręcenie podstawy. W Nautilusie dokręcamy do pierwszego oporu tak z czuciem bo później takie właśnie są efekty, że odkręcić ciężko. Pomaga jeszcze włożenie takiego delikwenta na 5-10 min. do zamrażarki i wtedy trzeba się do niego zabrać w gumowych rękawiczkach :wink:

Pozdrawiam
Vaneheim


@ Vaneheim - tęczowy królu :wink: znaczy się, że u mnie siła jest jeszcze do dokręcania tylko :wink:
pierwszy raz mi się zdarzył taki przypadek. Będę uważała na przyszłość:)
Ale do zamrażalnika? :shock: toż nigdy bym na to nie wpadła, że tam również można przechowywać dla rekonwalescencji parownika coby potem można go reanimować w lateksowych rękawiczkach :shock:
Dzięki wielkie za porady wszelkie.
Pozdrawiam.
By jarex
#1529086
Przed dokręceniem warto wpuścić 3 krople liquidu na uszczelkę. Problem odkręcania z głowy ;)

Kto chce szuka sposobu, kto nie chce szuka powodu... Tapnięte z Motki
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

Joyetech EGO NexO-kolejne AIO

https://i.ibb.co/SQjhFKf/vape-poland[…]

Pierwszy e papieros

Witam. Chcialbym zakupic swojego pierwszego e papi[…]

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.