EPF
Porady, testy, konserwacja naszych sprzętów
Awatar użytkownika
By Thaniell
#1172113
Coś tam wspomina o tym wkrętaku, ale nie bardzo go rozumiem, bo jakimś slangiem wali :lol:

Najważniejsze masz, a średnica śrubokręta to rzecz wtórna ;) dobierz na oko i też będzie. Z tego się nie strzela :mrgreen:
By sajmon0609
#1172147
Skinner pisze:Tylko ja mam skojarzenie, że ten cały dżapanezkoton dość mocno przypomina Tami ?

Jak wejdziesz na youtube to tam pod filmikiem jest link do japońskiej bawełny Muji. To jest nowy typ grzałek i własnie szukałem jakiegoś tematu o tych grzałkach na forum, ale na razie cisza
Awatar użytkownika
By Mutango
#1172207
Skinner pisze:Tylko ja mam skojarzenie, że ten cały dżapanezkoton dość mocno przypomina Tami ?

Japońska jest delikatna, można ją łatwo rozerwać w palcach. Tami jest mocno sprasowaną szmatką. Bardzo trudno ją rozerwać. Właściwie tylko nożyczkami. Całkiem możliwe, że do regeneracji takiej grzałki BVC, Tami byłaby nawet lepsza od japońskiej bawełny. Wyciąć odpowiedni pasek i nawijać tak jak bandaż do osiągnięcia odpowiedniej grubości... Ale na zachodzie nie znają czegoś takiego jak Tami. To polski wynalazek.
Awatar użytkownika
By pol
#1172456
sajmon0609 pisze:..... To jest nowy typ grzałek i własnie szukałem jakiegoś tematu o tych grzałkach na forum, ale na razie cisza

To jest grzałka Aspire BVC w obudowie grzałki Aspire BDC.
Grzałka Aspire BVC ma identyczną otulinę jak grzałka Nautilus BVC.

Pokaż kotku co mas w środku...
testy-opinie-mini-nautilus-aspire-bvc-t70503.html

Grzałkę nawija na multifunction screwdriver np z FT
1,9mm

-- [scalono] 18 wrz 2014, 21:21:48 --

miron52 pisze:Na Amazonie zabrakło Koh Gen Do :lol:

KohGenDo - https://www.kohgendocosmetics.com/shopp ... 7&catID=16
Awatar użytkownika
By Uxi666
#1205920
Witam.
Trochę czasu już minęło. Czy ktoś z forumowiczów próbował już zrobić taką
grzałkę do nautilusa mini ? Dało by radę użyć do tego bawełny muji ?
Pytam, bo w przyszłym miesiącu planuję zakup tego clearka, a dawać za
fabryczną grzałkę ok.10 zł, trochę przeginka.
Awatar użytkownika
By pol
#1206544
Uxi666 pisze:Witam.
Trochę czasu już minęło. Czy ktoś z forumowiczów próbował już zrobić taką
grzałkę do nautilusa mini ? Dało by radę użyć do tego bawełny muji ?
Pytam, bo w przyszłym miesiącu planuję zakup tego clearka, a dawać za
fabryczną grzałkę ok.10 zł, trochę przeginka.

10 zł raz na dwa tygodnie to dużo za grzałkę?

Tak.
Już nie jeden zrobił grzałkę BVC Nautilus na MUJI.
Awatar użytkownika
By kunaczarna
#1304661
Trochę czasu minęło więc odświeżam temat :)))

Jako iż jestem tutaj świeżakiem :bry , do tego również w temacie grzałkowym :D mam pytanie...
Jak bardzo należy namoczyć tę bawełnę japońską oraz czy jest jakiś dobry sposób na rozmieszczenie jej w kubku (czy ważna jest kolejność 1. nawinięty drut i dopiero otulina czy może 2. na odwrót) ?
Pytam ponieważ jestem po kilku (może nastu :mrgreen: ) próbach kręcenia i niestety ale transport wciąż kuleje a drut się prawie skończył :oops: .

Zastanawiają mnie następujące kwestie:

1. czy to kwestia zbyt ciasnego upchania waty?
2. zbytniego nawilżenia bawełny?

Nie tracę nadziei, że w końcu... kiedyś mi się to uda *SMOKEKING*

Przekopywałam YouTubea, tutaj również starałam się poszperać zanim napiszę. Ten wątek wydał mi się najbardziej odpowiedni :)
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.