EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
Awatar użytkownika
By mavcin7
#1412964
Witam
Mam problem otóż ostatnio zakupiłem smoka m80 plus i przy ostatniej próbie włożenia kabla usb lekko zapadło mi się wejście usb do środka co uniemożliwia ładowanie i nie wiem co teraz zrobić :(
wysyłać na gwarancję czy próbować coś samemu?
Jak myślicie przyjmą na gwarancje (zamawiałem na pelenie jak coś :D) czy raczej nie ma co się bawić w wysyłkę?
Z góry dzięki za odpowiedzi :D
Awatar użytkownika
By HaQer
#1412968
Powiem Ci kolego tak. Rozbierałem, plomb te zasilanie nie posiada, można odkręcić górne deko i włożyć jakiś kawałek gąbki, która dociskałaby płytkę od góry, a na dole byłoby stabilnie. Obstawiam, że by pomogło. Jeżeli odkręcisz umiejętnie (wkrętak Torx T6), to nie będzie śladu na śrubach. Ale wybór należy do Ciebie, czy wysyłać i czekać, czy zrobić to samemu.
Awatar użytkownika
By mavcin7
#1412982
Wysłałem maila z zapytaniem
Jak będę miał pewność że naprawią to wyśle a jak nie to sam naprawie :D
Nie chce mi się po prostu czekać na to wszystko ze względu na to że jedynie mi to zasilanie aktualnie zostało w domu :/ więc muszę mieć pewność że naprawią lub wymienią bo po co miałbym czekać na to wszystko a później okazało by się że tylko zmarnowałem czas i pieniądze a i tak musiałbym naprawić to sam.
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.