EPF
Luźne rozmowy o wapowaniu i nie tylko.
Awatar użytkownika
By Krasnal45
Sergiusz1334 pisze:Spadł mi evic i nie domyka mi się klapka bateria wygląda to tak jakby magnesy z jakiegoś powodu zaczęły się odpychac
Jak można to naprawić?

Pewnie część(mam nadzieję niewielka) userów będzie się zastanawiać skąd tu ten post, ale inna część(mam nadzieję że duża) pokaże " :palm2 " a następnie " :kulam "
Awatar użytkownika
By Timi
@Krasnal45
Zamiast na fizykę w gimnazjum na proste winka z kolegami chadzał :mrgreen:
Awatar użytkownika
By Timi
wojtek32121 pisze:Witam, mam problem kupiłem smoka g150 na internecie i od początku jak tylko przyszedł nie działał, typowy problem z baterią. Podpięta ładowarka i cały czas pokazuje 0% baterii. Próbowałem inne kable itd.. Wie ktoś może czy jest jakaś możliwość to naprawić? Producent zwrócił pieniążki za produkt, jednak nie musiałem go odsyłać, więc fajnie by było jak by się udało naprawić :)
Z góry dziekuje:)

Cinmar pisze:Sprawdź korekcję ujemną na przyczłapach.

wojtek32121 pisze:O kuźwa, ja w tym ciemny jestem.. Mógłbyś coś więcej napisać jak to sprawdzić? :)

:lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
By Timi
Syntrav pisze:No do paczkomatu tylko wkładasz a później kurier wiezie i wkłada do innego.

Ten się poślizgnął na szarych komórkach.
:mrgreen:
Awatar użytkownika
By d1roman
lukiboss2 pisze:- za słabo "ciągniesz" przez co nie zasysa się liquid

milga23 pisze:Ciągnąć to ja ciągnę odpowiednio że się tak wyrażę XP

Awatar użytkownika
By jackas50
FORDAY pisze:Siema, właśnie kupiłem h priva 2 i po pół dnia przycisk zaczął wydawać dziwne i denerwujące dźwięki (chropolenie) gdy lżej go wcisnę, a kiedy normalnie to słychać podwójny dźwięk.

Baryua pisze:Zdefiniuj dźwięk chropolenia oraz podwójnego chropolenia.
Awatar użytkownika
By Timi
Baryua pisze:Zdefiniuj dźwięk chropolenia oraz podwójnego chropolenia.

:kulam :kulam :kulam
Awatar użytkownika
By Baryua
Może to nieodparta chęć dzielenia się wiedzą i ewentualnie jej głód :lol:
Awatar użytkownika
By SzamanDM
Pokolenie X?

Witam otoz mam problem z xbox one

Wczoraj rozkrecalem ja bo chcialem wyczyscic,mialem problem z jedna czescia zeby ja potem podlaczyc i byla to czesc ktora jest podpieta pod przedni panel xbox,nwm co sie stalo z przodu niechce ,mi nic dzialac konosola normalnie sie uruchamia ale tylko jesli wlacze poprzez ten guzik pod obudowa.

Jesli ktos wiec jaka jest przyczyna albo jak podpiac ta tasme to prosze o pomoc !!!!!!!!!!!!!!!"

Takie kwiatki na forum konsolowym. Z nicka wygląda, że literat ma lat 19. Już nie będę się chwalił co potrafiłem robić w takim wieku.. Napiszę tylko, że umiejętność prawidłowego wysławiania się nie była mi obca. :beer:
Awatar użytkownika
By Timi
No to zakładamy ogród botaniczny :lol:
Awatar użytkownika
By PucH2
wertjacek pisze:
Staszek.S pisze:
Po 1 - jeśli masz 1L glicerolu i 1L gliceryny a chcesz zrobić bazę 50/50 to musisz do tego dokupić jeszcze 2L glikolu...

on nie ma glicerolu tylko glikol (nazwy pomylił).W pierwszym poście podał linka.

:kulam :kulam :kulam
Jak to dobrze że jeszcze PG nie kupił bo wtedy to już byłaby prawdziwa tragedia.
By Staszek.S
O to że jeśli ktoś pyta o mieszanie liquidów a nie ogarnia nazw i myli podstawowe składniki, robi się to tak śmieszne jak i niebezpieczne i powinien pozostać przy zakupach na wysepce...:)
By Staszek.S
kasia_lewy pisze:ostatnio w pracy ktoś u mnie powiedział
każdy może się poślizgnąć na posadzce życia...

chyba bede miala uniwersalny ccytat na pocieszanie znajomych:)

U mnie chodzi to w wersji 'parkiet życia bywa śliski'...:)
Awatar użytkownika
By Timi
Kierko95 pisze:Witam.
Ostatnio kupiłem swojego pierwszego e papierosa SIGELEI SPARK TC 90W i nie mam zielonego pojęcia jak mam go ustawić by nie przepalić grzałki i dobrze się z niego użytkowało (...)

No comments :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Awatar użytkownika
By Timi
miloszq pisze:Cześć wszystkim

Kupiłem sobie używanego ijusta s i mam pewien problem (...)
Da się to naprawić, lub kupić taki gwint ?

Awatar użytkownika
By SuwMar
Porównywarka smaków :lol:

marpusz pisze:rabarbar - to juz bez komentarza zostawię, narazie stoi w szafie cała butla ale pojdzie do śmieci jak bede robil porzadki. to smakuje dosłownie jak taka krew wyssana z dziury w gnijącym zębie *BOJE SIE* ...
Awatar użytkownika
By Krasnal45
Egoaio pisze:Witam,
mam otóż taką sytuację, że mojemu ego aio popsuło się wejście microusb, po wielu próbach doszedłem do wniosku że trzeba otworzyć tego małego śmierdziela... Mam go aktualnie w takiej postaci jak na zdjęciu i pytanie:
Co zrobić żeby ściągnąć bucha?Czy wgl jest jakiś sposób?
Ps: nie uszkodziłem go przy próbie otwierania, ponieważ jak przykładam port microusb wraz z ładowarką to miga na czerwono

Awatar użytkownika
By Grabek902
Krasnal45 pisze:
Egoaio pisze:Witam,
mam otóż taką sytuację, że mojemu ego aio popsuło się wejście microusb, po wielu próbach doszedłem do wniosku że trzeba otworzyć tego małego śmierdziela... Mam go aktualnie w takiej postaci jak na zdjęciu i pytanie:
Co zrobić żeby ściągnąć bucha?Czy wgl jest jakiś sposób?
Ps: nie uszkodziłem go przy próbie otwierania, ponieważ jak przykładam port microusb wraz z ładowarką to miga na czerwono

O ja. Ja tam bym tego w ręce nie trzymał.

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By Baryua
Po co komu ściąganie bucha? Lepiej zrobić z tego broń obuchową :D
Awatar użytkownika
By Baryua
StickerXD pisze:A ijust 3 by mniej zrzeral liquidu?

wamp24 pisze:jeszcze jedno pytanie i koncze temad

Dziś chyba mamy Światowy Dzień Polonistów :shock:
Awatar użytkownika
By bulit73
Benmek pisze:
I gdy wlacze epeta, wszystko się świeci i jest git, lecz żeby dym zaczął się produkować, muszę ciągle klikać w przycisk, a nie przytrzymac I produkować.
Awatar użytkownika
By Grabek902
bulit73 pisze:
Benmek pisze:
I gdy wlacze epeta, wszystko się świeci i jest git, lecz żeby dym zaczął się produkować, muszę ciągle klikać w przycisk, a nie przytrzymac I produkować.
Wiedziałem że to tu trafi :)

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By kwiatek_83
spalaczgrzalek pisze:witam, mam problem z ego aio. Po wymianie grzalki na nową po zalaniu liquidu magicznie znika po odlozeniu. Kiedy pale wszystko dziala normalnie, a kiedy odloze peta na 20 minut jest juz pusty zbiornik. Dodam, ze nie wycieka nigdzie na zewnatrz, tylko ginie gdzies w srodku. Jakas wadliwa grzalke dostalem?

CUDA LUDZIE, CUDA !! :lol:
Awatar użytkownika
By SuwMar
ADINI pisze:Ewidentnie wygląda mi na to, że masz w domu krasnoludki.

@Krasnal45 *BOR* :lol:
Awatar użytkownika
By blucas
Oooo Panie... to dezynsekcja nie pomoże

Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By Timi
Kolejny swojski i kumaty zawodnik :lol:
Qwarteq pisze:KK
I to jest tak, że tym więcej mg to jest mocniejszy co nie?
Awatar użytkownika
By Timi
Cinmar pisze:@Timi, przynajmniej zapytał :D

Fakt, to ważne i "głębokie" :mrgreen:
Awatar użytkownika
By Timi
Qwarteq pisze:No przepraszam bardzo, że jestem głupszy od innych.

Niczego takiego nie napisałem. Nie nadinterpretuj proszę.
Qwarteq pisze:Może chcesz się zmierzyć w jakiejś dziedzinie której ja dużo wiem a ty nic? :)

Bardzo fajny pomysł. Co proponujesz?
Awatar użytkownika
By Cinmar
@Qwarteq, a może zbierzesz się do kupy?
Jak chcesz leczyć jakieś kompleksy, to chyba są w internecie jakieś pompki do pitoka. Możliwe, że pomoże.
Awatar użytkownika
By Timi
Awatar użytkownika
By Timi
@Maskota
Luzik, wszystko przed Tobą.
Ja jestem za :mrgreen:
  • 1
  • 77
  • 78
  • 79
  • 80
  • 81
  • 82
Coś na 25mm podobnego do SMPL

Witam Coś na 25mm podobnego do SMPL i w takiej ce[…]

Akcyza - Jedziemy z koksem!

Braliście udział w akcji w 2015? To zasady są Wam […]

Jest okazja działać!!! http://epapieros.edu.pl/wa[…]

Do tej pory wapowałem na zwykłym drucie kanthal A1[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.