EPF
O e-paleniu w Polsce i za granicą
Awatar użytkownika
By pol
#1688644
SPRAWOZDANIE KOMISJI DLA PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY
w sprawie potencjalnych zagrożeń dla zdrowia publicznego związanych ze stosowaniem
papierosów elektronicznych wielokrotnego napełniania
Bruksela, dnia 20.5.2016 r.
COM(2016) 269 final





Przeszukiwałem EUR-Lex - Baza aktów prawnych Unii Europejskiej czy jest jakieś sprawozdanie w sprawie potencjalnych zagrożeń dla zdrowia publicznego związanych ze stosowaniem np Domestosu czy Kreta.


Ciekawe kiedy zacznie się walka z cukrem. Toż to "biała śmierć".
By gourmet
#1688737
Licząc zgrubnie, przez 3 lata w 80 milionowej populacji 277 osób niewłaściwie użyło płynu do napełniania, z czego 30% niewłaściwie w znacznym stopniu. Licząc dalej, rocznie ofiarą płynu do napełniania padło 30 osób (na 80 milionową populację). Żygać się chce na taką argumentację. Do tego co szósty niestudiujący forumowicz jest marihuanistą.
Ostatnio zmieniony 22 lip 2016, 01:40 przez gourmet, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By kch
#1688742
Normalnie jestem wzruszony tą troską komisji o moje zdrowie! Tak ładnie tłumaczą wielkie zagrożenie, że chyba jutro pobiegnę do lekarza sprawdzić, czy jeszcze żyję... po sześciu latach wapowania bez jednego analoga...
A może, cholercia, już brykam w Zaświatach?
Jasny gwint i kurka wodna - może lepiej było zostać przy legalnych fajkach? :shock:
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

Joyetech EGO NexO-kolejne AIO

https://i.ibb.co/SQjhFKf/vape-poland[…]

Pierwszy e papieros

Witam. Chcialbym zakupic swojego pierwszego e papi[…]

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.