EPF
Awatar użytkownika
By pol
#1594338



Chasing the purest taste, The 200watts atomizer Moonshot

The Moonshot RDTA Tank is designed by suprimo, to bring market an atomizer that surpasses the competition in flavor, vapor production and ease of use. the products designed exclusively for Sigelei are built with the highest quality materials and standards.

Parameter:
Top fill Features.
22mm Diameter
304 stainless steel
510 compatible drip tips
DIY top fill RDTA atomizer; 2.0 ml tank capacity
Cotton control build deck: designed for usability, ease of use, perform consistently every time
experience a more enjoyable vape with active cooling technology
PEEK insulator is used on the build deck
experience purer flavor with higher wattages
Vape from 30w through 200w
higher precision adjustable airflow
The most temperature resistant plastic material that is food safe
Comfortable wide bore Delrin drip tip keeps your lips cool






In the Video below, you can watch an overview of the Sigelei Moonshot RDA Tank, see how to build a dual-coil deck in your Moonshoot, and see it vaped all the way through from 50 watts up to 200 watts.








Ostatnio zmieniony 21 lut 2016, 01:18 przez pol, łącznie zmieniany 3 razy.
By Husar Vapes
#1594342


Bardzo ciekawie się zapowiadający parowniczek. Goblin mini na sterydach. Do tego innowacyjna, ale wyglądająca na wygodną baza. Czekam na więcej informacji i jakieś wrażenia użytkowników ;)
Awatar użytkownika
By pol
#1594357
W Chinach skończył się okres Festiwalu Wiosny.
Teraz przyśpieszą... za 25 dni będą nowe modele :D


Husar Vapes pisze:....

Bardzo ciekawie się zapowiadający parowniczek. Goblin mini na sterydach. Do tego innowacyjna, ale wyglądająca na wygodną baza. Czekam na więcej informacji i jakieś wrażenia użytkowników ;)



By Husar Vapes
#1594369
pol pisze:W Chinach skończył się okres Festiwalu Wiosny.
Teraz przyśpieszą... za 25 dni będą nowe modele :D


Husar Vapes pisze:....

Bardzo ciekawie się zapowiadający parowniczek. Goblin mini na sterydach. Do tego innowacyjna, ale wyglądająca na wygodną baza. Czekam na więcej informacji i jakieś wrażenia użytkowników ;)





Jak dla mnie ładniejszy od goblina, ale każdy ma własny gust :mrgreen: :)
Awatar użytkownika
By psn
#1594872
Bardzo ciekawy parowniczek. ;) Coś czuję, że wpadnie mi w ręce.
Całkiem interesująco rozwiązana baza, patrząc na porównanie z Goblinem Mini to jest niemal równie zgrabny, sam wygląd też mi przypadł do gustu.
Duża swoboda kontroli powietrza też na plus.
Zobaczymy jak wypadnie w dalszych rozrachunkach. ;)
Pozdrawiam.
By jq0o
#1594891
Bardzo obiecująco wygląda baza.
Szczególnie duże i wysoko ułożone otwory powietrzne powinny zapobiec wszelkim wyciekom, nawet przy niedbałym ułożeniu nośnika.
Na moje oko będzie to nieziemski zadymiacz *SMOKEKING*
Awatar użytkownika
By RomanV
#1595738
No to jestem pewien że jak brodaty zrobi recenzję moonshot'a to usłyszę na 100% "my favorite tank". Do RX200 będzie pasować idealnie pod względem mocy i wyglądu. Jestem wielkiej nadziei że wyjdzie również wersja czarna.
Awatar użytkownika
By Kappuchu
#1595943
szpurek13 pisze:Co za czasy... 200W w tanku. Ale z wyglądu fajny i nowa baza do przetestowania :)


O tym samym pomyślałem :d o ja zacofany, który nie przekraczam 50W w tankach, ale i tak mi z tym dobrze :roll:
Awatar użytkownika
By pok14
#1600464
Jeśli oddawany przez czajnik smak, zrekompensuje upierd budowania setupu w powietrzu, małą pojemność i prawdopodobnie duże zużycie liquidu to można się nad nim pochylić.
Cena przesadzona odrobinę.
Awatar użytkownika
By AdwokatkaDiabla
#1601915
Mam trochę zdjęć, i gdybym była trochę bardziej sprawna manualnie to mogłabym się wypowiedzieć na temat tego czajnika.. Na razie to zle watę ułożyłam i leje..
Nigdy nie miałam do czynienia z goblinem wiec z nim nie moge porównać ( to trochę jak rzucanie pereł przed wieprze)
Z zalet , to co mogę powiedzieć na ten moment
Duży przelot( nawet w zestawieniu z Criusem )
Fajne rozwiązanie z baza RBA... Ona nie jest w żaden sposób wkręcana tylko pływa i dopiero szeroki komin się dokręca do parownika. Bardzo ułatwia to grzebanie przy watce.
Zalewanie od góry już jest chyba standardem.
Bede walczyć dalej w poszukiwaniu tego zacnego smaku, i możliwe ze po sobotnim spocie ,ktoś bardziej doświadczony będzie wstanie sie wypowiedzieć o tym czajniku.





By Fishool
#1602738
Witam jestem szczęśliwym posiadaczem maleństwa od wczoraj. Mogę się podzielić moją opinią którą już zdążyłem sobie wyrobić. ;)
Baza nie jest ani zła ani dobra. W rzeczywistości jest większa niż mogło się wydawać na filmikach czy zdjęciach, mimo to miałem troszkę problem z wsadzeniem 2 grzałeczek ładnie, może spowodowane to było warunkami (byłem w barze) może nie ale cóż. Jeśli chodzi o wsadzenie waty, czysta poezja łatwo, szybko. Już za pierwszym razem idealnie wyszło. Jeśli chodzi o oddawanie smaku to cóż, od jakiegoś już czasu porównuje smak do tajfuna gt II, i muszę przyznać że mimo iż użyłem japońskiej waty najzwyklejszej (innej nie miałem na tamtą chwilę) smak jest turbo, mega odlotowy! Czy ma on jakieś minusy? Ciężko jest mi przyzwyczaić się do ustnika, fakt dzięki niemu jest malusi i ładny ale nie jest to zbyt wygodne rozwiązanie (mimo wszystko nie wsadzę tam dodatkowego :D). Gdy po raz pierwszy porusza się regulację przepływu powietrza wydawać się może że będzie latać, bardzo, naprawdę bardzo lekko chodzi. Mimo wszystko samo nic mi się nie zmienia. Zero przecieków, wspaniały smak, przelot jest dla mnie idealny nawet ustawiony na max. Nie wiem czy mogę coś więcej na tą chwilę napisać, mam nadzieję że w kolejnych dniach moje zdanie się nie zmieni i będzie to przyjaźń na lata. Boję się co mogą zrobić w V2 :O
Jak by ktoś miał jakieś pytania apropo mojego nowego przyjaciela, pytać śmiało!
Pozdrowionka ;)

[img]//uploads.tapatalk-cdn.com/20160302/4d876742ecd8a35cb5e6843122232bd8.jpg[/img]

[img]//uploads.tapatalk-cdn.com/20160302/5274d9fedf7a52e05b5df510fea32ad5.jpg[/img]

[img]//uploads.tapatalk-cdn.com/20160302/4566d40d492bcb098869b33b7ac0f634.jpg[/img]

[img]//uploads.tapatalk-cdn.com/20160302/6a2177fa5d8fb04f882856d98c765e27.jpg[/img]

[img]//uploads.tapatalk-cdn.com/20160302/0870b27a7f5ce9c39bae1795f680dc0c.jpg[/img]
By Fishool
#1603257
szpurek13 pisze:Gdzie brałeś i za ile?

Kumpel z anglii mi zamówił, wtedy był za 30£ :)

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By Thaniell
#1609796
xD_ pisze:No to pojechali z ceną ,biorąc pod uwage wady tego parownika imo nie warto .


A jakie to wady, jeśli można spytać? :roll:
Awatar użytkownika
By BlackCashmire
#1609807
Też jestem ciekawy owych wad ;-)
Jedyne co może nie pasować to baza na której trzeba w locie kręcić setup ale to nie jest jakiś wielki problem.

Jarek pozdrawia z HTC One M8
By Fishool
#1612380
Baskerviell pisze:Szybko ten maluszek pije ? ;)

Zależy jakie mieszanki, 90/10 zalewam 3-4 razy dziennie a pale non stop, taka praca :)

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka
By Fishool
#1612397
Baskerviell pisze:To nie jest tak źle.Zastanawiam się nad wyborem jego ,a goblina v2

Mnie od goblina odrzuca baza której nigdy nie lubiłem :p poza tym super parowniczek :p

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka
By Fishool
#1612401
Baskerviell pisze:Mi bardziej chodzi o smak :D

Na moonshocie nie trudno o super smak, goblina v2 nie sprawdzałem ale nie sądze by to skopali skoro w v1 było superowo ;)
Awatar użytkownika
By dudson
#1612537
Do mnie już leci moonshot, jak bedzie to go porownam do goblinka

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By dudson
#1612685
Czyli te 2 ml mozna wsadzic w bajki? :-(

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By amisiek1969
#1612789
AdwokatkaDiabla pisze:.....Zawartosc strzykawki 1 ml wchodzi i niewiele wiecej. .....

Tyle, to do dripera nalewam i też wystarcza na 3-4 chmury, więc jaki jest sens zakupu takiego tanka?
No chyba, że pod nową ustawę.

________________
Tapa tapa z es piątki.
By Fishool
#1612791
Nie wiem na ilu W palone jest u AdwokatkaDiabla ale u mnie na 40w spokojnie wystarcza na jakieś 2-3h intensywnego palenia. I wchodzi więcej niż 1ml :)

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By AdwokatkaDiabla
#1612798
Fish, od 50 do 70 wat. Mozliwe ze problemem sa proporcje.. Bo jakos nie umiem sie pozegnac z glikolem i dalej jest to jakies 55 do 45 glikolu, czasami troche wiecej.
Najpierw tez myslalam ze to moze kwestia mojego braku umiejetnosci i ze jakis wyciek albo co. Ale nie. Setup ok, zero wyciekow, i smakuje az za dobrze. Bardzo wielowymiarowo. W zaleznosci od ustawionej mocy wlasnie.
Pytanie. Ile wiecej niz mililitr ci wchodzi do niego ??
By Fishool
#1612801
Dziś wypalony do prawie sucha zmieścił 6 pipetek nie wiem ile to dokładnie a bankowo nie 1ml :p

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By xD_
#1612815
BlackCashmire pisze:Też jestem ciekawy owych wad ;-)
Jedyne co może nie pasować to baza na której trzeba w locie kręcić setup ale to nie jest jakiś wielki problem.

Jarek pozdrawia z HTC One M8


wlasnie to + pojemność

Płacąc tyle oczekuję sprzętu idealnego .
Awatar użytkownika
By BlackCashmire
#1612840
Jeżeli okaże się że pojemność to rzeczywiście 1ml zamiast 2 to będę musiał go zwrócić gdyż będzie to towar niezgodny z opisem.

Jarek pozdrawia z HTC One M8
Awatar użytkownika
By Baskerviell
#1613484
Gdyby dali chociaż ten 1ml więcej to byłby spoko ,nawet jak za taką stawkę.Z racji tego że baniak ma malutki ,a ponoć dużo pije dam sobie spokój.
Awatar użytkownika
By BlackCashmire
#1613900
Chyba nie bardzo ^

Jarek pozdrawia z HTC One M8
By gregorpisz
#1614395
Posiadam tego malucha od dzisiaj i mam z nim pewien problem. Grzałki ładnie ukręcone, wata włozona wszystko fajnie, ale gdy napełniam go liquidem zaczyna mi przeciekać z otworów od regulacji przepływu powietrza i to dość mocno. Miał ktoś podobny problem?
By gregorpisz
#1614416
Napełniam go na zamkniętym przepływie.. Po otworzeniu zaczyna lać, zejdzie większość liquidu i przestaje. Nie mam pojęcia o co z nim jest.. Robię właśnie chyba juz 4 build i zobaczę zaraz czy to się powtórzy..
Awatar użytkownika
By AdwokatkaDiabla
#1614448
Metody na builda znalazlam dwie. Jedna to na pewno juz tutaj prezentowany filnik z docinaniem waty a druga zaklada ze docinasz normalnie od gory..
Cwicz.. Mnie nie leje , ale to byly 3 dni kombinowania. Motoda pokazana w filmiku nie zadzialala, mozliwe ze dziala przy wapowaniu ale przy zalewaniu nie. W koncu potraktowalam go jak dripera.. Nawalilam waty ile wlezie, znaczy przez grzalke luzno.. A w miejscach gdzie masz otwory w kominie jest wiecej.. Tak ze nie ma tam przeswitu.Dziala , nie bobrzy, mimo ze powinno, smak zacny , szczegolnie powyzej 55 wat czuc ostre kwasne nuty, ktorych sie tak naszukalam wlewajac bez opamietania cytryne czy limetke. Doswiadczenia nie mam wielkiego , ja nie grzalkorob pokroju Landora.. Ale mam nadzieje ze chociaz odrobine ci to pomoze.
Aha. Sproboj jeszcze tak na twoim buildzie... Zamykasz airhole, zalewasz, zamykasz gorny dekiel, obracasz do gory nogami i dopiero tak otwierasz airhole.
By gregorpisz
#1614463
Zrobiłem jak napisałaś i rzeczywiście jest lepiej, póki co nie cieknie :) sukces! zabobrzyło lekko, ale tutaj moja wina nie poczekałem az wata dobrze nasiaknie. Martwi mnie trochę to, ze babelki wychodzace z otworów na watę tak jakby utykaja pomiedzy obudowa grzałki a tulejka..
By gregorpisz
#1614477
Po kilkukrotnym zaciagnięciu się u mnie zaczyna bobrzyć, mozliwe ze dałem za duzo waty. No nic trzeba będzie trochę pokombinować. W kazdym badz razie dzięki:)
Awatar użytkownika
By dudson
#1614538
No mam i ja. Pierwsze wrazenia po szybkim setupie:
-Gwinty troche tna,
-Spasowanie bazy z kominem - u mnie tylko w jednej pozycji, w innych jest krzywo.
-waty trzeba raczej dawac duzo, z goblinowego przyzwyczajenia dalem oszczednie i jak na razie pocieklo
-smaczy zacnie, chmurka fajna ciepla
-budowanie setupu wyjatkowo upierdliwe
-zmierzona pojemnosc - od zera po sam korek rowniotkie 2ml.


Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By razvizion
#1614707
dudson pisze:No mam i ja. Pierwsze wrazenia po szybkim setupie:
-Gwinty troche tna,
-Spasowanie bazy z kominem - u mnie tylko w jednej pozycji, w innych jest krzywo.
-waty trzeba raczej dawac duzo, z goblinowego przyzwyczajenia dalem oszczednie i jak na razie pocieklo
-smaczy zacnie, chmurka fajna ciepla
-budowanie setupu wyjatkowo upierdliwe
-zmierzona pojemnosc - od zera po sam korek rowniotkie 2ml.


Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka


Jak smak w porównaniu do goblina?
Awatar użytkownika
By dudson
#1614844
Jak na razie nie mam porownania, bo na moonshocie ukrecilem calkiem inny setup niz w goblinku. Tam jade na ss316 0,4, tutaj na dzien dobry wrzucilem claptona, co okazalo sie zlym posunieciem. Dual clapton jak dla mnie za bardzo daje czadu. Dzisiaj po pracy skrece cos normalnego to skrobne jakies male porownanie. Ale jak patrze na konstrukcje parownika i gornego dekielka to dochodze do wniosku ze ciezko bedzie sie wybronic przed wyciekami przy zalewaniu zachowujac jednoczesnie sensowny transport. No ale wszystko wyjdzie z czasem:-)

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.