EPF
By Geezoos
#839786
morfeusz pisze:Chciałem osiągnąć czystą linię, bez zbędnych zdobień, które mnie osobiście się nie podobają... Główna idea to był całkowity brak:
- nacięć
- radełkowania
- wzorów na tubach
- dużego przycisku
- czy temu podobnych udziwnień...


I tego się trzymaj. Prosta i piękna rurka . Jakiś mały, fajny laserek i będzie cacy malina. Poproszę o jeden.
Awatar użytkownika
By morfeusz
#839985
Jako że obiecałem wam możliwość zapisów na listę to zapraszam do formularza: Lista na mono-mods

Jedynie zastanawiam się jeszcze nad numeracją czy chcecie ją mieć na blokadzie czy też nie i wolicie ją mieć na przycisku pod logo. Bo zgodnie z tym co chciałem osiągnąć, czyli czysta linia zewnętrzna, nie będę raczej umieszczać nic na zewnątrz w widocznych miejscach. Choć małe logo na tubach mnie kusi, ale to już wy podejmijcie decyzję, zastosuję się do decyzji większości z was.

Proponuję:
Przycisk - logo mono-mods a pod spodem numerek typu #001 itd. Numery będą przypisane losowo, zgodnie z czasem zapisania się na listę.
Tuba - małe logo mono-mods (około 4mm wysokie x pewnie góra 1-1,5cm długi - możliwe że mniej)
Ostatnio zmieniony 27 sie 2013, 21:20 przez morfeusz, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By Pusiekkg
#840002
Nie wiem czy nie pospieszyłeś się z listą. Osobiście bym ją jeszcze wstrzymał jak wszystko będzie dopracowane, ustalone itd..
Awatar użytkownika
By Bazyloss
#840007
Pusiekkg pisze:Nie wiem czy nie pospieszyłeś się z listą. Osobiście bym ją jeszcze wstrzymał jak wszystko będzie dopracowane, ustalone itd..


popieram, dodatkowo pewnie co niektórzy liczyli na trochę inna kalkulację, bo faktycznie z cenami tubek to pojechałeś lepiej niż Vapersisland ;)
Awatar użytkownika
By morfeusz
#840008
Lista jest na waszą prośbę, cenę poznałem i umieściłem ją w formularzu, ale nie ruszy ona i tak dopóki nie uzyskam minimum 50 chętnych, a do testów w niedługim czasie (mniej więcej w przeciągu tygodnia) wyruszy nowy egzemplarz już po moich poprawkach, raczej kosmetycznych w układzie przycisk i głowica niżeli w samym wyglądzie...
Awatar użytkownika
By leemac
#840021
Ok great, I will enter the list and keep my fingers crossed :D

Sent from my C6603 using Tapatalk 4
Awatar użytkownika
By Patricko
#840023
So do I ! :D
Awatar użytkownika
By mashun
#840114
A sam przycisk nie może być SS? Bo z formularza wynika, że mosiądz, czy coś źle zrozumiałem?
Awatar użytkownika
By Staff
#840276
Mam nadzieję, że załapałem się w pierwszej 50 :mrgreen:
Z wcześniejszych wypowiedzi morfeusza wywnioskowałem, że lista nie powstanie tak szybko. Przy dzisiejszym zapotrzebowaniu na konstrukcje home made, trzeba zachować dużą czujność :lol:
Wydaje mi się, że satynowany przycisk będzie łatwiejszy w utrzymaniu przy regularnym stawianiu na "dupce" - mam rację ?
Awatar użytkownika
By skrzypekq4
#840288
LukaszM. pisze:Początkowa cena nieco zaskakująca ;)


no wlasnie, ktorej opcji ona dotyczy? bo sa 2 kwoty, niewiele sie rozniace ale ostatecznie nie jest chyba sprecyzowane, jakiej konfiguracji sie to tyczy.
By sethe
#840332
Jaka ostatecznie będzie głowica?
Z "nacięciami" ,czy bez? W folderze zamówienia nie ma opcji wyboru.
Awatar użytkownika
By soniqs
#840384
Również przyłączam sie do pytania o nacięciach na głowicy. Zapisałem się wstępnie na listę, jednak nie ukrywam, że osobiście wole z nacięciami pod sznurkowce.

No i jeszcze takie skromne pytanko? Kto będzie testerem? :)
Awatar użytkownika
By Snaco
#840386
Pewnie Thaniell.....
Awatar użytkownika
By Kiralina
#840442
This mod looks really elegant, so I signed up for a 18350 one. :)
I really hope this will be produced. I'll just keep my fingers crossed.
Awatar użytkownika
By morfeusz
#840725
soniqs pisze:Również przyłączam sie do pytania o nacięciach na głowicy. Zapisałem się wstępnie na listę, jednak nie ukrywam, że osobiście wole z nacięciami pod sznurkowce.

No i jeszcze takie skromne pytanko? Kto będzie testerem? :)
sethe pisze:Jaka ostatecznie będzie głowica?
Z "nacięciami" ,czy bez? W folderze zamówienia nie ma opcji wyboru.


Odpowiem od razu wam, że głowica pozostanie do wyboru nacinana lub bez nacięć...


W chwili obecnej zleciłem wykonanie poprawionej już wcześniej przeze mnie dodatkowej sztuki o wielkości 18650 z tubą z SS-satyna oraz Mosiądz-polerowany, abyście sami mogli ocenić do końca co wam się lepiej podoba.

Co do wyboru osoby testującej pozostawię to na razie jako zagadkę dla was, jednakże możecie zgadywać :).
Ostatnio zmieniony 27 sie 2013, 16:58 przez morfeusz, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By donjohn
#840736
No nie kurde :x
Plizzz ja chce bez nacięć :(
Jak nie ma takiej opcji to niestety muszę zrezygnować , bo te nacięcia są mi zbędne i psują wygląd moda :|
Awatar użytkownika
By morfeusz
#840779
OK niech wam będzie będą dostępne dwie wersje... Nacinana i bez nacięć...


DODATKOWO: Proszę o sprawdzenie poprawności wypełnienia zamówienia, gdyż nastąpiły jakieś błędy i obecnie formularz mi przesuwa kilka osób cały czas w dół... Nie jestem w stanie tego rozwiązać, więc w razie jakichś niejasności proszę o wiadomość na PW lub e-mail. Obawiam się że kogoś usunęło mi z was usunęło z wyników jakie widzicie. Jeżeli tak nastąpiło proszę o ponowne wypełnienie formularza...

Pojawiło mi się również kilka dublujących się zamówień, tak więc jeśli ktoś zamawiał po 2 egzemplarze proszę o informację lub umieszczenie kolejnego brakującego zamówienia.
Ostatnio zmieniony 27 sie 2013, 17:04 przez morfeusz, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By morfeusz
#840787
Bazyloss pisze:klient nasz Pan ;), to wracam do gry

Tutaj muszę się zgodzić, to wam ma pasować, nie mnie :)... Jednakże, więcej zmian raczej nie planuję i wy raczej też :)...
Awatar użytkownika
By rakus
#840849
Odnośnie nacięć lub bez, to może niech bedzię nawiercony otwór powietrzny z boku głowicy- mały dyskretny a IMO lepiej się sprawdzający niż standardowe nacięcia.
Awatar użytkownika
By morfeusz
#840861
rakus pisze:Odnośnie nacięć lub bez, to może niech bedzię nawiercony otwór powietrzny z boku głowicy- mały dyskretny a IMO lepiej się sprawdzający niż standardowe nacięcia.

Może być z tym mały problem, gdyż głowica ma jedynie 1.5mm więc nie za bardzo to będzie możliwe, pod względem cenowym... Już się nad tym wcześniej zastanawiałem, nim wykonałem dla siebie... Cena jest dość spora użycia wiertła poniżej 1mm... Tak więc ta opcja odpada...
Awatar użytkownika
By Staff
#840951
Hola, hola, sami sobie róbcie dziury w swoich modach *BOR*
Dziur narobicie i prąd będzie bokami uciekał :mrgreen:
Przecież morfeusz wyraźnie napisał, że każdy dostanie w/g swoich potrzeb

Edit. Ja oczywiście poproszę bez dziur, rowków, nacięć i takich tam
Awatar użytkownika
By morfeusz
#841078
Staff pisze:Hola, hola, sami sobie róbcie dziury w swoich modach *BOR*
Dziur narobicie i prąd będzie bokami uciekał :mrgreen:
Przecież morfeusz wyraźnie napisał, że każdy dostanie w/g swoich potrzeb

Edit. Ja oczywiście poproszę bez dziur, rowków, nacięć i takich tam

Uzupełniłem Ci głowicę bez nacięć...

Czy ktoś jeszcze z osób zapisanych chce głowicę bez nacięć?? To proszę o informację...
Awatar użytkownika
By morfeusz
#841111
leemac pisze:Same for me please, I dont need cuts :-)

Sent from my C6603 using Tapatalk 4

mikers pisze:ja chce bez nacięć głowice



mashun, mikers - zrobione/ leemac - done
Awatar użytkownika
By Staff
#841140
morfeusz pisze:Uzupełniłem Ci głowicę bez nacięć...

Nie wiem gdzie to uzupełniasz,ale wielkie dzięki
A jak już jesteśmy przy uzupełnianiu, to po namyśle poprosiłbym jeszcze o polerowaną tubę z mosiądzu 18350
:beer:
Awatar użytkownika
By morfeusz
#841158
Staff pisze:
morfeusz pisze:Uzupełniłem Ci głowicę bez nacięć...

Nie wiem gdzie to uzupełniasz,ale wielkie dzięki
A jak już jesteśmy przy uzupełnianiu, to po namyśle poprosiłbym jeszcze o polerowaną tubę z mosiądzu 18350
:beer:

Co do zmian wprowadzam je na bierząco do wyników w formularzu... Widoczne poprawki są w linku w podpisie jako Podgląd zamówienia / Preview the order
Awatar użytkownika
By StrefaZIU
#841478
Mam pytanko czy do ruska 91% będzie potrzebna mi głowica z nacięciami?

i czy ktoś może opisać po kolei co gdzie jest, głowica, tuba i przycisk wiem (chociaż można wszystko oznaczyć), ale korpus przycisku i pierścień blokady nie mam pojęcia, sorry to mój pierwszy polski mechanik za zamówienie :P

dzięki!
Awatar użytkownika
By Thaniell
#841523
Nie potrzebujesz nacięć w głowicy, bo Kayfun pobiera powietrze otworem, który usytuowany jest pierścieniu, więc pobór jest boczny. Myślę, że w pierwszym poście po fotkach widać, co jest co, na drugiej foci, masz poszczególne elementy ;)
Awatar użytkownika
By StrefaZIU
#841558
Thaniell pisze:Nie potrzebujesz nacięć w głowicy, bo Kayfun pobiera powietrze otworem, który usytuowany jest pierścieniu, więc pobór jest boczny. Myślę, że w pierwszym poście po fotkach widać, co jest co, na drugiej foci, masz poszczególne elementy ;)


Wielkie dzięki ;)
Awatar użytkownika
By Patricko
#841914
No cutes for me. Thank you
Awatar użytkownika
By morfeusz
#841929
Patricko pisze:No cutes for me. Thank you

OK. Done...

Kiralina pisze:
gunda_333 pisze:no cuts for me please


+1

Also you wish without cuts?
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 10
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.