EPF
Awatar użytkownika
By piehot
#628829
Sagerrak pisze:I na mnie przyszedł czas, dzisiaj paczuszka z PP przyszła wraz z listonoszem, a w niej piękny MOD by mankos:
Obrazek
Dla porównania wielkości z eGo USB upgrade i jakimś małym eG [mankos jest pod 18650]:
Obrazek
Akumulator od kolegi woytazo pasuje idealnie, żadnego luzu, żadnego oporu, tutaj całe piękno w częściach:
Obrazek
Tutaj z parownikiem, wiem wiem... Vivka nie zasługuje na taki MOD, ale póki co innego nie mam:
Obrazek
I najważniejsze! Grawerka przycisku, powstała niedawno i jestem jednym z pierwszych cieszących nią oko na żywo. Absolutnie jej nie czuć przy przyciskaniu, a jest PIKNA!:
Obrazek


Wielkie podziękowania dla mankosa... aż takiej jakości się nie spodziewałem. Podkład pod polerkę rzeczywiście - świetny, wiele roboty nie będę miał.


W tym miejscu chciałbym też podziękować koledze reed, gdyby nie lekki opierdziel jaki dostałem prawdopodobnie nie skusiłbym się na wejście w mechanikę. Koledze krokodylowy już podziękowałem za nakierowanie mnie na produkty mankosa. Dziękuję.


no kolego zakochałem się w twojej ... twoim modzie. spróbuję poprosić o coś bardzo podobnego. może się uda na wiosne:)
Awatar użytkownika
By piehot
#629619
u must wait patiently. mankos has a LOT of work :)
By urquidezj
#635450
piehot pisze:u must wait patiently. mankos has a LOT of work :)

i know hehe we spoke about it last year. but im sure he has lots of orders too :D
Awatar użytkownika
By roudee
#652180
Doszedł i do mnie :) Akurat listonosz przyniósł mi 2 przepiękne mody, autorstwa dwóch artystów- Mankosa (zasilanie) i Senia (Senesis). Mam wrażenie, że tych dwóch ludzi zostało wyszkolonych przez jednego mistrza, gdyż oba są wykonane perfekcyjnie, z dbałością o szczegóły i ogólnie czuć w nich magię. Nie uświadczysz tu karygodnych niedopracowań typu zadziory na gwintach, przypadkowe rysy,czy inne "delikatne" mankamenty występujące często u innych moderów. Jestem oczarowany kunsztem Mankosa i chwilowo brak mi słów, więc przedstawiam zdjęcia na gorąco zrobione, nawet wyczyścić dripa nie miałem czasu,a w tle Orion jako asekuracja przed upadkiem :)
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
By lekki
#652304
Witam...dotarł do mnie mankos i jedyne co mogę powiedzieć,to że Mankos razem z Gerardem gra w innej lidze niż reszta naszych modderów( a trochę krajowych przerobiłem,z zagranicznych od Papsa czy GUSA również lepiej,dzięki 0v stratom).
jeśli chodzi o jakość wykonania,działania jest bezkonkurencyjny.0v strat,design cudo.
Myślę,że nadszedł czas na założenie kącika na vpw czy vapepit z ceną 100 euro za moda,bo jest wart o wiele więcej.
Mankos na to zasłużył *1st*

Mój jest srebrno złoty jak ten dzięki Krokodylowy za to foto ,dzięki tobie wybrałem idealnego moda,wielkie ukłony dla Twórcy za to co robi,bo to jest cudo niesamowite :piwo

Jestem naprawdę wymagający jeśli chodzi o mody,Mankos to 1 mod zasilający,który mnie w 100% zadowolił :)

Obrazek

wady?
hmm,jeśli już szukać na siłe to jedyna wada,że ma troszkę długości więcej niż gus telescop czy Paps,tyle że telescope ma straty rzędu 0,5v :( bo to,że jest krótszy zawdzięcza tej sprężynce,która robi straty...ale uważam, że da radę jednak trochę skrócić długość moda(np głowicy)


P.S.czas oczekiwania ok. 2-3 miesiące ja pod koniec listopada się zapisałem
Ostatnio zmieniony 06 lut 2013, 13:08 przez lekki, łącznie zmieniany 9 razy.
Awatar użytkownika
By Habi
#652438
Niezła "hybryda" :)
Awatar użytkownika
By Habi
#652447
Napisz PW do twórcy to się dowiesz.
Awatar użytkownika
By Tomba
#652820
mankos pisze:Dzięki koledzy za uznanie.
A ja tymczasem zaprzyjaźniłem sie z gieniem kolegi Barjavela i pozbyłem sie zbędnego żelastwa :wink: zwanego głowica i prezentuje się hybrydowo.

Obrazek


Osobiście nie jestem przekonany do tego rozwiązania (choć faktycznie wygląda fajnie).
Ja wymieniam akusy górą. Odkręcanie dołu jest dość upierdliwe. No chyba, że coś zmieniłeś?
Awatar użytkownika
By Killmister13
#654239
No to jak się chwalić :D
Jedyny i mój! :]







-- [scalono] 06 lut 2013, 23:21 --

Aha, czyszczonko zakończyłem na papierku 1000 a blokada polerka... i tak mi się podoba!
Awatar użytkownika
By realg
#654846
krokodylowy pisze:Pokażcie jakieś 14500 Mankos-owe (z parownikami),jak można.Wiadomo,że kilka ich jest :D


Bardzo proszę :D

Obrazek

Obrazek

Mankos 14500, obok Mankos 18350 dla porównania.
Szesnastka jest moją wersją outdoorową. Dwudziestekdwójek używam stacjonarnie

Mody Mankosa to prawdziwe dzieła sztuki z dbałością o najmniejsze detale. To zdjęcie oddaje tylko ułamek ich rzeczywistego trójwymiarowego piękna. A samo zamawianie i uzgadnianie z Mankosem to czysta przyjemność. Profesjonalista w zakresie modów a człowiek dusza w kontakcie.
Jego cierpliwość i wyrozumiałość wzbudza podziw.
Awatar użytkownika
By Artur
#654853
arcydzieło!! za tą 16 mankos ma u mnie mega SZACUN *THX* z tego co wiem lekki ma rację jedyny egzemplarz w Polsce to realg :mrgreen:
Awatar użytkownika
By realg
#654882
Artur pisze: z tego co wiem lekki ma rację jedyny egzemplarz w Polsce to realg :mrgreen:


oj :oops: , aż taki wyjątkowy to chyba nie jestem :lol:
Awatar użytkownika
By mankos
#654910
realg pisze:
Artur pisze: z tego co wiem lekki ma rację jedyny egzemplarz w Polsce to realg :mrgreen:


oj :oops: , aż taki wyjątkowy to chyba nie jestem :lol:


Kolego realg chyba wyjatkowy bo bardzo cierpliwy i Ci się należało.
Teraz ciężko mi będzie zrobić kolejne podejście do tych Fi 16 :(
Awatar użytkownika
By realg
#654972
mankos pisze:
realg pisze:
Artur pisze: z tego co wiem lekki ma rację jedyny egzemplarz w Polsce to realg :mrgreen:


oj :oops: , aż taki wyjątkowy to chyba nie jestem :lol:


Kolego realg chyba wyjatkowy bo bardzo cierpliwy i Ci się należało.




No cóż, na wyjątkowe dzieło warto poczekać, choćby wyjątkowo długo.

mankos pisze:Teraz ciężko mi będzie zrobić kolejne podejście do tych Fi 16 :(


Jak Cię znam, to nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych. :wink: Najwyżej dobę trzeba rozciągnąć do 34 godzin. :mrgreen:
Awatar użytkownika
By ghostcat
#669964
:mrgreen: :mrgreen:

Dziś dotarły kolejne 2 sztuki. Nie ma się za bardzo nad czym rozpisywać. Po prostu perfekt. Gwinty i pierścienie chodzą leciuteńko, guziorek nie lata, sprężynki nie za twarde nie za miękkie. Cudo :mrgreen: :mrgreen:

Fotki na szybciora :mrgreen:


Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
By kilgore trout
#669974
Gdyby nie to, że to moje ulubione zasilanie, to podesłałbym je Mankosowi, żeby dorobił mi logo w przycisku (mam wczesną wersję - bez loga) :) . Razem z GbB wygląda świetnie, co widać w podpisie. Może kiedyś jeszcze skuszę się na wersję 18650.
Awatar użytkownika
By Artur
#670368
Jak zwykle detale wykonania mnie powaliły, mankos wkłada tyle serca w to co dla nas robi że ciężko pisać jak można być podekscytowanym otwierając przesyłkę od niego jak prezent świąteczny. Mod pójdzie jeszcze na lustro a potem grawer i będzię dla mnie perfekcyjny

Dziękuje :beer: :beer: ubranko jest deche *GOOD*

Obrazek
Awatar użytkownika
By utak3r
#673379
mr.frost78 pisze:tak sie prezentuje w obecności PAPSA.
Obrazek


Paps w takim towarzystwie wygląda, jakby był zrobiony z latarki :lol:

Tomba, a jak taka patynowana powierzchnia trzyma się w dłoni?
Awatar użytkownika
By Tomba
#676667
utak3r pisze:Tomba, a jak taka patynowana powierzchnia trzyma się w dłoni?

W dłoni leży OK. Niestety, ale kolor w niczym już nie przypomina oryginału. Teraz jest taki "kawa z mlekiem". Porowata struktura dalej zachowana.
Jak będę miał czas, to zapodam fotkę.
Awatar użytkownika
By m@rcin
#679533
Wreszcie i ja stałem się posiadaczem tego zasilania.
Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu mankosa, któremu muszę podziękować, przede wszystkim za to, że mnie nie skreślił...


Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
By piehot
#679679
ja troszkę pomalowałem logo jakąś złotą farbą :) nawet wychodzi ładnie, pasuje do mosiądzu.

Obrazek
Awatar użytkownika
By refurbished
#681082
Ech, @ghostcat .. miałeś rację. To zupełnie inna bajka.
Dziś dostałem przesyłkę do ręki. Zdjęcia to zrobię dopiero jak GbB podłączę.
Mankos - dzięki. Z obsługą poradziłem sobie, że nie wspomnę o rozkręconym capie dolnym - ale poznałem konstrukcję :mrgreen:
Efesty dają radę, tylko coś za wysokie były, podpiłowałem pin i hula.
Jeszcze dopasuję do parownika i będzie na lata (o ile gienek wytrzyma :roll: )

A teraz *SMOKEKING*
Awatar użytkownika
By piehot
#681132
u mnie panas 3100 troszkę przydługi. Gdy dokręcę mocniej od razu daje napięcie na grzałkę.
czy da się jakoś któryś pin obniżyć ? można jakąś szybką instrukcję ? (bo ja zielony w mechanikach)
Awatar użytkownika
By Tomba
#681139
piehot pisze:czy da się jakoś któryś pin obniżyć ? można jakąś szybką instrukcję ? (bo ja zielony w mechanikach)

Bierzesz takowego pina i go jedziesz np. pilnikiem do metalu. Co za problem?
Awatar użytkownika
By ghostcat
#681147
@refurbished a nie mówiłem :mrgreen: :mrgreen:
@piehot lub najpierw papierem 80 by zejść z grubości pina a potem papierkiem 1500/2500 wypolerować miejsca styku :mrgreen:
Awatar użytkownika
By piehot
#681148
ok, już czaję teraz- dzięki
Awatar użytkownika
By ghostcat
#681160
Tomba pisze:
ghostcat pisze: a nie mówiłem :mrgreen: :mrgreen:

Już tak się nie chwal. Kto pierwszy założył topic? :mrgreen: :lol:


Spoko spoko. Cały splendor Tobie się należy. W sumie gdybyś tematu nie założył to ja bym teraz pewnie nie miał kolekcji Mankosów :mrgreen: :mrgreen:
Awatar użytkownika
By mankos
#681466
piehot pisze:u mnie panas 3100 troszkę przydługi. Gdy dokręcę mocniej od razu daje napięcie na grzałkę.
czy da się jakoś któryś pin obniżyć ? można jakąś szybką instrukcję ? (bo ja zielony w mechanikach)


Między włącznik a akumlator przychodzi oring 14x1,5 mm jaki daję do zestawu i on ustawia skok przycisku.
Po skręceniu nie ma prawa dawać napięcia samoistnie.
Piny każdy sam pasuje pod swoje parowniki i akumlatory.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ostatnio zmieniony 01 mar 2013, 08:09 przez mankos, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
By Artur
#681467
Teraz zbiłeś klina tym którzy dostali ten oring, a leży w szufladzie bo nie wiedzieli do czego to jest potrzebne :palm
Awatar użytkownika
By mirekp2005
#684318
mankos pisze:Każdy robi pod siebie.
:lol: :lol:

..co prawda to prawda...:) sorry za OT:)
Awatar użytkownika
By Tomba
#684395
Osobiście zastosowałem nowe oringi (inny rozmiar).
Mam tak, że teraz nie wypadują przy zmianie akusa i to mnie bardzo cieszy :)
Awatar użytkownika
By mirekp2005
#684402
Tomba pisze:Osobiście zastosowałem nowe oringi (inny rozmiar).
Mam tak, że teraz nie wypadują przy zmianie akusa i to mnie bardzo cieszy :)

czyli wymieniasz aku tylko góra...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 11
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.