EPF
Nie wiesz jaki model e-papierosa wybrać, który atomizer będzie pasował do danego zasilania? Zapytaj.
Regulamin forum: Przypominamy, że zgodnie z ustawą o ochronie zdrowia (...) zakazane jest publiczne zachęcanie do nabywania lub używania papierosów elektronicznych lub pojemników zapasowych. Jednakże nikt nie zabrania dzielenia się prywatnymi, subiektywnymi opiniami na temat produktów.
By mefist24
Dzień dobry, szukam moda, boxa na ogniwa 18650 (do tej pory takich używałem, mam ich dość troche więc szkoda by było je wyrzucać), samo zasilanie planuje do maks 150 zł ew. więcej z atomizerem, bo mój kayfun v4 też już prosi się o wymiane. Opcja ładowania przez usb byłaby świetna, ale opcjonalna. Nieszczęśliwie zakupiłem pare tygodni temu Koopora mini 60W i umarł bez powodu, zawiesil się a po resecie już się nie uruchomił (sprawdzałem styki, luty w porządku, ale to już sprawa na inny temat :P ) Byłbym bardzo wdzięczny za polecenie, by nie pakować się ponownie w jakiś zakup, którego szybko będę żałował, zaznaczam, że jestem głównie użykownikiem nie dużym hobbystą, więc zależałoby mi głównie na niezawodności i dużej żywotności :) pozdrawiam
By mefist24
Tak jakby się spodziewałem takiej odpowiedzi, ale spróbować było warto :D Powiedzmy tak, nie jestem osobą, która jest w stanie wydawać 200 zł co pare miesięcy albo nawet tygodni (damn you koopor mini), ale nie potrzebuje jakiegoś kombajnu którym cuda zrobię, a w przerwach mi kawe zrobi. Przejrzałem trochę i zainteresował mnie zestaw Eleaf iStick + Melo 3 mini za 180 na edymie. Ja się na tym nie znam, a coś takiego znalazłem, teraz od ludzi którzy się znają oczekuje lepszej kontrpropozycji :D
Awatar użytkownika
By krzychu44k
Bierz Pico plus melo jeśli się tobie podoba i będzie git.. :cygaro: jeszcze za takie pieniądze!!
Awatar użytkownika
By miron52
Pico albo eVic, to rozsądny wybór, ale po K4 to powinien być K5 :)
By mefist24
Zamawiam Pico, z atomizerem jeszcze poczekam :D zamęczę tego K4 do końca, ale nie wiem czy będę solidarny i przeskoczę do K5 :D Myśle zamiast niego o GEEKVAPE GRIFFIN 25 PLUS RTA TANK - 5ML za 150 lub wersje 3,5 za 109. Ale dzięki wielkie za opinie, upewnia mnie to przynajmniej w tym, że nie wyrzuce tylko kasy w błoto.
Zakup moda ~ 120zł

Witam. Jestem zainteresowany kupnem jakiegoś niedr[…]

Jeśli ktoś szukal ostatnio czegoś większego pod bo[…]

iStick Pico 75W TC Kit

Mini Volt KILLER :D [obraz_800:2r3odacu]http[…]

GeekVape Griffin - setup pod smak

Mam pytanie do właścicieli Griffina. Generalnie je[…]