EPF
Nie wiesz jaki model e-papierosa wybrać, który atomizer będzie pasował do danego zasilania? Zapytaj.
Regulamin forum: Przypominamy, że zgodnie z ustawą o ochronie zdrowia (...) zakazane jest publiczne zachęcanie do nabywania lub używania papierosów elektronicznych lub pojemników zapasowych. Jednakże nikt nie zabrania dzielenia się prywatnymi, subiektywnymi opiniami na temat produktów.
Awatar użytkownika
By negatyw
Kolejny etap w wapowaniu, czyli czas na moda :) Grzałki BVC/BDC i Ipow2, to już troszkę dla mnie za mało...

Googlowałem, pytałem w sklepach i oto moje typy:
1) Eleaf iJust 2
2) Eleaf iJust S
3) SMOK Stick One Plus

Moje refleksje. Poprawcie mnie proszę, jeśli coś jest mitem:
Plusem 1) i 2) są popularność i tańsze grzałki. Jest też większy parownik, a liquid w modach szybko schodzi. 2) ma batkę 3000mAh.
Znalazłem też sporo negatywnych opinii o 1) i 2). Nawet na naszym forum, użytkownicy 2) skarżą się na wycieki liquidu, migającą diodę, czy awaryjny przycisk. Czyli jednak tandeta...?

P.S.
Polecono mi jeszcze:
4) Joyetech Ego Aio - 1500 Mah
5) Smok Vape Pen 22 Starter Kit - 1650mAh
6) Kangertech Subvod Starter Kit
(choć nieco przekracza założony budżet)

Zaś 3) jest podobno dużo lepiej wykonany, ale ma droższe grzałki. A koszt eksploatacji ma znaczenie.
Poza tym bateria 2000mAh, to troszkę mało jak na te czasy?

Na dniach, chciałbym dokonać zakupu.
Polecacie jakiś kompetentny sklep w Poznaniu (e-dym)?

Poproszę praktyków o garść porad.
Ostatnio zmieniony 21 gru 2016, 21:29 przez negatyw, łącznie zmieniany 1 raz.
Zbiórka na rzecz nowo powstającego stowarzyszenia!
Więcej informacji TUTAJ
Awatar użytkownika
By medikk
Mam Ijusta2 już jakiś czas i nie narzekam, ale jest cały odrębny temat o Ijust2 i problemach z nim, widocznie ja trafiłem na dobrą partię :) ze swojej strony na początek mogę polecić. Z resztą wymienionych przez Ciebie nie miałem styczności.
Awatar użytkownika
By negatyw
Kupiłem ijusta s. Póki co jest ok. Irytuje nieco brak regulacji przeplywu. Ta gumka, to troszkę obciach, ale idzie przeżyć.
Awatar użytkownika
By miron52
Zawsze mnie zadziwiają niedowiarki, co wolą się uczyć na własnych błędach niż na cudzych . :roll:
Awatar użytkownika
By Tymon78
To szrot nie mod. Kupiłeś - masz. Się nie sopufalaj zbytnio z zasilaniem...., zdechnie, akurat wtedy gdy Ci się mocno zechce powapczyć.
Gorzej trafić nie mogłeś.
Awatar użytkownika
By Krasnal45
negatyw pisze:Ijust 2 miał podobno błędy z batką. S-ka jest już rzekomo pozbawiona tego błędu.

"podobno", "rzekomo", "jakieś błędy"............... Tak piszesz bo piszesz, czy masz coś konkretnego do powiedzenia?
Awatar użytkownika
By e-Jacek
@negatyw podobno kto tanio kupuje ten dwa razy kupuje

Wytapane z okna
Awatar użytkownika
By bulit73
negatyw pisze:Polecacie jakiś kompetentny sklep w Poznaniu (e-dym)?

e-dym-pozna-t114862.html

negatyw pisze:Poproszę praktyków o garść porad.

topic105777.html

1111 dni bez śmiercionośnego śmierdziela 1111 dni […]

1800 DNI!

No i pękło równe 1800 *TANIEC* *TANIEC* *1st* […]

1600 dni bez śmierdziela w paszczy

Przegapiłeś Tomba :?: :shock: Moje gratki... […]

666 - the number of the beast.

Dzisiaj mój 666 dzień bez papierosa. :twist[…]