EPF
Awatar użytkownika
By ekspres
#828385
Oglądam zdjęcia jakie koledzy powstawiali i normalnie jak dla mnie bajka,totalny odlot.Warto jest czekać na swoją kolej.Jaguś gratki.
By edwa.gd
#830700
Heh, najgorsze chyba jednak to premiera takich modów przed sezonem urlopowym :D. Każdy czeka, ale wiadomo, że wakacje wydłużają czas oczekiwania. Cierpliwości życzę wszystkim na liście :).
Awatar użytkownika
By szymon2626
#834402
Czy mody wysyłane są w kolejności wpisów na liście, czy według numerów seryjnych?
By edwa.gd
#834450
Nie wiadomo, bo wick3d ma miejsce ~30-40, a swoją sztukę już ma, a ludzie z początku listy czekają dalej. Trochę to wkurzające.
Awatar użytkownika
By leemac
#834490
I think its going by the list and not by serial numbers, I have been following the list and its been working down to me. The names lower down the list may have dropped out.

sent from my cup and string
Awatar użytkownika
By Suit
#834509
No ja niby 23 a czekam i czekam i tak patrzę i ludzie po mnie już mają :( Oczywiście nie pospieszam Jagusia i czekam wytrwale :D

TapaTapa cegłą
Awatar użytkownika
By jagus
#834570
Ludzie skreślenie na liście a doklanie Ci późniejsi nie mają wcześniej tylko poprostu zrezygnowali lista idzie po koleji
By edwa.gd
#834922
kwinto mogłeś wybrać wersję SS do Gbb ;(. Ładnie się komponują, ale kolorystycznie już... kuleje ;).
@jagus, a to przepraszam, myślałem że jakieś pominięcia były ;).
Awatar użytkownika
By kwinto
#834987
A no komponowało by sie lepiej to fakt ale z mosiężnym dripem wyglada calkiem fajnie zdjecia tego nie oddają aczkolwiek wszelkie sugestie i opinie mile widziane (zawsze moge poprosić Jagusia o tube z ss a i obily mi sie o uszy wieści o tytanowych kominach do GgB-22-)
By edwa.gd
#835105
A no na zdjęciu słabo widać dripa mosiężnego. Musisz się bardziej postarać ;D.
Awatar użytkownika
By kwinto
#835177
Obrazek

Obrazek

to max moich możliwości jeśli chodzi o możliwości sprzetowe i umiejetoności w robieniu zdjeć
By edwa.gd
#835221
:D piknie wyszło tym razem ;). Kurde ładny ten jgm... niech ta produkcja rusza dalej ;(
Awatar użytkownika
By Martin Eden
#836910
Witam.
Jestem na urlopie i tak sobie przeglądam temat JGM. Myślałem , że modzika będę miał w czasie urlopu , a tu nie ma szans. Koledzy , którzy mają jakoś zamilkli , napiszcie jak się sprawuje. Mój jest blisko , coraz bliżej ale chyba będę go miał w ....pażdzierniku.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
By jagus
#836991
Aktualnie jest okres urlopowy który zawitał i w mojej robocie niestety że ja juz po to ktoś musi zapier.... za resztę a więc i mam mało czasu z barku dni wolnych na siedzenie przy modach lecz daję z siebie wszystko i jak tylko jakiś dzień wolny wpadnie to siedzę od rana do wieczora na tokarce tak jak dziś , kończę moda dla Leemaca i następnego kolegi z listy oraz pracuję już nad dripami bo już najwyższy czas :). Wiem że to dlugo trwa lecz tyle dobrze że żonka siedzi przy małej chodź tatusiowi też przeszkadza od czasu o czasu :)
Awatar użytkownika
By Martin Eden
#837054
Jaguś to nie były pretensje , tylko tak sobie wyliczyłem . Jak będzie wcześniej to będzie a jak nie to spokojnie sobie poczekam.
Pracuj sobie spokojnie i pozdrowienia. :cygaro:
By Parownik CM
#838676
tego zdania tez jestem. A i dla coreczki troche czasu trzeba poswiecic. Robota to nie wszystko.Pozdrawiam i spokojnie czekam.
Awatar użytkownika
By Julia
#838677
Zdecydowanie córka jest najważniejsza. Szczególny podziw należy się Twojej żonie....
Ja bym strajkowała:)
Awatar użytkownika
By Martin Eden
#843862
Witam.
Po ostatniej aktualizacji listy oczekujących widzę , że prace nabrały tempa. JGM jest blisko , coraz bliżej :cygaro:
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
By zibija66
#844247
Jeszcze 37 sztuczek i będzie mój na warsztacie
mam nadzieję :)
pozdrawiam :D
Awatar użytkownika
By leemac
#845639
My jgm has arrived *TANIEC* excellent quality, just love it. Thank you jagus :beer:
By edwa.gd
#848257
https://www.dropbox.com/sh/nasybepsxhdxkp2/wCFZ8vEDhz Moje zdjęcia ;). Przybył dzisiaj, niestety RSST ma za gruby gwint i nie mogę go podpiąć, muszę trochę go zjechać papierem ściernym. Jaguś, mój imienniku, niesamowita robota! Po prostu cudo.

Dziurka widoczna na zdjęciach w głowicy to rozwiert pod vivi nova i inne sznurkowce 510. Działa tak jak powinno, da się używać :).

Ogólnie, kawał świetnej pracy, mod rewelacyjnie wykonany, a jak już dopnę rsst to napiszę jak się z niego pali, bo vivi jak to na mechanikach, cudów nie pokazuje ;).

Ładniejsze zdjęcia jutro, jak będzie jaśniej.
Awatar użytkownika
By jagus
#848321
Odpowiem za kolegę.
Dziurka :) to moja robota i jest w opcji jeśli ktoś takową sobie życzy.
Awatar użytkownika
By mashun
#848336
jagus, to ja poproszę taką opcję, jeśli byłbyś łaskaw odnotować (#31 na liście).
Dzięki :beer:
By edwa.gd
#848351
No jagus już odpowiedział i ja tylko potwierdzę, że fabrycznie rozwiercona głowica, nie wiem czy byłem pierwszy, który to ma, ale działa tak jak powinno i przy okazji estetycznie wg. mnie wygląda. Nawet rsst już prawie wkręciłem, brakuje mi 1mm, który spróbuję zniwelować jutro.
Awatar użytkownika
By devilinside
#848356
A co z tym rsst trzeba zrobić kolego bo na dniach będzie szła do mnie paczuszka z modzikiem. Rozumiem, że nie chce się wkręcić w głowice tak ?
PS Jakbyś fotką jakąś poczęstował to był bym wdzięczny. :)
Awatar użytkownika
By jagus
#848363
No właśnie sam się dziwię że nie wchodzi ja każdą sztukę testuję przed ale posiadam tylko gbb20 i agatke a one się wkrecały bez problemu. Z tego co pamiętam to inni przed też mieli rsst i problemu nie było czyżby jakaś wadliwa sztuka rsst z większą srednicą gwintu?
By edwa.gd
#848375
Fotkę dam jutro jak będzie lepsze światło, teraz już nie zrobię dokładnego zdjęcia (brak umiejętności :P) żeby to pokazać. Ogólnie lukaszm mi napisał, że u niego rsst się wkręcił bez problemu i dochodzi do końca więc możliwe, że mam trefną sztuke z za szerokim gwintem.

https://www.dropbox.com/s/75771cni2r59k ... .54.44.jpg

Na razie tyle udało mi się uzyskać :). Muszę tylko jeszcze gwint w rsst spiłować bo jest niestety za długi i ta przerwa mnie wkurza :P. No, ale jest bardzo fajnie jeśli chodzi o palenie i w ręku wygląda mega dobrze :).

Na razie tyle udało się wyczarować. Jakiś trefny ten rsst :(




No i w końcu się udało :). U siebie musiałem lekko spiłować śrubkę wkręcaną w pin plusowy, ale to 20s na papierze ściernym i gotowe :). Teraz oczu nie mogę nacieszyć, może uda się jeszcze jakieś ładne fotki ustrzelić dzisiaj lub jutro.
Awatar użytkownika
By devilinside
#849233
Dzięki za obiecane fotki.
Naprawdę kozacko to wygląda. :D
Ciekawe jak będzie to wyglądało z kubkiem 18350. Ale co tam, za kilka dni się dowiem. :D
By Parownik CM
#849974
JEST, przyjechal. No i co bede czarowal, jest piekny. Prosilem Jagusia by mi zrobil to cacko na 18650 + Kick-a, no i zrobil. Choc sam Kick-a nie posiada, wszystko sie zgadza. Po dokreceniu pasuje jak ulal! Naprawde wykonanie znakomite i z elektronika pali jak zwariowany. Parowniki wkrecaja sie bez problemu. Jedynie troche problematyczne jest zlapanie gwintu na tulejce. Czy u gory, czy na dole. Jak sie juz go zlapie to starczy dmuchnac i sam sie wkreca. Jednak trzeba troche uwazac, bo mozna latwo przy zlym wkreceniu gwint sobie schrzanic. Wedlug mnie gwinty mogly byc troche glebsze, bylo by wtedy o wiele prosciej. Reszta to naprawde bardzo dobra robota. Utrata pradu prawie ze nie istnieje i przy 100 nacisnieciach, pali 100 razy!
Wielkie dzieki Jagus za tego modzika, sprawil mi wiele przyjemnosci, robi to co trzeba i prezetuje sie znakomocie, jeszcze raz DZIEKUJE !!!

Jusli mi sie uda to postaram sie wklejic pare fotek. Jestem w tym nie obyty wiec prosze was o cierpliwosc. Zdjecia mam zrobione trzeba tylko je tu wklejic a nie mam pojecia jak sie to robi. Wiec troche to moze potrwac zanim do tego dojde (albo i nie, he, he).
Pozdrawiam.

Lub ktos z was mi podpowie jak sie to robi, wtedy bedzie szybciej. Z gory dzieki.

https://www.dropbox.com/sh/4d5blhyk4st046t/WlvxGpdrjb
Ostatnio zmieniony 08 wrz 2013, 09:18 przez Parownik CM, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By Suit
#849986
wrzuć foto na stronkę hostingową typu " ImageShack " a później wklej link .

Jak wszystko będzie zgodne z planem to i ja się pochwalę pod koniec tygodnia i wrzucę jakąś sesyjkę robioną telefonem :)
By edwa.gd
#850139
ObrazekUploaded with ImageShack.com
ObrazekUploaded with ImageShack.com
ObrazekUploaded with ImageShack.com
ObrazekUploaded with ImageShack.com
ObrazekUploaded with ImageShack.com
ObrazekUploaded with ImageShack.com

Fotograf ze mnie taki jak z koziej du*y trąba ( ;) ), ale chciałem pokazać jak wygląda mój setup w pełni. Tak, jestem leniwy i nie wyczyściłem mosiądzu, zrobię to następnym razem jak pstryknę zdjęcia i postaram się mieć do zdjęć GBB22 :).
Awatar użytkownika
By sthEn
#850208
Ciekawe skąd będziesz miał GbB22? :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
By edwa.gd
#850221
Jak to skąd? Tobie zabiorę :D. Przekupny jesteś, wódki jeszcze zostało...
Awatar użytkownika
By sthEn
#850350
No jak tak to ma wyglądać to ok, pożycze do fotki :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
By edwa.gd
#850477
No nie ;). Z dropboxem na forach jest ciężko, ponoć jak są w katalogu public to można jakoś powklejać linki.
Co do moda... ale to wielkie! Ale jak spełnia swoją rolę to najważniejsze :).
By Parownik CM
#850481
Acha, dzieki za info, no trudno, kto chce zobaczyc, to sobie kliknie.
Ano troche wielkie, ale ja takie lubie. Każdy ma jakies zboczenia- a to wlasnie moje :-)
Awatar użytkownika
By jagus
#850500
A no był smok największy jaki do tej pory zrobiłem :) co do tych gwintów to w piątek dostałem wreszcie chyba najlepsze noże do tokarki jakie są i powiem że dają radę i w kolejnych sztukach jak na amatora są według mnie idealne lepszych chyba nie zrobie przynajmniej w blokowych warunkach.
By edwa.gd
#850503
Gdybyś był kobietą to bym zrozumiał, a tak... no dziwne :D. Dobrze widzę, że masz wersję poler? Jak z "palcowaniem" się? Bo ja właśnie dlatego brałem satynę, żeby mnie odciski nie wkurzały :P.
By Parownik CM
#850648
Ha, ha, dobre z ta kobieta! Nie z odciskami nie jest tak zle a co do polerowania to trudno powiedziec jak dlugo grawer bedzie widoczny. Bede sie raczej staral nie za czesto go polerowac, na razie uzywam go trzy dni wiec trudno cos powiedziec, ale odciskow raczej nie ma. Ja uzywam te wigotne husteczki dla niemowlat, mozna nimi wszystko ladnie przetrzec.
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 11
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.