EPF
Nasze własne produkcje
Awatar użytkownika
By CloudOfSmoke
#1531012
Box zrobiony w oparciu o elektronike z fasttecha prawdopodobnie jest to elektronika z moda Atena VapeSnap, jednakże moja wersja ma inne rozmieszczenie danych na wysiwetlaczu. Dodatkowo warto wspomnieć ze konektor z fasttecha za 2dolary o kant dupy można potłuc.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
By Rolnik
#1531020
Wyglada po spartansku jak by wystrugany z klocka debowego (kiedys chyba ruskie wolgi mialy debowe tloki) :)
Liczy sie inwencja i samozadowolenie, gratuluje.

pzdr
rolnik
Awatar użytkownika
By CloudOfSmoke
#1531023
Nie widać tego zbyt dobrze na zdjęciach, korpus jest z klejonki z nieznanego mi drewna, za to na froncie jest doklejony znacznie ciemniejszy fornir o pochodzeniu również mi nie znanym.
Awatar użytkownika
By Drakkar
#1531187
D...nie urywa ale niema to jak chmurzyć z własnoręcznie wykonanego moda, coś o tym wiem. Gratuluję, następny (jeżeli zrobisz) na pewno będzie ładniejszy.
Awatar użytkownika
By CloudOfSmoke
#1531203
Gdyby był dostęp do odpowiednich narzędzi to napewno byłby ładniejszy, :D aczkolwiek mi tam sie podoba, taka stylistyka własnie miała być.
By PermDude19
#1531507
Cześć.
Jakbyś mógł to napisz coś o konektorze z fastechu :P bo kupiłem z woltomierzem ale jednak chciałbym wiedzieć na czym stoję :P

Boxik trochę poprawisz i będzie b. dobrze wyglądał nie ma co.
Ile kosztowała Cię ta elektronika ?
Awatar użytkownika
By Luftmysza
#1531632
Wygląda jak wyciosany siekierą, ale tak sie tylko wydaje. Ostatnio sam ogarniałem drewnianego mechanika na mosfecie, wiem jakie to trudne obrobić drewno bez jakichś specjalnych narzędzi. Także :beer:.
By PermDude19
#1531817
Są jeszcze takie czarne fajne matowe, u góry nacięcia (jak się domyślam do AH gdy dripper ma od dołu) za bodajże 2.5$
Póki co zrobiłem boxa z ABS na mosfecie, czarny. Konektor pokusiłem się o przeróbkę 510 EGO Co wyszło w miarę dobrze.
Według mnie drewno jest spoko, następny robię z drewna i elektronika jak tutaj. Zawsze można papierkiem pogładzić i niedoskonałości znikają :)
By Agiis
#1532017
Co tu pisać o konektorze z ft. Wystarczy mocniej szarpnąć i rozlatuję się na części pierwsze. Plastikowe gwinty od sprężynki paranoja najlepiej rozebrać i skleić na stałe :)
Awatar użytkownika
By CloudOfSmoke
#1532051
Dokładnie tak jak kolega Agiis podsumował :D Dodatkowo plastik z którego jest wykonany izolator topi się w bardzo bardzo niskiej temperaturze, na 50w mi poszedł kiebieni. Chyba że ktoś ma dostęp do tokarki, to można ewentualnie dotoczyć ten izolator z jakiegoś dobrego właściwościami plastiku.
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.