EPF
Awatar użytkownika
By _Monter_
#525218
Miałem przestać ale nie potrafię :mrgreen: , pomysły same się cisną do głowy a że sprzętu mam zapas więc zabieram się wtedy za realizowanie pomysłów.
Tak też powstał MiniMo... oczywiście box na kisie z regulacją na 2x18350 z włączeniem elektronicznym i przełącznikiem do kontroli stanu na baterii i zadanego napięcia, gwint 510, estetyczne wykonanie w środku. Za niebawem pojawią się sztuki dla Was, waperów chcących posiadać te maleństwo.
(nie chcę aby zabrzmiało to pysznie ale jak będą to będą, proszę bez list)
Ten duży już zmęczony życiem bo to wół roboczy i naprawdę ma ciężkie życie :wink:
A oto kilka fotek.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Dziękuję Maciejaszkowi za udostępnienie zdjęć.
Ostatnio zmieniony 19 paź 2012, 18:29 przez _Monter_, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By Gres
#525224
Łady i estetyczny box no i wreszcie bez czaszki :)
Awatar użytkownika
By saradonin
#525229
Popularny box doczekał się młodszego brata ;)
Dobrze znane pudełko w estetycznym starannym wykonaniu.
Awatar użytkownika
By Gres
#525232
Możesz zrobić zdjęcia jak w środku uporządkowałeś elektronikę :) ?
Awatar użytkownika
By Goldi
#525288
Fajna sprawa. Też miałem zamiar obciąć to pudełko. Ale na zamiarach się skończyło i tak już pozostanie. :lol:
By Asmo
#525322
Ale czaszka musi być, jak nie na boxie to chociaż w tle :P
sorki za OT ale musiałem
Awatar użytkownika
By _Monter_
#525440
Gres pisze:Możesz zrobić zdjęcia jak w środku uporządkowałeś elektronikę :) ?

Jak zwykle bardzo ładnie :wink:



Goldi pisze:Fajna sprawa. Też miałem zamiar obciąć to pudełko. Ale na zamiarach się skończyło i tak już pozostanie. :lol:

Obudziłem się i...coś mi strzeliło do głowy :mrgreen: Z drugiej strony to już choroba, zamiast się zrelaksować to cały czas w głowie 111000111101001101001100010011 itd..
Awatar użytkownika
By Archon1
#529636
He he, również o tym myślałem bo lepszego pudełka na próżno szukać, ale jak w przypadku kolegi Goldi, na zamiarach i planach które są nadal tylko w głowie się skończyło. Chociaż już wiem jak będzie wyglądać, zajefajnie :zakrecony Mam jeszcze plany co do elektroniki wyjętej z tuby: pudełko wysokości batki 18650 i szerokości pół centymetra większej, akurat na elektronikę, ale nadal to plany, ciekawe czy ktoś mnie uprzedzi :lol:
Awatar użytkownika
By Snaco
#529770
i jaka będzie cena?
Awatar użytkownika
By Goldi
#529773
_Monter_ pisze:Za niebawem pojawią się sztuki dla Was, waperów chcących posiadać te maleństwo.
(nie chcę aby zabrzmiało to pysznie ale jak będą to będą, proszę bez list).

Czyli trzeba cierpliwie czekać. :wink:
Awatar użytkownika
By _Monter_
#529831
Goldi pisze:
_Monter_ pisze:Za niebawem pojawią się sztuki dla Was, waperów chcących posiadać te maleństwo.
(nie chcę aby zabrzmiało to pysznie ale jak będą to będą, proszę bez list).

Czyli trzeba cierpliwie czekać. :wink:

Święte słowa :mrgreen:

Cena około 140 zł.
Awatar użytkownika
By maciejaszek
#541194
Pierwsze wrażenie...wow! Ale cudne, małe pudełeczko! Nie zdawałem sobie sprawy, że będzie tak maleńki, a żeby sobie narysować wymiary nie pomyślałem. Nigdy nie miałem tego pudełka w ręce, więc nawet nie wiedziałem jaki jest rozmiar np goldiBoxa. Ale to dobrze, boxik będzie idealnyy nawet na wyjścia. Zrobiony starannie i ładnie, łącznie z wyrytym autorem i nazwą modelu w środku... a jak pali? Jeszcze nie sprawdzałem, ale pewnie tak jak każdy KIS :)

Edit: Boxik świetnie pali, używam go od wczoraj i jakoś oderwać się nie mogę :mrgreen: Kupiona miesiąc temu druga lava, stoi na półce i czeka... ale czy się doczeka? :wink: Boxik jest dla mnie o wiele bardziej poręczny, lekki. Przycisk, jak koleżanka z dołu pisze, dyskretne i świetnie chodzi. Stojąc przed dylematem, LT czy MiniMo, zdecydowanie wygrałbym MiniMo. Jest po prostu fajnieszy :wink: Raczej już nic firmowego nie kupię, a LT być może się pozbędę. Na prośbę, Naszego szanownego Twórcy, wrzucam kilka fotek. Dla tych co się zastanawiają... nie ma nad czym, zamawiać (jeśli jest jeszcze taka możliwość)!
Obrazek

Obrazek
Z LT v2-T.
Obrazek

Obrazek
A taki jest malutki! :mrgreen:
Obrazek





Jeszcze raz dzięki Monter, browar dla Ciebie :beer: :beer: :beer:
Ostatnio zmieniony 17 paź 2012, 18:38 przez maciejaszek, łącznie zmieniany 4 razy.
Awatar użytkownika
By Isia
#541367
:) Potwierdzam,że box jest malutki i bardzo zgrabny.
Bardzo ładnie wykonany,widać dużą staranność,a to jest coś,co bardzo sobie cenie.
Przycisk jest malutki,dyskretny lecz bardzo dobrze chodzi.
Box ładnie się sprawuje,choć mam go dopiero kilka godzin.
Przypadł mi do gustu i zostanie ze mną :D a miał być dla męża :mrgreen: :lol:
Awatar użytkownika
By _Monter_
#542080
Cieszę się, że się podoba.
Fajne fotki Maciejaszku.

-- [scalono] N 28 paź 2012 19:48:50 --

Pozwoliłem sobie tutaj to wrzucić z tematu bazarkowego, który zapewne zniknie.
slavo22 pisze:Box dojechał, wszystko działa i ma to o co mi chodziło - mały rozmiar (bardzo fajnie kryje się w dłoni), regulacja płynna napięcia, stepdown no i bardzo dobre wykonanie. Polecam boxy made by monter, mucha nie siada.

Tapnięte ze tableta
Awatar użytkownika
By robcie2
#555478
Po tygodniu uzywania moge stwierdzic jedno-REWELACJA.Super wykonany,zgrabny i przedewszystkim lekki.
Jesli jeszcze sa dostepne to polecam.
Dzieki _Monter_

foto na szybko z Kajfunem


Awatar użytkownika
By _Monter_
#556354
Na zdrowie. Jeszcze raz napiszę, że bardzo się cieszę.
Za około tydzień będzie kilka sztuk a dokładniej już tylko trzy :wink: .
Awatar użytkownika
By Archon1
#556372
robcie2 pisze:Po tygodniu uzywania moge stwierdzic jedno-REWELACJA.Super wykonany,zgrabny i przedewszystkim lekki.
Jesli jeszcze sa dostepne to polecam.
Dzieki _Monter_

foto na szybko z Kajfunem



Ło matko, ten baniak większy od boxika :lol:
Awatar użytkownika
By robcie2
#556420
Ło matko, ten baniak większy od boxika :lol:[/quote]


....a to jest dopiero polowa,wersja mini :mrgreen:
Awatar użytkownika
By adamk9
#564640
No cóz, mam tego boxika zaledwie kilka godzin i... jestem naprawdę zadowolony.
Do tej pory użytkowałem PROVARI, i byłem zadowolony. Teraz mam MiniMo i też jestem zachwycony. Zgrabne to i poręczne, bardzo dobrze i fachowo wykonane. Najważniejsze - jeżeli chodzi o podawane napięcie to rewelacja. Chodzi bez zarzutu. Naprawdę jestem, pozytywnie zaskoczony.
Awatar użytkownika
By rosomak
#565627
Użytkuję ten sprzęt od wczoraj i stwierdzam,że to naprawdę fajne "pudełeczko" *SZEFO*
MiniMo jest mały,zgrabny,lekki i co najważniejsze dobrze wykonany.Wyjściowy ten maluch.Po zdjęciu klapki widać jego bebechy(moim zdaniem to plus)Może to kiedyś posłużyć jako schemat do budowy własnego box'a.
Monter wykonałeś kawał dobrej roboty. *THX*
Ciekawe kiedy padną batki, *SMOKEKING* od wczoraj na tych samych.
Awatar użytkownika
By _Monter_
#565671
Cieszę się, że się podoba i dziękuję za uznanie. Oczywiście mógłbym zalać wnętrzności jednak nie w tym rzecz. Nie wstydzę się swojej roboty ani nie mam nic do ukrycia. Zalany box stałby się nienaprawialny.
A tak przy okazji jakich używasz batek?
Awatar użytkownika
By rosomak
#565965
_Monter_ pisze:Cieszę się, że się podoba i dziękuję za uznanie. Oczywiście mógłbym zalać wnętrzności jednak nie w tym rzecz. Nie wstydzę się swojej roboty ani nie mam nic do ukrycia. Zalany box stałby się nienaprawialny.
A tak przy okazji jakich używasz batek?


Posiadając Taxi Box'a i MiniMo mogę powiedzieć,że nie zainwestuję już więcej żadnej kasy w chińskie zasilanie.Jedyny minus to taki,że nie ma grawerki pod wyświetlaczem :lol:

Moje akumulatorki to żółte UltraFire i mam pytanie.Kiedy najlepiej było by wyjąć akusy i ładować,przy jakiej wartości na wyświetlaczu?W tej chwili pokazuje mi 7.34.
akumulatory do Taxi Box'a (2X18650)ładuję co 4 dni i zastanawiam się kiedy będę musiał naładować maluchy :D
Awatar użytkownika
By _Monter_
#565968
rosomak pisze:
_Monter_ pisze:Cieszę się, że się podoba i dziękuję za uznanie. Oczywiście mógłbym zalać wnętrzności jednak nie w tym rzecz. Nie wstydzę się swojej roboty ani nie mam nic do ukrycia. Zalany box stałby się nienaprawialny.
A tak przy okazji jakich używasz batek?


Posiadając Taxi Box'a i MiniMo mogę powiedzieć,że nie zainwestuję już więcej żadnej kasy w chińskie zasilanie.Jedyny minus to taki,że nie ma grawerki pod wyświetlaczem :lol:

Moje akumulatorki to żółte UltraFire i mam pytanie.Kiedy najlepiej było by wyjąć akusy i ładować,przy jakiej wartości na wyświetlaczu?W tej chwili pokazuje mi 7.34.
akumulatory do Taxi Box'a (2X18650)ładuję co 4 dni i zastanawiam się kiedy będę musiał naładować maluchy :D

Za to jest w środku ;-) Jak Ci pokaże 6.4V to miniumum. Ja ładuje jak jest koło siedmiu bo i tak box stoi nockę a taką mam wartość na drugi dzień wieczorem. Ja z ręki nie wypuszczam boxa ;-)
Awatar użytkownika
By rosomak
#565980
Mam jeszcze pytanie z innej beczki.Gdybym wsadził do niego aku z PCB,to coś może się stać,mogę uszkodzić kisa?Czy to jest tylko kwestia tego,że wchodzą bardzo ciasno.Pytam bo mam jedną parę bez,a drugą z PCB.
Awatar użytkownika
By _Monter_
#565986
To jest tylko kwestia miejsca. Nie polecam z PCB bo potrafi wypchnąć dolny plasti na którm są sprężyny jednak pozostawiam to Twojej ocenie. Można ładnie usunąć pcb.
P. S. Zapomniałem dodać, że również pozbyłem się potrzeby posiadania innych zabawek odkąd użyłem kis,a ;-)
Awatar użytkownika
By _Monter_
#566036
sebapl pisze:Mam pytanko jakie sa wymiary trgo Mini

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

80 wys. 45 szer. 23 gr.
Awatar użytkownika
By rosomak
#566401
_Monter_ pisze:To jest tylko kwestia miejsca. Nie polecam z PCB bo potrafi wypchnąć dolny plasti na którm są sprężyny jednak pozostawiam to Twojej ocenie. Można ładnie usunąć pcb.
P. S. Zapomniałem dodać, że również pozbyłem się potrzeby posiadania innych zabawek odkąd użyłem kis,a ;-)

Dzięki za info.Wiem,że można wyjąć PCB,zrobiłem tak kilka miesięcy temu z aku 18650 i nic się z nim nie dzieje.Więc z tymi dwoma 18350 też tak postąpię.Modów mechanicznych nie posiadam,więc i PCB mi nie potrzebe.
By may
#569721
I ja otrzymałem swój egzemplarz :)
Mam już Lambo i V-Max'a, ale nie umywają się do MiniMo.
Nieźle leży w dłoni, ładnie trzyma napięcie i w końcu dostaję tyle ile widzę na wyświetlaczu a nie jak w V-Max...
Awatar użytkownika
By _Monter_
#569955
Właśnie jeden sprzedał się na bazarku. Teraz masz dwie opcje, poczekać do stycznia bo dopiero w styczniu zrobię kilka sztuk (nie to, że mi się nie chce ale mam przeprowadzkę) albo zrobić sobie sama :mrgreen:
jak-zrobic-minimo-box-by-monter-foto-instrukcja-z-opisem-t31906.html
Jeśli jesteś cierpliwa to napisz PW.
Ostatnio zmieniony 26 lis 2012, 19:28 przez _Monter_, łącznie zmieniany 2 razy.
By berto
#573599
Dzięki koledze robcie2 dołączam do grona zadowolonych użytkowników MiniMo. Boxik malutki, wygodny, poręczny no i super działa. Jak na razie jestem bardzo zadowolony chociaż używam go dopiero od wczoraj. :D

Obrazek
Awatar użytkownika
By _Monter_
#573669
Miło mi, że i Tobie się podoba. Robcie złożył specjalne zamówienie i dlatego tego się pozbył bo z MiniMo nie zrezygnował :-) .
Awatar użytkownika
By maciejaszek
#573672
_Monter_ pisze:Robcie złożył specjalne zamówienie i dlatego tego się pozbył bo z MiniMo nie zrezygnował :-) .

O łaa... Co to będzie? :shock:
Awatar użytkownika
By _Monter_
#573676
maciejaszek pisze:
_Monter_ pisze:Robcie złożył specjalne zamówienie i dlatego tego się pozbył bo z MiniMo nie zrezygnował :-) .

O łaa... Co to będzie? :shock:

Już jest i ma...po prostu czerwony wyświetlacz.
Awatar użytkownika
By Goldi
#573677
_Monter_ pisze:
maciejaszek pisze:
_Monter_ pisze:Robcie złożył specjalne zamówienie i dlatego tego się pozbył bo z MiniMo nie zrezygnował :-) .

O łaa... Co to będzie? :shock:

Już jest i ma...po prostu czerwony wyświetlacz.

Czyli jest to MiniMo_RED. :wink:
By may
#573680
Swoją drogą box działa też na aku 16340. Osobiście sprawdziłem.
Jeśli ktoś już o tym wspominał, to przepraszam.
Awatar użytkownika
By _Monter_
#573683
may pisze:Swoją drogą box działa też na aku 16340. Osobiście sprawdziłem.
Jeśli ktoś już o tym wspominał, to przepraszam.

Nie musisz przepraszać, wspominałem, ze ewentualnie można używać 16340. :wink:
Awatar użytkownika
By maciejaszek
#573714
_Monter_ pisze:
maciejaszek pisze:
_Monter_ pisze:Robcie złożył specjalne zamówienie i dlatego tego się pozbył bo z MiniMo nie zrezygnował :-) .

O łaa... Co to będzie? :shock:

Już jest i ma...po prostu czerwony wyświetlacz.

To nad czym ja też się zastanawiałem :mrgreen: Jak być może pamietasz, byłem sceptycznie nastawiony do niebieskiego i pytałem się o czerwony, ale uważam, że niebieski jest zajedwabisty, zresztą czerwony pewnie też bombowo wygląda,a jeszcze z jakimś czerwonym dripkiem :mrgreen: Robcie dawaj fotkę! :wink:
Awatar użytkownika
By _Monter_
#573803
Nie mogłem Ci wtedy zrobić z czerwonym bo nie miałem czerwonych mierników. Robcie jak dotoczy się do kraju to juz obiecał foty bo ja w takim rytmie pracy byłem, że po złożeniu zapomniałem fot zrobić przed pakowaniem...a po zapakowaniu się przypomniało.
Awatar użytkownika
By robcie2
#574007
To nad czym ja też się zastanawiałem :mrgreen: Jak być może pamietasz, byłem sceptycznie nastawiony do niebieskiego i pytałem się o czerwony, ale uważam, że niebieski jest zajedwabisty, zresztą czerwony pewnie też bombowo wygląda,a jeszcze z jakimś czerwonym dripkiem :mrgreen: Robcie dawaj fotkę! :wink:[/quote]


beda fotki ale...za jakis tydzien,nie chcialo mi sie dzisiaj do polski jechac,za tydzien juz musze :evil:
By ramu
#583240
Jestem od niedawna użytkownikiem e papierosów dopiero 3 miesiące posiadam ego/w i już zrobiłem sobie tłoczek ze strzykawki ale chciałbym coś lepszego oglądałem te papierosy z regulacją i wyświetlaczem lcd podoba mi się ta trumienka po prostu zajefajne jak to można zdobyć
Awatar użytkownika
By Giant
#583260
ramu pisze:Jestem od niedawna użytkownikiem e papierosów dopiero 3 miesiące posiadam ego/w i już zrobiłem sobie tłoczek ze strzykawki ale chciałbym coś lepszego oglądałem te papierosy z regulacją i wyświetlaczem lcd podoba mi się ta trumienka po prostu zajefajne jak to można zdobyć


MiniMo by Monter masz linka wyżej.
Jeżeli masz chrapkę na trumienkę to pisz na prv do Montera, może ci wystruga :P
Awatar użytkownika
By _Monter_
#583271
ramu pisze:Jestem od niedawna użytkownikiem e papierosów dopiero 3 miesiące posiadam ego/w i już zrobiłem sobie tłoczek ze strzykawki ale chciałbym coś lepszego oglądałem te papierosy z regulacją i wyświetlaczem lcd podoba mi się ta trumienka po prostu zajefajne jak to można zdobyć

Na skrzynie umarlaka jest ostatnie miejsce na liście. Skończone będą pod koniec grudnia a jak chcesz po prostu box na kisie to bierz od Isi.
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.