EPF
O e-paleniu w Polsce i za granicą
By deltastar84
#1320167
Witam
Jestem tutaj nowy na tym forum i chciałbym się podzielić moimi spostrzeżeniami na temat "cyfrówek" (ja to tak nazywam) czyli e-papierosów. Zaczęło się niewinnie. Rosnące koszty analogowego palenia (około paczki dziennie) dały mi impuls do kupna e-papierosa. Zwykłe P1 z Żabki. Początkowo używałem liquidów o mocy od 18 - do 25 mg. No i tak na chwilę obecną zostało. Od tego czasu sięgnąłem tylko 5 razy (a może i mniej) po zwykłego papierosa. Na chwilę obecną moje odczucia są takie:

- znaczna obniżka kosztów (z około 300 do 400 zł zleciałem na 20 do 30 zł i to tylko obejmuje koszt liquidów, ewentualnie grzałek itp),
- znaczna poprawa kondycji fizycznej i stanu zdrowotnego (wcześniej na basenie w sumie leżałem, a teraz potrafię nawet 30 długości przepłynąć w tym 10 stylem motylkowym),
- poprawa stanu psychicznego - nie czuję przybicia, które prawie zawsze występowało w przypadku zwykłych papierosów,
- ubrania i skóra mi nie śmierdzi ale to oczywiste.

To były zalety. Do wad można zaliczyć: czasami zwiększone tętno ale to tylko ze względu, że zbyt mocne liquidy palę. Prawdopodobnie przerzucę się na słabsze ale na razie jest OK:)

Na chwilę obecną uważam, że to bardzo dobry wynalazek dla palaczy. Stan zdrowia na pewno się nie pogarsza, a wręcz przeciwnie zmienia się na lepsze. Zobaczymy jak będzie dalej. Może przejdę na coś lepszego niż zestawy kupione w marketach. Na razie jak na moje potrzeby wystarcza.

Pozdrawiam
By deltastar84
#1320181
Piszę bo śmiać mi się chce jak czytam na necie jakie to szkodliwe jest. Jak dla mnie pomogło mi rzucić nałóg i odetchnąć pełną piersią. Może jakieś niedowiarki będą wchodzić na to forum i dowiedzą się wreszcie czytając takie przykłady jak wasze czy też mój, że to nie jest jakieś największe zło tego świata tylko dosyć dobra i tania alternatywa dla palaczy.
Awatar użytkownika
By refurbished
#1320182
saradonin pisze:[...]
Gdyby tak każdy spośród 33835 użytkowników założył swój własny temat dotyczący tego ile pali/nie pali/chmurzy to ... sobie wyobrażasz co by było.

:lol: to co jest, pierdylion bliźniaczych tematów ...
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.