EPF
O e-paleniu w Polsce i za granicą
By lorux
#1882292
Witam, zakupiłem ostatnio e-papierosa MILP TIGO. Jest on dosyć nowy i literalnie nie mogę znaleźć żadnych informacji na jego temat w internecie. Czy ktoś kto go posiada mógłby podzielić się ze mną ważniejszymi informacjami na jego temat? Czy jest wytrzymały, ile trzymają grzałki itd. Byłbym bardzo wdzięczny.
By lorux
#1882295
Bardziej chodziło mi o to, że nie ma żadnych filmów ani postów na jego temat, tylko te informacje podane na stronie. Ale i tak dziękuje za odpowiedź.
By Maskota
#1882298
Nowa wersja milda;D trzeba mieszkać w dziurze bez dostępu do neta i sklepu e-p żeby coś takiego kupić :-)

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By erbis
#1882309
Milp Tigo to nic innego jak przebrandowany Joyetech Exceed.

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By kangaroo
#1882310
Maskota pisze:trzeba mieszkać w dziurze bez dostępu do neta i sklepu e-p

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka

Dzięki :cry:
By Maskota
#1882311
kangaroo pisze:
Maskota pisze:trzeba mieszkać w dziurze bez dostępu do neta i sklepu e-p

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka

Dzięki :cry:
Heh bez urazy;D

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka
Utożsamiam to troche z moją sytuacją gdzie w mojej mieścince jest jedna wysepka i jeden vape shop. Pomijając fakt że pani zamawia tam tylko asortyment typu just fake, los aromatos, wszelkie produkty expran itp to w tamtym tygodniu pojechałem po Ammita, pani oświadczyła że nie ma ale właśnie miała składać zamówienie to dopisze ammita. Dziś zachodząc do sklepu okazało się że ammita nie tylko nie ma, to jeszcze go nawet nie zamówiła. No kur....! Jakbym wiedział to bym sobie zamowił 25zł taniej na ed i już bym miał. Nie dość że towar dno to jeszcze się trzeba prosić żeby móc wydać własne pieniądze...
By lorux
#1882327
erbis pisze:Milp Tigo to nic innego jak przebrandowany Joyetech Exceed.

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka

Właśnie wydawał się strasznie podobny, mam nadzieje, że same dobre strony z niego wyciągnęli i jeszcze polepszyli te gorsze. Jak na razie to sprawuje się bardzo dobrze ale czas pokaże jak naprawdę jest.
Awatar użytkownika
By erbis
#1882341
Niczego nie wyciągnęli ani niczego nie polepszyli. To jest dokładnie ten sam produkt, z tej samej fabryki. Jedynie za namalowanie na nim napisu "Milp" zapłaciłeś pięć dych więcej.
Awatar użytkownika
By SuwMar
#1882342
Brand kosztuje, to niejedyny przypadek.
By lorux
#1882347
Ktoś w ogóle wie jak zmienić grzałkę w tym tigo? Próbuje naśladować te rysunki na instrukcji ale wytłumaczyli to tak beznadziejnie ze nawet nie wiem jak się za to zabrać.
By lorux
#1882365
erbis pisze:Youtube -> Joyetech Exceed.

Właśnie jak na złość jedyna różnica między nimi jest przy wymianie grzałki, bo w exceed'u trzeba odkręcić dolną część a w tigo górną
By lorux
#1882366
lorux pisze:
erbis pisze:Youtube -> Joyetech Exceed.

Właśnie jak na złość jedyna różnica między nimi jest przy wymianie grzałki, bo w exceed'u trzeba odkręcić dolną część a w tigo górną

drobna pomyłka, w obu od góry się odkręca ale różnią się te górne capy
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.