EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By czesti97
#1333125
Witam. Ostatnio mam problem z elektrykiem którego nie miałem. Przez długi czas bo to był jakieś 2 miechy używałem grzałki od nowości i było wszystko ok. Po prostu mi sznurki popękały i wymieniłem grzałkę na nową mild crystal II czy coś w tym stylu nazwa. Grzałka działała normalnie aż w końcu po jakiś 2 tygodniach wyczyściłem ją z 3 raz i było czuć spaleniznę. Także grzałka zaczęła głośniej chodzić niż zawsze była zawsze dosyć cicha. Nie wiem co się stało albo co zrobiłem bo przed czyszczeniem tej spalenizny czuć nie było po prostu smak się trochę psuł to ją wyczyściłem. Wie ktoś może w czym jest problem ?
Awatar użytkownika
By pol
#1333134
Do czyszczenia szczoteczką do zębów jakiej pasty użyłeś?
Awatar użytkownika
By szpurek13
#1333589
2 tygodnie to według mnie dobry wynik. Czym czyścisz tę grzałkę? Polecam wrzucenie do wrzątku na kilka minut i przepłukanie pod bieżącą wodą.
By czesti97
#1334012
Czyszczę pod gorącą wodą. No zapewne już grzałka do wywalenia. No nie spodziewałem się tego ponieważ grzałka którą była w elektryku od początku trzymała mi aż 2 miesiące. Myślałem że grzałka którą kupie będzie miała podobny wynik. Więc czas się udać do sklepu po nową grzałkę ^.^. Jeszcze zapytam. Są jakieś wytrzymalsze grzałki? Co trzymają chociaż ten miesiąc ?
Awatar użytkownika
By pol
#1334015
Wytrzymałości grzałek nie da przeliczyć się na czas dniowy.
Żywotność grzałki zależy między innymi od ilości zużytego e-liquidu.

Czyszczenie grzałki pod bieżącą wodą to pierwszy krok do zakończenia jej żywota.
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

Joyetech EGO NexO-kolejne AIO

https://i.ibb.co/SQjhFKf/vape-poland[…]

Pierwszy e papieros

Witam. Chcialbym zakupic swojego pierwszego e papi[…]

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.