EPF
Awatar użytkownika
By gregbard
A szukałeś na forum? Moja opinia jest taka: wszystko z gwintem innym niż najpopularniejszy 510 omijać z daleka, milda też. Można się ze mną nie zgadzać, każdy ma prawo mieć własne zdanie.
Awatar użytkownika
By kuuubicki
Wieczorkiem kupie oba albo chociaz mastera to wam skrobne coos ;)

-- [scalono] 09 paź 2013, 17:20 --

Oba kupione wrocwrocece to cos napisze ;)
Awatar użytkownika
By venom_666
offtop pozamiatałem...
Jesli pojawi sie kolejny taki, to z góry uprzedzam, że dzis idę się jak człowiek kulturalnie zresetować. :drinkb
Za następne takie wycieczki będa odznaczenia i nagrody *WŁEB*
Awatar użytkownika
By SedziA
Mialem okazje chwile powapowac na Mild Master od znajomego i cóż: dupy nie urywa, ale nie jest źle. Zwykly standardowy egon, ale cena przystępna. Gdyby nie ten gwint to byloby nawet opłacalne
Awatar użytkownika
By niqiqi
ewentualnie można pokombinować i clearek wymienić na CE10/Ce11, chociaż tyle dobrego
Awatar użytkownika
By darson311
Witam zestaw sam w sobie prezentuje się dobrze i bardzo ładnie wczoraj miałem go w łapie i już doszło prawie do zakupu gdy nagle patrzę na baterie a ona ma inny gwint ,na to sprzedawca że mild robi swoje aby potem części ( clirki) kupować tylko od nich ,ja jako stary śmieciarz ;(czyt-kolekcjoner) mam mnóstwo wszelkiego rodzaju parowników więc nie mam zamiaru się do milda dostosować ,może ktoś kto zaczyna dopiero przygodę z e-papiroskiem się skusi .Jak dla mnie minus za tą baterię :piwo
By TaZ18
Generalnie w mojej opinii zestaw jest kierowany właśnie do osób zaczynających swoją przygodę z EP, lub szukających czegoś na zastępstwo. Ładnie wykonany, z długą gwarancją, kompletną ładowarką, podstawowymi bajerami tj: stabilizacja, sygnalizacja. Za 99zł śmiało mogę polecić. Trochę go użytkowałem i sprawuje się w porządku. Polecałbym do tego zmienić clirek na CE10. I powinien się spisywać :P
Awatar użytkownika
By jedenkrok
Nie ma tutaj co oceniać :) Jest to nie najgorszy zestaw dla początkującego. Oczywiście w tej cenie można by było złożyć już coś ze zmiennym napięciem albo podwójny zestaw, ale każdemu zaczynającemu wydaje się, że nie będzie potrzebował jednego ani drugiego - ja zacząłem od Mild X1, jakiś czas później odkryłem forum, e-dym i inne sklepy i już wiedziałem, że te 150 PLN mogłem wydać dużo lepiej.

Mild Master to typowy zestaw startowy - dobry, prosty w obsłudze clearomizer, spora bateria, długa gwarancja. Moje Mildy żyją do dziś, więc spodziewam się, że i ta bateria jest niezła jakościowo, zresztą przy 6-miesięcznej gwarancji można spać spokojnie (a dodam, że X1 zaczął mi po jakimś czasie świrować, wymienili od ręki).

Ale ten zestaw ma jeden podstawowy mankament - gwint baterii. Bateria Mild Master ma gwint 601, więc będzie współpracować tylko z trzema parownikami - Crystal 2 (aka Vision CC), CE11 (aka T3) oraz CE10+ (aka Vivi Nova Slim) i tylko oryginalnymi od Milda (po ~30 PLN za sztukę). Właściwie wszystkie nowości (a także niektóre starsze, sprawdzone rozwiązania) mają gwint 510 i gwarantuję, że prędzej czy później będziesz chciał wypróbować EVODa czy Golda/Swifta/Volimizer. I kiedy już nadejdzie ten czas i kupisz sobie zasilanie z gwintem 510 to Milda będziesz mógł odłożyć na półkę (zarówno baterię jak i parowniki), bo nic nie będzie pasowało.

Jak już wspomniałem, sam jestem tego przykładem. Za 300 PLN wydane na zestawy Milda (X1 + 2 x X7 okazyjnie) mógłbym mieć dwa Spinnery/Twisty, garść parowników i worek liquidów. Mam też znajomego, który kupił Mastera około 3 tygodni temu (oczywiście chciałem mu zamówić zestaw z e-dyma, ale się uparł). E-fajeczka działa bardzo dobrze, ale znajomy już żałuje widząc moją kolekcję parowników (z której wcześniej nie omieszkał pożartować, bo "mi wystarczy jeden, a ty musisz kasę wydawać i szufladę zawalać" ;) ) i chmurę z 8 Watów.

Dlatego też w mojej opinii znacznie lepiej jest od razu zainwestować w coś z 510. Jeśli nie lubisz zakupów przez Internet lub/i masz ograniczony budżet, to już lepszym rozwiązaniem będzie Provog Ego (z tego samego stoiska), jedyna różnica to brak stabilizacji baterii, ale nie odczujesz tego zbyt mocno. A najlepiej kup Spinnera z Evodem - w wielu sklepach internetowych można skompletować pojedynczy zestaw z ładowarką za ~100 PLN.
Awatar użytkownika
By slavo22
Czy nikt nie wie/pamięta o przejściówkach? Ja też zacząłem od milda (dawno temu) i w sumie dla przeciętnego wapera to dobry sprzęt. Chcesz próbować czegoś innego - kupujesz batkę z gwintem 510 (a i tak nową kiedyś się kupi) lub przejście 601/510. I tyle na temat gwintów.

Tapnięte ze SGSa
By lukmod
Tak, tylko np. taki X6 z przejściówką i Protankiem, Vivi Tankiem czy nawet Visione CC wyglądał po prostu... smutno :D oczywiście w domu na czas ładowania domyślnej baterii, czy krótkich testów się sprawdzał, ale i tak - ani wygody, ani urody :)
A nie widziałem nigdzie osłonek do mildowych baterii, i to jeszcze z założoną przejściówką.
Awatar użytkownika
By slavo22
Ja tylko zwróciłem uwagę że można przykręcić wszystko z gwintem 510, wygląd jak wygląd, jednemu podoba się kwiatek innemu jak mu nogi śmierdzą. Dlatego też napisałem dla kogo jest ten sprzęt, dla przeciętnego forumowicza (czyt. maniaka nowości :)) gwint 601 się nie sprawdzi.
By tomek1984
Jeśli chodzi o samego Mastera sprzedaliśmy już sporo zestawów Klienci wracają po liquidy i jedni mówią że jest wspaniały i bateria długo trzyma i generalnie jest cacy. Inni trochę załują gdyż jak mówią podłapali bagcyla i chcieliby wypróbować inne parowniki ale niestety się nie da. Każdy ma swoje odczucia. Nam się jednak wydaję że w tej cenie Klient dostaję dobry towar który mu posłuży.:)
By stian.dg
Ja na start kupiłem mastera,i wszędzie pisze o pomarańczowym swiatelku przycisku jak bateria się kończy - u mnie gaśnie białe i wogole się nie podświetla - i tak bez światełka w przycisku sciagne paręnaście dużych buchow i koniec dymka. master ma 3 dni. wstawiłem już na 3 ładowanie na noc - ale wątpię już w pojawienie się pomarańczowej poswiaty przycisku i chyba oddam to na gwarancję. szukałem na forum i w Google i nikt chyba jeszcze nie miał takiego problemu z masterem co ja. a może u Was w masterach macie tak samo i to jest normalne?? HELP
Awatar użytkownika
By norboro
U mnie świeci się na pomarańczowo jak się kończy bateria i wtedy starcza gdzieś tak jak piszesz na kilkanaście dużych buchów. Możliwe (przypuszczenie), że tam jest 2-ga dioda, która u Ciebie nie działa. Spróbuj wymienić na gwarancji.
Awatar użytkownika
By multitate
Zacząłem e-palenie w zeszły czwartek. Do zakupu pierwszego zestawu namówiła mnie koleżanka, która 2 miesiące temu zaopatrzyła się w milda X7. Przez około tydzień przeglądałem to forum w poszukiwaniu rozwiązania dla mnie w okolicach 100zł. Szczerze to trochę bałem się wydać trochę więcej bo nie dowierzałem w to, że odstawie analogi z dnia na dzień. W końcu wybrałem się do pobliskiego stoiska i zapoznałem się z asortymentem. Mój wybór padł na Milda Mastera.
Pierwsze wrażenie po czterodniowym użytkowaniu jest nadzwyczaj dobre. W czwartek rano zalałem cały clearomizer liquidem. Paliłem bardzo dużo bo pierwszy dzien odstawienia analogow był trochę dziwny. Cały czas czułem się nienapalony. Od razu okazało się, że zestaw jest bardzo oszczędny. Około 23 przed spaniem skończyłem zapas jaki został zalany rano czyli 1,6ml. Wczoraj wieczorem napełniłem go do kreski wskazującej 1,2ml. Palę do tej pory, a zważając na to, że dziś jest niedziela cały czas siedzę przed komputerem i praktycznie nie odkładam e-fajka na bok. Podsumowując w buteleczce z liquidem jest jeszcze 5ml, a pale intensywnie od czwartku. Olbrzymia oszczędność dla portfela.
Bateria również mnie zaskoczyła. Do tej pory pytając znajomych jak długo im wytrzymuje, odpowiadali mi, że ok. 1-2dni. A ja nie widziałem jeszcze pomarańczowej lampki. Po zakupie w czwartek i paleniu cały dzień stwierdziłem, że dobrze zrobię jeśli zapnę go na noc.
W piątek paliłem również dużo zważywszy na to, że jak to w piątek wybrałem się ze znajomymi na kilka browarów do piwiarni. W sobotę paliłem nieco mniej aczkolwiek również intensywnie. Wieczorem patrze, a dioda dalej świeci się na biało. Mam nadzieje, że będzie to trwało jak najdłużej.
Odnośnie gwintu. To prawda jest on inny i opcji wyboru clearomizerów jest naprawdę mało. Ale w tej chwili czuję, że w najbliższym czasie nie mam co kombinować. Bo jest i smacznie i oszczędnie.
Natomiast trochę naprzykrza mi się sam ustnik. W moim odczuciu zdecydowanie bardziej wygodny jest okrągły.
Może komuś kto to czyta wydaję się, że koleś (czyt. ja) kupił i chwali. Ale na prawdę mówię jak jest. Sam jestem zaskoczony.
Na tą chwilę jestem mega zadowolony. Oszczędzam pieniądze i zdrowie, a przy okazji pale ile chcę.
Awatar użytkownika
By apache
Osobiście rzuciłem palenie jakiś rok temu. Kupiłem wówczas zestaw Mild Pure. Zestaw działa świetnie do dzisiaj, tylko że już trzeba ładować obie e-fajki codziennie.

Pół miesiąca temu postanowiłem kupić nowy zestaw. Ponieważ z poprzedniego byłem zadowolony także i tym razem postawiłem na Mild Mastera (1100 mAh), skoro cena z większym akumulatorem jest taka sama jak tego z mniejszym wybór nie był zbyt trudny.

Zalety:
  • bateria potrafi wytrzymać do 3-ch dni
  • liquid nie przecieka
  • system włączenia baterii oraz wyłączenia (właściwie przydaje się tylko aby wyłączyć go na noc)
  • CENA zestawu

Wady
  • Trochę duży i przy Pure wydaje się być gigantyczny
  • Zbyt ciemna tulejka poprzez co trzeba się dobrze przyglądać ile jest liquidu

Ogólnie polecam. Wapowaliśmy z kolegami różne rzeczy, ale zawsze lepiej palić coś co zostało już porządnie sprawdzone.
Awatar użytkownika
By BadBoy
Z czystym sumieniem polecam MILD MASTERA testuje od 2 dni i nie mam zastrzeżeń chmura ok smak lodzio miodzio ;]
By Rimano
To mój pierwszy ep i nie mam jeszcze doświadczenia z innymi ale według mnie jest bardzo ok:-)

Cześć, Mam prośbę do kogoś znającego temat. Mianow[…]

Taifun GTR RTA clone

Hej, właśnie trzymam w ręku i podziwiam klona Tai[…]

Zakup moda o małych gabarytach

Witam, Planuję zakup nowego e-papierosa. Na chwi[…]

Cześć Kojarzy ktoś podobny baniak? https://[…]