EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By cris2k
#1393745
Witam, mam baterie ego-t 1300mah kupioną w Intersmokerze. Mój problem polega na tym: gdy nie jest podłączona do niej żadna góra to swieci się normalnie gdy klikam. Aczkolwiek jeżeli zakręcę klirek batera zamiga trzy razy i nic sie nie dzieje. Ale! Jeżeli odkrece góre i bede trzymal ciagle przycisk i wtedy ja szybko przykrece to mozna normalnie palić. Na nastepnego bucha niestety trzeba odkręcać znowu. Batera działa dobrze jedynie wtedy gdy jest prosto z ładowania, ale jak poleży nie używana chociaż z 10 minut to już znowu powtarza się ten problem. Proszę o pomoc. Co mogę zrobić z tym fantem? Dodam że mam góre Protank 3 mini.
Awatar użytkownika
By gregbard
#1393757
Rozwaliłeś izolator pinu + w gwincie baterii, trzeba wymienić.
By cris2k
#1393765
to w takim razie dlaczego wszystko dziala dobrze jezeli bateria jest prosto z ładowania?
Awatar użytkownika
By Tymon78
#1393887
Bo nic nie dokręciłeś. Zepsułeś izolator i kręcisz pawiana..., trzeba było z czuciem.
By cris2k
#1393943
Znalazłem jeszcze wypowiedź jednego z użytkowników tego forum co do tematu tego izolatora:
"Dociśnij delikatnie pin+ np zapałką i zobacz czy wtedy się włączy. Jak nie to izolator pinu zmasakrowany."
Jak docisnąłem zapałką(mocno) pin to normalnie sie świecił, nie mrygał.

No a jeżeli już jest to na 100% zepsute to pozostaje pytanie: Czy można to naprawić bez bawienia się w lutowanie?
Awatar użytkownika
By Tymon78
#1394012
Można, @gregbard ma w podpisie, youtube też twierdzi że można, google to samo... hmm co tu wybrać?
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

Joyetech EGO NexO-kolejne AIO

https://i.ibb.co/SQjhFKf/vape-poland[…]

Pierwszy e papieros

Witam. Chcialbym zakupic swojego pierwszego e papi[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.