EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By BakuBaku1198
#1395590
Jestem posiadaczem e-fajki około tygodnia bateria to: FOOF eGo 1100mAh z regulacją napięcia
Problem polega na tym że gdy podłączam baterię do ładowarki to dioda co chwile zmieniał kolor z czerwonego na zielony z zielonego na czerwony aż po chwili w końcu zostaje przy jednym kolorze zielonym :/ Wychodzi na to że bateria jest naładowana choć wcale tak nie jest bo gdy próbuje palić zaraz zaczyna migać przycisk :/
Baterię wkręcałem pod inny clearomizer i działo się to samo

Wina ładowarki raczej to nie jest bo mam dwie i zarówno u tej jak i u tej występuje ten sam problem robiłem również demontaż głowicy baterii aby sprawdzić czy tam czasem jakiś kabel nie styka jednak wszystko niby ładnie się trzyma

Jedyne co to pamiętam to często zalewało mi olejkiem o to (więc może to się przepaliło czy coś):
Obrazek



Co do grzałki to czy te knoty nie są za krótkie? Strasznie słabe chmury lecą *SMOKEKING*
Obrazek
Awatar użytkownika
By gregbard
#1395592
sprawdzałeś w jakim stanie jest izolator pinu+ baterii?
By BakuBaku1198
#1395681
Ogarnąłem podważyłem delikatnie tą blaszkę na środku gwintu w baterii :wink:

Ale mam jeszcze jeden mały problem mianowicie dość małe chmurki lecą :/ Jak paliłem np z kumpla e fajke to czuć różnice da się coś z tym zrobić?
By Krasnal45
#1395687
Grzałkę Ci zalewa, dlatego słabo chmurzy. Dołóż luzem kawałek sznurka pod ten metalowy komin.
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

Joyetech EGO NexO-kolejne AIO

https://i.ibb.co/SQjhFKf/vape-poland[…]

Pierwszy e papieros

Witam. Chcialbym zakupic swojego pierwszego e papi[…]

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.