EPF
Nasze własne produkcje
Awatar użytkownika
By syci
#165150
Po wielu perypetiach z cynkwajsami (przyciski) udłubałem metalowego modzika. Jedną z jego zalet jest to że jedyną "maszyną" potrzebną do wykonania jest wiertarka. Reszta jest dostępna w byle hipermarkecie. Ma 89 mm długości. napędza go 18650. Już jest w komplecie i dymi jak indu. Teraz tylko picerka i porządek na stole.
Awatar użytkownika
By Kaazz
#165161
Ja też czekam :D
Skoro taki prosty to może się pokuszę o samodzielne wykonanie :D
Awatar użytkownika
By navegare
#165162
Tak jest, dawać fotki...
Tokarka mię się jako mebel nie komponuje :). Wiertarkę za to mam, a jakby co to kogoś do grzechu namówię. Z wiertarką znaczy się :D
Awatar użytkownika
By Kszywho
#165170
No Syci- jaja sobie robisz??? Dawaj te fotki! Wiesz, że takie szczucie forumowiczów samym tekstem grozi banem na forum? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Zgłosić sprawę do moderatora!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
By syci
#165176
powłoka szpetna, porysowana ubrudzona śmiech i zgorszenie może wywołać. A wiecie jak wygląda zaniedbana miedź.trochę cierpliwości.

*SPAM* Pozbawić go posiłku :mrgreen:

O to już zadbała PP z przesyłką od Inawery.




Przesyłanie zdjęc idzie gorzej jak produkcja.
Ostatnio zmieniony 03 cze 2010, 21:26 przez syci, łącznie zmieniany 5 razy.
Awatar użytkownika
By navegare
#165178
To powinien być pierwszy punkt regulaminu w tym dziale. Może być jedyny :)
Awatar użytkownika
By Popek102
#165197
Ile można polerować? :wink: Fotoreportaż z polerownia nowego moda poproszę. :D
Awatar użytkownika
By syci
#165214
nadaję mu imię sycimod-5



Zdjęcia bebechów i części składowych po kolei
W oczekiwaniu zajrzyjcie do działu tuning do postu sycimod. Tam jest mod z wtryskiem bezpośrednim

czekam na opinie.
Ostatnio zmieniony 03 cze 2010, 21:52 przez syci, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
By syci
#165245
reportaż instrukcja:


Wykaz elementów do budowy głowiczki:
złączka nibco 22mm w której w odległości 10mm od krawędzi ( środek przełącznika ) wypiłowałem otwór 10x10 mm .
laminat dwustronny wycięty w kółko o śr 22mm i oskrobany z miedzi po obu stronach na 3 mm (do wewnętrznego okręgu) obie strony miedzi połączone przez lutowanie i ciasno spasowany ze złączką. Wcisnięty od dłuższej strony złączki do przełącznika i przylutowany do jednej nóżki przełącznika styk z baterią na +
W monecie 20 eurocentów oprawic gwint ( wcisk lub lutowanie) a środkowy styk przylutowac do drugiej nóżki przełącznika na krótkim kabelku. Nie może wystawać ponad krawędź monety aby nie było zwarcia. Po sprawdzeniu obwodów i działania zalać wnętrze żywicą szybką, odczekać do stwardnienia i monetę wbić do złączki młotkiem.
Ma to wyglądać od strony płytki laminowanej tak:




a od strony gwintu paleniska tak:



Reszta chyba jutro.
By user
#165373
Syci, szło to jeszcze uprościć :) W sensie, że głowiczkę.
Są takie gotowe "kapsle/zaślepki" do rur. Miedziane.
IMO estetyczniej by wyglądało :)
Awatar użytkownika
By Makaveli
#165463
reed pisze:Syci, szło to jeszcze uprościć :) W sensie, że głowiczkę.
Są takie gotowe "kapsle/zaślepki" do rur. Miedziane.
IMO estetyczniej by wyglądało :)

Są reed, takie "kapsle/zaślepki", ale one troszkę za luźno wchodzą i trzebaby lutować. Też nad czymś takim pracuję i trochę to kłopotliwe (lutowanie kapsla z rurą lutownicą :wink: ), ale wykonalne :!: :D
Syci - dobry pomysł, dopracowania jednak IMO wymaga estetyka pstryczka :wink: Do tego polerka pastą i będzie "błysk" :D
By gnom4
#165660
Koreczek na rurę 18 wchodzi ciasno (nawet trzeba go odrobinę papierem ściernym potraktować) w środek rury 22 - sam mam takiego modka zrobionego :)
A bateria 18650 ładnie wchodzi w środek korka i nie porusza się w środku rury...
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.