EPF
Dyskusje o poszczególnych modelach atomizerów, aktualności i nowości.
Awatar użytkownika
By Zabiela
#1908664
Na naszym bazarku zakupiłem sobie Merlinka (podziękowania dla Iwonki) i jaram się tym sprzętem jak proboszcz nowym ministrantem :D.

Do pierwszego set się nie przyłożyłem - grzałka rozgrzewała się od pinów a nie od środka - kosz i za parę dni kolejne podejście.
Drugi set - grzałka (stal) i wata kupiona w sklepie stacjonarnym, załadowałem grzałę, przepaliłem, pościskałem, poruszałem, zawickowałem, zalałem, skręciłem i *SMOKEKING* .
Parownik rozgrzewał się całościowo, okazało się że airflowa nie otworzyłem :lol: ale po otwarciu i tak się grzał, wywaliłem dławik i rozpoczęła się bajka *SMOKEKING*.
Smak zacny, chmurka pasi, szkiełko buble załatwia temat dolewania co chwila, zaskoczony jestem lekkością sprzętu - za to duży plus.

Prosiłbym żebyście spojrzeli na set i ustawienie boxa i napisali co jest źle, co mógłbym ewentualnie zmienić.
Oczywiście będę testował inne grzałki, waty i samo jej ułożenie, w zestawie jeszcze jest deck na dwie grzałki - nie wiem po co ale może kiedyś przetestuję :).

Sprzęcicho:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
By Zabiela
#1909131
Pierwsza wymiana waty - uciąłem za mały pasek, zawickowałem, złożyłem no i wiadomo - wskoczył boberek.
Uciąłem szerszy pasek, zrolowałem, założyłem - wchodził tak ciasno że bałem się problemu z transportem, wąsy elegancko napakowałem do kanałów dopływowych - starałem się upchać jak najwięcej żeby nie mieć wycieków po tankowaniu (tak miałem w pierszym setupie).
Złożyłem, zatankowałem i od 2 dni wapuję, setup jest wg mojego skromnego doświadczenia perfekcyjny, zalewam pod korek i to przy otwartym airflow i zupełnie nic nie wycieka - bingo! *SMOKEKING*

Nikt nic nie napisał odnośnie mojego pytania w pierwszym poście więc domyślam się że moje początki z RTA nie wyglądają źle :D - nie takie RTA straszne jak go malują, trzeba się oczywiście oswoić z tematyką a później to już z górki... jeden czajnik, drugi czajnik, nowe zasilanie, dziesiąty czajnik *BOJE SIE* i nie wiadomo kiedy kolekcja zajmuje całą szufladę tudzież półkę :D
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

Zakup epapierosa

Witam. Mam pytanie zastanawiam się nad kupnem smok[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.