EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
Awatar użytkownika
By grazynaibogus
#1776303
Witam!
Mam do was pytanie odnośnie sprawdzonych i lubianych przez was sprzętów.
Poszukuję jakiegoś dobrego klona lub oryginału mechanika na 18650, dobrze jakby to była hybryda.
Zależy mi na jak najmniejszych spadkach, średnicy 22mm, niezawodności i niskim skoku przycisku i małej twardości.
Osobiście używam od jakiegoś roku (przez długi czas tyko sporadycznie) klona SMPL z fasttecha (mosiądz malowany na czarno gumopodobną emalią) i jestem bardzo zadowolony, gdyż rozmiarem idealnie wpasowuje się w moje preferencje i przycisk, gdyby chodził odrobinę płynniej, byłby wg. mnie idealny.
Zapytacie pewnie: "jeśli jesteś tak zadowolony z SMPL to po co robisz temat z zapytaniem o coś innego?", a ja odpowiem: "gdyż może jest coś lepszego, a ja lubię lepsze".

Do tego poszukuję dobrej rady przy doborze nowego RDA (mam Mutation v4s).
Zależy mi na tym żeby baza była typu velocity, średnica 22mm, brak wlotów powietrza spod spodu (chcę móc zalewać liquid od góry bez konieczności zdejmowania górnego capa), dobrze jakby było sporo miejsca na nadmiar liquidu na dnie wanienki.
Bardziej mi zależy na dobrym smaku i łatwości obsługi niż na ogromnej chmurze.
Miałem klona Petri v2 i to jest dla mnie symbol idealnego drippera, ale go wyrzuciłem do śmietnika, bo klon był beznadziejnie wykonany i słupki nie były stabilne.
Przy robieniu grzałek często miałem komunikat o zwarciu na elektryku, więc nie chciałem ryzykować urwania ręki. Potem bałem się kupować innego klona tego idealnego atomizera.
Najważniejszy jest dla mnie niewielki rozmiar i jakość wykonania tak w przypadku atomizera, jak i mechanika. No i oczywiście przystępna cena!
Więc co sądzicie moi drodzy koledzy waperzy? Czy ktoś z was zechce się podzielić swoją mądrością i doświadczeniem?
Pozdrawiam Wojciech!
Awatar użytkownika
By grazynaibogus
#1777782
RDA znalazłem, moim wybrańcem został troll v2, pozostaje jeszcze kwestia mechanika.
Bardzo proszę o poradę, poszukuję bardzo dobrego mechanika w rozsądnej cenie, moje wymagania napisałem wyżej.
Jeśli ktoś ma dotęp do np. modów produkowanych w Polsce, które są godne polecenia to też prosiłbym o namiar. Myślę, że mógłbym dać jakieś 200zł max za na prawdę dobrą rurkę.
Awatar użytkownika
By marki51
#1777783
Na bazarku były made in Poland od twórcy prosto :mrgreen:
Awatar użytkownika
By grazynaibogus
#1777816
Przed chwilą przejrzałem cały dział kup teraz i albo jestem ślepy albo nie ma już tych modów. Może jakaś mała porada gdzie i czego szukać?
Awatar użytkownika
By marki51
#1777834
Awatar użytkownika
By grazynaibogus
#1777951
Chyba po protu nie wiedziałem czego szukać, a przyznam się, że wchodziłem tylko w tematy zawierające tytuł, który wydawał mi się mieć związek z moim zapytaniem. W każdym razie dziękuję serdecznie za pomoc!
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

Joyetech EGO NexO-kolejne AIO

https://i.ibb.co/SQjhFKf/vape-poland[…]

Pierwszy e papieros

Witam. Chcialbym zakupic swojego pierwszego e papi[…]

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.