EPF
Nasze własne produkcje
By jaro19591
#1407051
Miałem na razie nic nie dłubać, ale przywiozłem z wakacji trochę drzewa oliwnego. Zafascynowało mnie to drewno, ciężkie, twarde, ładny rysunek słoi. Chciał, niechciał, trzeba będzie zobaczyć, jak się to obrabia.


Obrazek


Obrazek
Awatar użytkownika
By zibija66
#1407521
Eeeee chęci widać są, ale nadal nie przestajesz zaskakiwać za co duży szacun że Ci się chce.
Pozostaje uzbroić się w cierpliwość i czekać na efekty no i może "macanko" na spocie ;)

Czyżby jednak tym razem DNA 40? ;) :)
By jaro19591
#1431895
mariogd pisze:Zapowiada się super, jak zawszę z resztą. Już widzę moje nowe ubranko do Yosen :D

To raczej będzie w innym stylu. Wprawdzie mam nawet gotowy płaskownik w stylu Wapari, czy zero, ale modzik mógłby być za ciężki.
Awatar użytkownika
By Gwido67
#1431922
Piękne, piękne Panie Baśnie rzeźbicie *CZAJNICZEK*
Materiał już przed obróbką wyglądał baaardzo obiecująco, a teraz to jak wyżej napisałem Baśń *ISH*

Pozdrawiam
Grzegorz
Awatar użytkownika
By Gwido67
#1431971
jaro19591 pisze:Jeden jest tylko z oliwki, drugi to brzoza stabilizowana, chciałem w końcu spróbować, jak się to obrabia.


Że pięknie to widać ale...ciężko, trudniej, dłużej niż klasyczne drewienka (bez czeczotek i bez stabilizacji) ?

Pozdrawiam
Grzegorz
Awatar użytkownika
By se55ba
#1433002
Piękny ;)

Tąpnięte z Centrum Dowodzenia Wszechświatem
Awatar użytkownika
By HamsterJack
#1433011
Mod jest przepiękny *1st* , ale to mnie był obiecany, a nie kol. Górnik KWK...
By jaro19591
#1433012
Oj tam, Oj tam. Poszedłem trochę na łatwiznę, w celu obniżenia wagi zrezygnowałem z dodatków metalowych. Miałem przerabiać Hcigara na drewno, ale miejscami w obudowie są tak cienkie ścianki, że może być problem z drewnem. Poczekam jak zacznie obłazić powłoka z ramki, wtedy do mosiądzu drewno będzie lepiej pasować :mrgreen: .
Awatar użytkownika
By Górnik KWK
#1433016
HamsterJack pisze:Mod jest przepiękny *1st* , ale to mnie był obiecany, a nie kol. Górnik KWK...

Właśnie że mi telefoniczniew pedzioł mi że tylko jo beda potrafiol z niego wykrztusić pelna moc :mrgreen: :beer:
Awatar użytkownika
By HamsterJack
#1433019
Górnik KWK pisze:
HamsterJack pisze:Mod jest przepiękny *1st* , ale to mnie był obiecany, a nie kol. Górnik KWK...

Właśnie że mi telefoniczniew pedzioł mi że tylko jo beda potrafiol z niego wykrztusić pelna moc :mrgreen: :beer:


A mnie mail'a przysłał, że go sfilcujesz i dlatego chomikowi odda :-) :beer:
Awatar użytkownika
By Zepsulo
#1433023
E... Drzewniane to jakieś, brak ekranowania elektroniki przed ciężkimi cząstkami promieniowania kosmicznego. Nie podziała długo w wysokich partiach stratosfery i na orbicie, raczej odradzam podróże kosmiczne z takim drewniakiem ;)
Szacun za pomysł i wykonanie, coś pięknego! @jaro19591 jesteś Artystą :)
Awatar użytkownika
By Luftmysza
#1433040
@Górnik KWK ino jak na przodku robisz to dej tam pozór na niego, nawet bym pedzoł żebyś go ino w doma używoł :lol: :D

Piękna robota, gratulacje!:)
Awatar użytkownika
By krawatos
#1436546
Abyś się nie nudził proponuje hybrydę za free. Chcesz się zmierzyć?
Awatar użytkownika
By Gwido67
#1436565
Jarek, ta wstawka "drzewniana" (do oliwki) nie fajna (dla mnie) :?

Jeżeli już z drewienka to coś może w ciemnej tonacji....jakaś wenga, stary orzech, stary merbau albo ss/mosiądz.
A oliwka sama w sobie bardzo piękna *ISH*


Pozdrawiam
Grzegorz
By jaro19591
#1436567
Tytan lotniczy, zostały mi małe kawałki, ale cholernie ciężko się go obrabia. Na razie gromadzę materiały, żona wyjeżdża w sierpniu na 3 tygodnie, trzeba ten czas zagospodarować :D . Ta wstawka jest tylko chwilowo, będzie cóś innego.
Awatar użytkownika
By Gwido67
#1436586
jaro19591 pisze:Tytan lotniczy, zostały mi małe kawałki, ale cholernie ciężko się go obrabia. Na razie gromadzę materiały, żona wyjeżdża w sierpniu na 3 tygodnie, trzeba ten czas zagospodarować :D . Ta wstawka jest tylko chwilowo, będzie cóś innego.



Dobra wiadomość *ISH* O wstawce oczywiście, nie o żonie... :twisted: :twisted:

Pozdrawiam
Grzegprz
By TRNCzarny
#1436587
Gwido67 pisze:
jaro19591 pisze:Tytan lotniczy, zostały mi małe kawałki, ale cholernie ciężko się go obrabia. Na razie gromadzę materiały, żona wyjeżdża w sierpniu na 3 tygodnie, trzeba ten czas zagospodarować :D . Ta wstawka jest tylko chwilowo, będzie cóś innego.



Dobra wiadomość *ISH* O wstawce oczywiście, nie o żonie... :twisted: :twisted:

Pozdrawiam
Grzegprz



A to zależy ... :lol:
Awatar użytkownika
By suvv
#1436647
@jaro19591: oczywiście że się da... ale czy zdrowie na to pozwoli to już inna kwestia ;)

Piękna ta oliwka... też wydaje mi się, że tytan albo mosiądz będą pięknie się komponowały :)
Awatar użytkownika
By se55ba
#1450322
Lewy z oliwnego jest przepiękny ;) :P

Tąpnięte z Centrum Dowodzenia Wszechświatem
Awatar użytkownika
By se55ba
#1450342
:D :D
U jaro nie ma klepania i zaklepywania :P
A Oliwka moja ;)

Tąpnięte z Centrum Dowodzenia Wszechświatem
By Polan
#1450346
To i mnie na oliwke wpiszcie :)
@jaro19591 elektronikę mam więc jeszcze kawałek pasujące blaszki i możesz już wysyłać :D

Cudowne!

Wysłane z mojego MI 3W przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By se55ba
#1450348
@Polan kolejeczka :D
Tu chyba na te cudaki to wpisy na PW też trzeba liczyć ;)

Tąpnięte z Centrum Dowodzenia Wszechświatem
By jaro19591
#1450366
Se kurna jaja robicie, a mnie się już naprawdę nie chce. Dzisiaj się puknąłem w łeb, siedzę jak gupi w piwnicy, pot mi się po dupie leje, a można w tym czasie posiedzieć na powietrzu, posłuchać jak ptaszka śpiewa! :(

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

nie chcę się włączyć

kupiłam oxva slim xpro w grudniu, nagle dzisiaj ni[…]

Około dwa tygodnie temu zrobiłem dwa liquidy z aro[…]

Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.