EPF
Luźne rozmowy o wapowaniu i nie tylko.
Awatar użytkownika
By Bilbo
#1715064
witajcie Waperzy....

zwracam sie z prosbą o polecenie - doradzenie dobrej i wydajnej maszynki dostrzyzenia włośow która dziala tak jak powinna, nie wyrywa włosów i wogóle...... i...za rozsadne pieniadze....


bede wdzieczny za pomoc - zwlaszcza ze ma to byc prezent urodzinowy ktory zapewni satysfakcje....

z gory dzieki wielki za porady....

*CZAJNICZEK*
By krzywy1
#1715092
moser
solidna, ciężka maszynka, a firma produkuje sprzęt dla fryzjerów. Pomimo tego ceny przystępne.
Awatar użytkownika
By bulit73
#1715096
Sam używam od 1,5 roku. Jestem z niej zadowolony.
Philips HC 3400
http://allegro.pl/listing/listing.php?b ... 0hc%203400
Awatar użytkownika
By Riccardo
#1715216
boogeyman pisze:Miałem już 3 philipsy, wytrzymywały max 2-3 lata. Teraz postawiłem na Remingtona, jak narazie jestem zadowolony :)

Dwa dni temu mi się popsuł, chodził właśnie jakieś 2-3 lata.

Dla mnie najważniejszym kryterium jest zasilanie sieciowe. Jak padnie akus, to można na kablu używać.
Awatar użytkownika
By boogeyman
#1715217
Ten Remington Ci padł? Heh, może taka żywotność maszynek do strzyżenia, 2-3 lata i zmiana :lol:
Awatar użytkownika
By Riccardo
#1715219
boogeyman pisze:Ten Remington Ci padł? Heh, może taka żywotność maszynek do strzyżenia, 2-3 lata i zmiana :lol:

Nie ten, starszy model. Wiesz Boogey, takie mam wrażenie - co bym nie kupił, to po 2-3 lata siada. Szybciej, niż się nożyki stępią :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
By przemekgda86
#1715221
bulit73 pisze:Sam używam od 1,5 roku. Jestem z niej zadowolony.
Philips HC 3400
http://allegro.pl/listing/listing.php?b ... 0hc%203400


Również polecam, maszynka tania, ostrza dobrej jakości, ciacha szybko, równo i skutecznie :D
Awatar użytkownika
By rafii
#1715223
Używam philipsa nie pamiętam dokładnie modelu bo była kupowana już jakieś 5 lat temu może więcej. Raz w tygodniu golenie na zero i jeszcze ładnie goli kosztowała jakieś 90 zł.

TapaTalk ^^
By ZjadaczGłów
#1715231
Bierz najtanszego philipsa za 60 zlotych a jak cos lepszego to polecam od zelmera ale nie pamoetam jaki model mam dokladnie
Awatar użytkownika
By Bart
#1715246
Ja też mam maszynkę philipsa co prawda nie jest często używana ale od pięciu lat służy :) Remington był wcześniej w domu i padł po dwóch latach.
Awatar użytkownika
By Bilbo
#1715249
a co sadzicie o Phillips 3410???

slyszalem ze wiele egzemplarzy lecialo na reklamacje bo od poczatku ciagnelo za włosy......hmmmm......

dylemacik..... tego phillips 3410 czy propozycja Boogeymana....

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

nie chcę się włączyć

kupiłam oxva slim xpro w grudniu, nagle dzisiaj ni[…]

Około dwa tygodnie temu zrobiłem dwa liquidy z aro[…]

Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.