EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By weednd
#1792545
Witam,
posiadam boxa na DNA75 mianowicie HCigar VT75 z akumulatorem Basen 26650 i do tego Avocado.
Od wczoraj mam problem z moim zestawem, mianowicie po podłączeniu go do ładowania wskaźnik baterii automatycznie wskakuje na 100% i urządzenie przestaje się ładować, dodatkowo gdy próbuje ściągnąć chmurkę DNA pokazuje mi komunikat "Check Atomizer" pomimo tego, że wszystko jest dobrze bo sprawdzałem go na innym boxie. Czasami są jakieś przebłyski, że wszystko wraca do normy na kilka minut a potem znowu dzieje się to samo. Niżej załączam zdjęcie wykresu z eScribe, wygląda to na martwy akumulator prawda?

Obrazek

Z góry dziękuje za pomoc.
Awatar użytkownika
By Timi
#1792585
Najpierw dokręć śrubkę znajdującą się z przodu (pod przyciskami) na dole obudowy. Tylko z wyczuciem, bo ona odpowiada za połączenie aku z elektroniką i można uszkodzić tą ostatnią.
Jeśli nie pomoże wyczyść wszystkie styki aku (górę i dół) oraz śrubkę wraz z gwintem w dolnym kapie izopropanolem lub innym środkiem typu "kontakt". Śrubkę również dokręć w wyczuciem, by skasować luz pomiędzy aku, a capem.
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

Jak to jest z tymi deserówkami?

Witajcie :wink: Temat troszke nostalgiczny bym p[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.