EPF
Awatar użytkownika
By jch-root
#1062566
"Demokracja to najgorsza formą rządu, wyjątkiem wszystkich innych form."

Winston Churchill

Liczy się pieniądz pieniądz i jeszcze raz pieniądz, demokracja jest przy obietnicach wyborczych/wyborach, później liczy się tylko pieniądz... :(

Sam już nie wiem co o tym myśleć, dochodzę do wniosku, że lepiej nie myśleć, w końcu trzeba będzie wyjść na ulicę... Ludzie dają się doić do pewnego momentu, ale w pewnym momencie następuje "przegięcie" i coś pęka. Nie po to wybiera się władzę, aby nas nękała pod pretekstem "działamy dla waszego dobra, wiemy co dla was jest najlepsze". To jest jakaś jedna wielka bzdura :!:

Idę się napić, bo na trzeźwo ciężko się z tym pogodzić... :piwo :piwo :piwo

Życzę Wszystkim miłego łikendu, bez myślenia o polityce :cygaro:

-- [scalono] 25 kwi 2014, 16:10 --

@PucH2 - smutna prawda...
Awatar użytkownika
By Wąski
#1062590
jch-root pisze:Idę się napić, bo na trzeźwo ciężko się z tym pogodzić... :piwo :piwo :piwo
Też to zaraz zrobię... Ciężki tydzień miałem, a ten wątek mnie dobił... *DIABLO*

via Tapa Pro 4
By Golum
#1062791
W końcu usłyszałem prawdę o e papierosie.Szkoda że nie w TV bo w TV nie pozwolili by tak dobrze powiedzieć o e papierosie.Chodzi mi o zdanie "Mimo że te papierosy praktycznie nie szkodzą"
Kasa,kasa i kasa i będą doić do upadłego zwykłego szarego robola i byle by umarł tuż przed emeryturą.No ale na to nic nie poradzimy bo nie potrafimy sami o to zadbać.Słabe rezultaty w zbieraniu podpisów pod petycją EFVI.Sama prawda.Jesteśmy manipulowani,wyzyskiwani,okradani a jeżeli się komuś wydaje że jest wielce oświecony i wie że tu chodzi o kasę to i tak g**no zrobi bo siedzi po uszy w g....e manipulacji mimo iż uważa że tak wcale nie jest.Szlak mnie trafia jak widzę w tv jakiegoś zdziadziałego polityka który będzie mi mówił co jest dla mnie lepsze.
Awatar użytkownika
By slawol8
#1063105
Mówi tak jak jest, chcą położyć łapska na kasie... Szkoda że chiny nie opatentowały tego, czy coś, wolałbym żeby wynalazca miał % zysku z ep niż te osły przy korycie :/.
By Golum
#1063112
Kasa kontra kasa.Kto ma więcej kasy ten wygrywa.Gdyby ci od e papierosa potrafili wykorzystać potencjał e fajki bo kasę robią konkretną to mało kto mógł by podskoczyć.No ale nie ma zgrania a mam tu na myśli taki STEP bez którego wsparcia słabo idzie zbieranie podpisów pod petycją EFVI.Chyba uważają że więcej zarobią kiedy wejdą ograniczenia na e papierosa w 2016r.
By marek_k62
#1064012
W kilku sferach e-p ma i będzie miało wroga:
- tytoniarze - maja rynek, technologie, fabryki, dystrybucję - tak długo jak to będzie dobrze działać tak długo będą zwalczać e-p. Gdy tradycyjny rynek zacznie sie kurczyć sami z impetem ruszą na nowe ścieżki, w tym e-p. Ale wtedy to oni spiją nektar...
- pigularze - e-p wypiera NTZ tym samym dojna krowa wystawia ryj w innym kierunku, cyc w innym, a i dojarze nie ci sami co do tej pory. Pigularzom nie jest potrzebna zdrowa ludzkość...
- skarbówka - doraźne interesy budżetu są narażone przez brak wpływu z akcyzy i innych danin. Fakt, że prawdopodobnie zdrowszy naród to mniejszy wydatek na ochronę zdrowia to mało istotny artefakt, gdyż nie występuje w tej ani następnych debatach budżetowych... Więc dla naszych politykierów go nie ma...
Przy trójce tak silnych wrogów (a jeszcze szamani od odzwyczajania i inni) e-p ma marneeee szanseeee na spokojny żywot. Ale przetrwa, a gdy ww położą na nim łapki to będzie nawt kwitł. Jeno już w cenach jarania zwykłego lub wyżej...

A e-p ma "miękkie podbrzusze" - krótka historia sprawia, że brak miarodajnych i wiarygodnych badań o ich faktycznym długofalowym wpływie na zdrowie. To i jeżdżą po e-p jak po starej kobyle...

ale mnie to już będzie dyndać kalafiorem... Już praktycznie ejaram dla smaku, a nie dla nikotynki... więc se poradzę :)
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.