EPF
Rzuciłeś palenie lub e-palenie? Podziel się z innymi jak to zrobiłeś!
Awatar użytkownika
By Krasnal45
Też mi się nie podoba. Mam złe skojarzenia z jajem Vypa :mrgreen:
Awatar użytkownika
By Timi
Pingwin???
A cóż to u licha za dziwaczny wynalazek?
Weź chłopu powiedz żeby poszedł to oddać i niech kupi coś normalnego :twisted:
Nie wierzę żeby Pico nie mieli. On jest wszędzie. Nawet w ESW.
By Mama×3
To prawda, ten pingwin jest cały z plastiku, w dłoni mam wrażenie że zaraz się rozleci i w ogóle jakiś badziewny się wydaje :( nie ma nawet regulacji przepływu powietrza. Sprzedawca namówił męża że dla kobiety w sam raz. Nie chcę mężowi sprawić przykrości bo chciał dobrze :(
Awatar użytkownika
By Timi
@Mama×3
To jest przykre.
Po kiego grzyba pisałem i tłumaczyłem co, jak, gdzie i dlaczego :(
Ekspedienci mają to do siebie, że jak zwietrzą laika, to mu wcisną nieschodzący towar.
Awatar użytkownika
By bulit73
Mama×3 pisze: Sprzedawca namówił męża że dla kobiety w sam raz. Nie chcę mężowi sprawić przykrości bo chciał dobrze :(

Szkoda pieniędzy. Według mnie sprzedawca wykorzystał niewiedzę męża i wcisnął mu tego pingwina.
By Mama×3
Timi, bardzo jestem Ci wdzięczna za wszystkie sugestie, napewno z nich skorzystam bo nie mam zamiaru poprzestać na tym brzydkim pingwinie. Źle się czuje z tym, że jest Ci przykro :( :( :(
Awatar użytkownika
By Timi
Już dobrze *POCIESZ*
:mrgreen:
By BezimiennyII
Ja z moją drugą, lepsza połówką długo walczyłem żeby rzuciła analogi. Nie była przekonana do e papierosów z dwóch powodów - dogadywania znajomych i szajsu jaki dostała na wysepce. Namawiałem, wciskałem jej moje żelastwa - też nie ( tu mój błąd, bo jestem zagorzałym fanem mechaników, kiedyś jej o tym nagadałem trochę i bała się tego wziąć do rąk jak broni).
Jak rozwiazałem problem? Aromat Guavy z TPA. Kto próbował to wie jak śmierdzi. Powiedziałem że będę to wapował w domu, dopóki się nie przestawi z analogów. Po 20 ml się przekonała.
Przechodząc do sedna - dałem jej rurkę Mutation, Kajtka v3, przeszkolilem z zasad bezpieczeństwa i teraz za nic w świecie nie może się z tym zestawem rozstać. Proste, pancerne, zaspokaja glod, smaczy. Także Droga @Mama×3 , na spokojnie z mężem się zastanówcie, nie kupujcie, za przeproszeniem g..., poczytajcie wpisy na tym forum, pytajcie i na pewno znajdziecie coś dla siebie :)
Awatar użytkownika
By PucH2
Pingwina? Ja pedole, ktoś to kupił bez bicia? :lol:
Awatar użytkownika
By Timi
PucH2 pisze:Pingwina? Ja pedole, ktoś to kupił bez bicia? :lol:

Może zastosowali jakąś formę ostrej perswazji, ale się nie przyznał :lol:
By Mama×3
Nie pocieszacie :wink: mąż mi powiedział że ten facet że sklepu mówił że sam był zaskoczony tym pingwinem bo podszedł do niego lekceważąco ale okazało się że nie jest taki zły. Jeśli chodzi o mnie to głód nikotyny z powodzeniem zaspakaja natomiast boję się co się stanie gdy mi upadnie :( muszę też wymienić grzałkę na 0,6 om bo gość zamontował 0,25 i to dla mnie zbyt dużo. Tak ogólnie pingwin strasznie mi przypomina starą motorolę :wink:
Awatar użytkownika
By chmurnyj
Co do sąsiadów, typowa zawiść. Spytaj czy robili ostatnio prześwietlenie płuc :D. Głowa do góry. Też mi trudno jest w momentach, gdy spotykam się z zawiścią. Ale pytanie o płucka może zakończyć heheszki :).
By skaecik
Mamax3, skąd jesteś? Może ktoś Ci pomoże.

Co do Pingwinka... fajny jest. Moja żona ma, nie jest całkiem plastikowy, nie kłam *BICZ*

Grzałki 0.6 do niego są niby mtl, ale ja chmurząc dtl daję radę, a te 0.25 to widać po średnicy że typowe dtl, więc *BICZ* dla tego sprzedawcy. Trwałość natomiast jak to kupnych. Smak oddają całkiem dobrze, zbiornik liquidu jak wyjmiesz silikon ze środka jest ogromny (ponad 8ml), tylko aku trochę słabe. Tak w ogóle, to ten sprzęt podpasował mojej po Vivi Novie, a w międzyczasie przerobiła Aspire'y pod batkę ego.

Co do trwałości... kilka razy się przewrócił na stole, kilka razy spadł z łóżka. Żyje bez problemu ;)
By Mama×3
Skaecik, taki były moje pierwsze wrażenia:-) nie wiem czy coś ze mną nie tak ale ja tu widzę sam plastik, jeśli chodzi o obudowę.
Ten zbiorniczek mnie właśnie przeraża. Wczoraj rano wlałam cały liquid (weszło więcej niż 8ml) a wieczorem zbiornik był pusty :roll:
By skaecik
No, to dość sporo, ale na tej grzałce do dopłucnego chmurzenia też nie dziwne. Spróbuj troszkę ilość nikotyny w liwuidzie podnieść żeby mniej chmurzyć ;)

Tapa
By Mama×3
Prawdę mówiąc to chmurzenie sprawia mi prawdziwą przyjemność, ciężko mi się oderwać 8)
Awatar użytkownika
By Gabriel
Mama×3 pisze:Prawdę mówiąc to chmurzenie sprawia mi prawdziwą przyjemność, ciężko mi się oderwać 8)

To nie lizak. Chmurzenie traktuj jako odwyk od śmierdzieli a nie jako menu Twojej diety.
By Mama×3
Wiem że to nie lizak. Odwyk od śmierdzieli zbiegł się w czasie z przejściem na dietę, nie ma lekko :(
By skaecik
No, to ujowa kombinacja. Ale pamiętaj, każdy jeden raz kiedy pomyślisz o śmierdziochu a sięgniesz po ein, to takie małe zwycięstwo nad samą sobą, nad nałogiem ;) mały kroczek w kierunku wygranej batalii ;)

Tapa

Cześć od niedawna mam istick pico mega z górą Lemo[…]

Czy tylko ja sobie nie radzę?

Dobry wieczór Przyznaję się bez bicia, że obserwu[…]

Premiksy z maiart

Cześć i czołem kłaniam się nisko *SMOKEKING* Wycho[…]

Pochwalcie się zabawkami:) http://i42.tin[…]