EPF
http://maiart.pl/
By Krasnal45
#1822251
Nie miałem do tej pory żadnej niedostarczonej, czy spóźnionej przesyłki od Artura, a kilka ich już było. Jednocześnie serdecznie przepraszam, że nie było do tej pory, z mojej strony, żadnej recenzji, czy chociażby opisu aromatu. Dlaczego? Bo jestem konserwatystą. Mam kilka swoich sprawdzonych i nie lubię eksperymentować. Więcej tłumaczył się nie będę, bo nie..... i już 8)
By juventinho
#1822252
Krasnal45 pisze:Nie miałem do tej pory żadnej niedostarczonej, czy spóźnionej przesyłki od Artura, a kilka ich już było. Jednocześnie serdecznie przepraszam, że nie było do tej pory, z mojej strony, żadnej recenzji, czy chociażby opisu aromatu. Dlaczego? Bo jestem konserwatystą. Mam kilka swoich sprawdzonych i nie lubię eksperymentować. Więcej tłumaczył się nie będę, bo nie..... i już 8)


To po co się zgłaszałeś? :shock:
Awatar użytkownika
By bulit73
#1822255
Master_PiT pisze:Ja pragnę szczerze podziękować w imieniu swoim jak i innych! Oby więcej takich osob *SMOKEKING*


*GOOD* *PIWKO*
Awatar użytkownika
By pHarel2403
#1822795
A co Wy dostaliście od Świętego Mikołaja? :)

Dziękuję Mikołaju :)

Obrazek
Awatar użytkownika
By Master_PiT
#1822796
Do mni3 to samo, ale bez cuksa :mrgreen:
Awatar użytkownika
By pHarel2403
#1822814
Chyba byłem grzeczniejszy w tym roku :D
Awatar użytkownika
By PucH2
#1823032
Prezes otrzymał trzy czopki i jeden cukierek. Będzie się leczył.
Awatar użytkownika
By sikor370
#1823033
Też dostałem.... z cukierkiem :)
Awatar użytkownika
By bulit73
#1823124
Są i u mnie, razem z zielonym cuksem :D Podziękował :hat_low:
By walek
#1823128
Też dołączyłem do grona szczęścliwców, którzy dostali dzisiaj próbki:) Jak jeszcze jutro w skrzynce znajdę zaległy brakujący premix z zamówienia to weekend będzie można uznać za udany zanim się zaczął;)
Awatar użytkownika
By gemino
#1823160
Do mnie dzisiaj też dotarła przesyłka z próbkami, a pewnie koło weekendu pojawi się moja opinia na temat próbki "Rabarbar", który do mnie dotarł jakiś czas temu
Wysłane z fona
By cbn
#1823209
A mój listonosz pewnie znów czeka aż się przegryzą... ;)

Jak go spotkam to poproszę żeby wystawił recenzję :)

Wysłane z mojego GT-I9506 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By bulit73
#1823233
MaiArt pisze:Jeżeli Państwo zechcą, to serdecznie zapraszam do wyrażania swoich opinii/sugestii na temat aromatu "Banana biscuit".


Jaki okres leżakowania Pan sugeruje? Mieszać na bazie Traveller?
By MaiArt
#1823238
bulit73 pisze:Jaki okres leżakowania Pan sugeruje? Mieszać na bazie Traveller?

Myślę, iż pierwsze testy można przeprowadzić po tygodniu, a drugi np. po miesiącu.

Sugerowane stężenie to 4-5% obj.

Sądzę, iż na tym etapie wykorzystanie bazy Traveller nie jest konieczne, gdyż może zakłamać wyniki testów.

Raz jeszcze serdecznie dziękuję za Waszą pomoc w tworzeniu nowego smaku :hat_low:

PS
Szykujemy małą niespodziankę dla najbardziej aktywnych testerów :D
Awatar użytkownika
By e_sat
#1823251
One wyszły, cierpliwie czekaj. Poczta Polska przesyłki zwykłe donosi od 7 - 10 dni. Ostatnio z MaiArt otrzymałem tego samego dnia nagrodowe próbki wysłane zwykłą przesyłką i polecony priorytet, wysyłka i odbiór 48 godz. ....
Awatar użytkownika
By Ceberebek
#1823295
cbn pisze:A mój listonosz pewnie znów czeka aż się przegryzą... ;)

Jak go spotkam to poproszę żeby wystawił recenzję :)


Zrobię chyba to samo...
Ale mój "kopci" analogi :zakrecony to po co mu próbki?? :shock:
Awatar użytkownika
By STRUNA
#1823297
e_sat pisze:Ostatnio z MaiArt otrzymałem tego samego dnia nagrodowe próbki wysłane zwykłą przesyłką i polecony priorytet, wysyłka i odbiór 48 godz. ....

Ja kiedyś dostałem nagrodowe aromaty i bazę po paru miesiącach (pewnie poczta się ociągała :lol: ) ale doszło.

mrgruszka pisze:@MaiArt ja jeszcze swoich nie dostałem. Mogliby Państwo sprawdzić, czy wszystkie wyszły? Pisałem maila na office@maiart.pl.

Głowa do góry :zakrecony
Awatar użytkownika
By nosferatu997
#1823397
STRUNA pisze:
e_sat pisze:Ostatnio z MaiArt otrzymałem tego samego dnia nagrodowe próbki wysłane zwykłą przesyłką i polecony priorytet, wysyłka i odbiór 48 godz. ....

Ja kiedyś dostałem nagrodowe aromaty i bazę po paru miesiącach (pewnie poczta się ociągała :lol: ) ale doszło.

To te nagrody z konkursu na innym forum jednak doszły? :) To dobrze :)
Awatar użytkownika
By Ariusz
#1823761
Dzisiaj dotarły i do mnie :beer: Idę je poszczuć na bazę, niech sie pogryzą... :mrgreen:
Awatar użytkownika
By kabacina
#1823924
Mam i ja! Bardzo dziękuję! Za cukiera również :) próbki pachną pięknie.. Aż ochotę je normalnie zjeść :)

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
By cbn
#1825360
Dzis dotarly i do mnie. Te z cukierkiem :) dziękuję i z czystej ciekawości zapytam ile dni mineło od wysłania? :)

Wysłane z mojego GT-I9506 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By PucH2
#1825362
cbn pisze:... z czystej ciekawości zapytam ile dni mineło od wysłania? :)

Na znaczku masz walniętego słonia z datę nadania. Resztę obliczysz sam.
By cbn
#1825366
A faktycznie mam :) 2 i pół tygodnia to jeszcze nie tak źle biorąc pod uwagę fakt, że ostatnio polecony priorytet leciał 2 tygodnie....

Wysłane z mojego GT-I9506 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By bulit73
#1825369
cbn pisze:A faktycznie mam :) 2 i pół tygodnia to jeszcze nie tak źle biorąc pod uwagę fakt, że ostatnio polecony priorytet leciał 2 tygodnie....


Ciesz się, że w tej gorączce zakupów przez internet, dotarły przed Świętami :mrgreen:
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.