EPF
W TV, prasie, internecie o elektronicznych papierosach.
Awatar użytkownika
By pok14
#1566213
Mężczyzna zobaczył, że jego ręka i kawałek twarzy płoną. Był w szoku i próbował ugasić pożar rękami i poduszką, jednak jego wysiłki na nic się nie zdały. Płonące części baterii, która wybuchła, wżerały się coraz głębiej w jego skórę.


Awatar użytkownika
By Emarcin
#1566307
Większość eksplozji epapierosów jest spowodowane złym użytkowaniem, aczkolwiek jakiś ułamek to są wady fabryczne.
Mi się wydaje że to mógł być jakiś chiński akumulator.
Awatar użytkownika
By Seavolv
#1566478
Emarcin pisze:Większość eksplozji epapierosów jest spowodowane złym użytkowaniem, aczkolwiek jakiś ułamek to są wady fabryczne.
Mi się wydaje że to mógł być jakiś chiński akumulator.

Ja bym bardziej w takich przypadkach nie mówił o e-apierosach tylko o wybuchu baterii/akumulatora bo to one zazwyczaj sa winne.
Awatar użytkownika
By Mutango
#1566495
Jeśli w wyszukiwarkę wpisze się coś w stylu "cell phone explosion" to znajdzie się równie szokujące informacje, łącznie z przypadkami śmiertelnymi. Więc co? Ban na komórki?
Awatar użytkownika
By Pude!lek
#1566502
Ta... jasne.
Gazetka w stylu "anglia today" czy inne "polish express", gdzie 9 na 10 "artykułów" jest napisanych w nocy na kolanie, żeby zdążyć przed zamknięciem numeru i żeby ilość sensacyjnych treści się zgadzała, bo sponsorzy w stylu "Polish deli - Wędliny u Haliny" się niepokoją.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.