EPF
Awatar użytkownika
By Martin Eden
#1141618
Witam.
Moim zdaniem ważne jest to , że nie będzie to masowa produkcja.Użyte materiały do wykonania i jakość wykonania powinna być / i jestem pewien , że będzie / znacznie lepsza niż w klonach różnego rodzaju. Na pewno zasilanie będzie lepsze w użytkowaniu / co gwarantuje opinia o dotychczasowych modach Twórcy / niż powstające codziennie klony.
Cena , moim zdaniem rozsądna. Przyzwyczajenie do ceny kilkudziesięciu złotych za klona zrobiło swoje . Zasilanie zapowiada się dobrze i dobrze , że powstało. Warto zastanowić się nad zakupem , w końcu to tylko cena 2 klonów.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
By Pamoko
#1141620
Wg. mnie klon to dokładnie podrobiony (skopiowany) oryginał. M-48 to nie jest podrobiony (skopiowany) 4nine. Ma inną długość i inny przycisk. I to wystarczy żeby nazywać go modem M-48, a nie klonem. To jest moje zdanie i moja definicja klona.

A swoją drogą epalacz, świetna robotaObrazek
Awatar użytkownika
By czes21
#1141623
nie ważne już.Masz RACJE mój Błąd. Wrzawa wybuchła taka bo do 4nine Podobne coś jest lub nie Jest Mi się Podoba A docelowo ten mod Jest stworzony na moje Zamówienie za co Dziękuję koledze Epalacz.Taki był zamysł takie wytyczne i to rezultat ciężkiej pracy naszego kolegi i nie ma co winić go za to.

co do 4nine 2 wyżłobienia na paluch m48 4, 4nine 2paski przy przycisku m48 3 paski i 2 otwory na środkowym top kap
4nine ma otwory wentylacyjne m48 nie ma

A od dawna wiadomo że 3 paski = ORYGINAŁ :piwo
Ostatnio zmieniony 31 lip 2014, 21:06 przez czes21, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
By psidzyndzel
#1141628
A frezy W 4nine skąd skopiowane? :lol:

Dajcie już spokój rzygać się normalnie chce... Gdzie nie spojrzeć, marudzą to sklonowane z tamtego, jedno jest podróbką drugiego to jest podobne, tamto bardziej... Kupta se egony

ufff, już.
Awatar użytkownika
By daras25
#1141632
czes21 pisze:
berto pisze:Bardzo ładne zasilanie ale jak na klona to trochę za drogie.


idąc tym tropem mod o nazwie nemesis i mod o nazwie stingrey maja identyczne guziki identyczna budowa modularna posrebrzane styki różnią się tylko top capem i nikt nie mówi że to klony nawet gwinty maja te same z tego co mi wiadome *GOOGLE*

czym się różnią tylko top capem i logiem *1st*

Przepraszam za OT ale :
Pierwsza wersja stingrey była klonem nemesis dlatego Tood oficjalnie odmówił prezentacji/recenzji ( można sprawdzić na YT ) po czym twórca dokonał niewielkich zmian ale konstrukcyjnie to nadal jest nemesis .
Awatar użytkownika
By se55ba
#1141633
Pamoko pisze:Wg. mnie klon to dokładnie podrobiony (skopiowany) oryginał. M-48 to nie jest podrobiony (skopiowany) 4nine. Ma inną długość i inny przycisk. I to wystarczy żeby nazywać go modem M-48, a nie klonem. To jest moje zdanie i moja definicja klona.

A swoją drogą epalacz, świetna robotaObrazek


Zgadza się ;-) klon to wierna kopia 1:1 a tu się podobieństwa doszukali lekkiego i już awanturę robią :-D W łapy wziąść, pomacać i obejrzeć... a na koniec pochwalić lub zkrytykować i podziękować za twórczość bo się należy za chęci i osiągnięcia ;-) :-D

Tąpnięte z centrum dowodzenia wszechświatem
By Mastertext
#1141634
Ja w kwestii formalnej

noman1 pisze:Niech każdy oceni sam, ja nie moge , wiadomo dlaczego :lol:
Obrazek


Moje pytanie jest następujące:

Co z tymi krótkimi rurkami, które zostają po przerobieniu 4nine na M48 - może by tak klon Lambo?
Awatar użytkownika
By czes21
#1141636
ech zaczyna robić się jeden wielki Syf Może Można By Zamknąć Temat?????????????
Awatar użytkownika
By se55ba
#1141637
No i miło by było zostawić treściwe wpisy ;-)

Tąpnięte z centrum dowodzenia wszechświatem
Awatar użytkownika
By taxi81
#1141638
Jaja na maxa.Dyskusja ze Spinera przeniosła się na M-48.Poebało już Was?
Co do moda.Fajna,prosta konstrukcja.Jak się kiedyś dorobię zamówię sobie coś takiego na 18650.350-tki są dla mnie za małe.Gratulacje.
Awatar użytkownika
By Thaniell
#1141640
Hehehhe. Hipokryzja nie zna granic. Nie bronię epalacza i mam swoje zdanie, ale jak jeden kolega robił ostatnio listę na batony, to nawet nikt nie mruknął, że to klony. Gratuluję i proponuję przyjrzeć się bliżej iHybrid.

To chyba tyle.

Napisałem to, bo albo piszemy o wszystkich i nie zapisujemy się na listy, albo wybiórczo kopiemy kogoś w dupę.
Awatar użytkownika
By emes
#1141659
znamsienatym pisze:To jak to jest? Jednym wolno a innym nie? Chyba więc powinno być w dziale "MODy produkcja masowa i klony". Nie to żebym był przeciwnikiem klonów, wręcz lubię je i mam sporo ale chodzi mi o podejście do tematu.


Mankos został skopiowany/sklonowany w stosunku 1:1. Dlatego był zmieszany z błotem. W tym przypadku jest to raczej zaczerpnięty pomysł. Bo do jasnej anielki co można jeszcze wymyślić do kawałka rury z guzikiem ;) Idea jest zawsze taka sama, a o wyglądzie decydują niuanse. I tak właśnie jest w tym przypadku.
By epalacz
#1141959
Widzę że ostro namieszałem pokazując tę konstrukcję.
Będę musiał dobrze przemyśleć wszystkie za i przeciw zanim cokolwiek zdecyduję się pokazać-ale to przyszłość.
Wracając do tematu.
Chcę Wszystkim podziękować za słowa krytyki i uznania dotyczące tej konstrukcji wychodząc z założenia
" Co cię nie zabije to cię wzmocni "
Proponuję zakończyć dyskusję - Klon czy nie Klon podając definicję Klonowania zaczerpniętą z Wikipedii

" Klonowanie – w potocznym rozumieniu proces tworzenia idealnej kopii z oryginału."

Pozdrawiam Wszystkich
Awatar użytkownika
By prymus140
#1141962
Ziomal nie przejmuj się i rób swoje.Naprawdę robisz kawał dobrej roboty.Pozdrawiam.
By Mastertext
#1141964
epalacz pisze:Widzę że ostro namieszałem pokazując tę konstrukcję.
Będę musiał dobrze przemyśleć wszystkie za i przeciw zanim cokolwiek zdecyduję się pokazać-ale to przyszłość.
Wracając do tematu.
Chcę Wszystkim podziękować za słowa krytyki i uznania dotyczące tej konstrukcji wychodząc z założenia
" Co cię nie zabije to cię wzmocni "
Proponuję zakończyć dyskusję - Klon czy nie Klon podając definicję Klonowania zaczerpniętą z Wikipedii

" Klonowanie – w potocznym rozumieniu proces tworzenia idealnej kopii z oryginału."

Pozdrawiam Wszystkich


Napisałem swoje głupie pytanie o to co z pozostałymi rurkami od 4nine właśnie po to, żeby wsadzić kij w mrowisko. Na forum dyskusje o klonowaniu doszły już do absurdu. Zmajstrowałeś fajnego moda i zaoferowałeś się, że jak ktoś chce to mu też zrobisz, po czym rozpętała się dyskusja o klonowaniu, kopiowaniu przycisków itd. Czy jak dwie koszule mają podobne kołnierzyki i mankiety to są klonami? A jeśli nawet to co w tym złego - chińskie klony dobre, a polskie niedobre? Napój 3 cytryny to klon Fanty, bo ma zakrętkę i żółtawy kolor? Ludzie bywają do siebie podobni - to też klony? Przecież cala kultura od wieków rozwija się metodą małych kroczków i wszystko w niej jest do siebie podobne. Co innego gdybyś zrobił m48 i twierdził, że to oryginał 4nine lub iHybrid. Ale tak nie jest. Nawet gdybyś nawet ściągał w celach zarobkowych od żółtych ich klony i po skróceniu sprzedawał jako swoje nie byłoby to naganne ani moralnie ani prawnie. Ale widać, że jak w tym kawale, w którym diabeł mówi: "koniec przerwy chłopaki, wracajcie do szamba".
Awatar użytkownika
By Pamoko
#1141971
epalacz pisze: " Klonowanie – w potocznym rozumieniu proces tworzenia idealnej kopii z oryginału."


O to, to, kilka postów wcześniej dokładnie (no może prawie dokładnie;) to napisałem :D
Awatar użytkownika
By kwinto
#1141986
Ważne że produkcja polska z jak mniemam naszej stali z użyciem naszej energi itd a zyski beda wydane w naszym kraju I na nasze produkty .A co do samej rurki to pieknie wyszla I wizualnie I znajac modera napewno dziala jak złoto .
Awatar użytkownika
By refurbished
#1142095
"znamsienatym" pisze:Nieźle, pamiętam jak Gold e-cigar został zmieszany z błotem za kopiowanie Mankosa, chociaż przecież "rozwiązania zastosowane są ogólnie znane i dostępne dla wszystkich na forum" a tutaj bez bólu jest klonik 4nine, eegghhhmm przepraszam 4eight w zasadzie :lol:

To jak to jest? Jednym wolno a innym nie? Chyba więc powinno być w dziale "MODy produkcja masowa i klony". Nie to żebym był przeciwnikiem klonów, wręcz lubię je i mam sporo ale chodzi mi o podejście do tematu.


@ nieznamsienatymalezamieszacpotrafie
By user
#1142097
refurbished pisze:
"znamsienatym" pisze:Nieźle, pamiętam jak Gold e-cigar został zmieszany z błotem za kopiowanie Mankosa, chociaż przecież "rozwiązania zastosowane są ogólnie znane i dostępne dla wszystkich na forum" a tutaj bez bólu jest klonik 4nine, eegghhhmm przepraszam 4eight w zasadzie :lol:

To jak to jest? Jednym wolno a innym nie? Chyba więc powinno być w dziale "MODy produkcja masowa i klony". Nie to żebym był przeciwnikiem klonów, wręcz lubię je i mam sporo ale chodzi mi o podejście do tematu.


@ nieznamsienatymalezamieszacpotrafie


Nic dodać nic ująć *GOOD*
Ewentualnie od kolegi moddera się odstosunkować wreszcie :)
By znamsienatym
#1142160
Hehe widzę że niektórym nadepnąłem na odcisk jednym postem :lol: Ja tylko wyraziłem swoje zdanie i spostrzeżenie, nie mam nic przeciwko tej produkcji i jestem pewien że jest dobrej jakości, tak jak pisałem lubię, mam, używam kloniki i to sporo. Natomiast poddałem wątpliwości odpowiedniość działu w którym ta produkcja się znajduje.

Kolegę moddera szanuję, jątrzyć tematu nie zamierzam, bez odbioru. Pzdr ;)
Awatar użytkownika
By gregbard
#1142175
A ja tam się zwyczajnie cieszę że w zalewie masówki wciąż są tacy którym się chce zrobic coś samemu, nawet jeśli do czegoś podobne. *GOOD*
By user
#1142391
znamsienatym pisze:Hehe widzę że niektórym nadepnąłem na odcisk jednym postem :lol: Ja tylko wyraziłem swoje zdanie i spostrzeżenie, nie mam nic przeciwko tej produkcji i jestem pewien że jest dobrej jakości, tak jak pisałem lubię, mam, używam kloniki i to sporo. Natomiast poddałem wątpliwości odpowiedniość działu w którym ta produkcja się znajduje.

Kolegę moddera szanuję, jątrzyć tematu nie zamierzam, bez odbioru. Pzdr ;)


A w jakim dziale niby ma się znajdować?
Jeżeli umiesz czytać, to przeczytaj jeszcze raz nazwy działów.
Jątrzysz, a piszesz, że niby nie chcesz :palm

Tapnięte Lenofonicznie :yoda
By epalacz
#1148460
M-48 z dripem coś w stylu hybrydy wykonany na zamówienie kolegi z forum
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
By Speedo1544
#1148513
Od jakiegoś czasu śledzę Twoje mody i coraz bardziej mi się podobają
Widzę ze jako nieliczny idziesz w stronę zadowolenia klienta a to się chwali
Teraz mało komu chce się coś robić dla jednego klienta
Brawo tak trzymaj,jak odkuje się po wakacjach możliwe że coś zamowie dla siebie
Awatar użytkownika
By przemase30
#1149819
Czy taka rurka na 18650 jest możliwa.
Tylko w całości a nie tak jak w 4nine
By epalacz
#1150149
Jest możliwe.Potrzebny jest dokładny wymiar akumulatora bo są o różnych wymiarach.
Tylko jaki jest sens tworzyć mody możliwie jak najmniejsze a potem ...
Awatar użytkownika
By Pamoko
#1181235
Mam i ja :lol:

Modzik rewelacja, piękny, malutki, pali od strzału, przycisk łączy za każdym razem (w klonie 4nine bywało różnie).
Dripperek miodzio, na szybko setup i... czekoladowe doznania *SMOKEKING*

Znalazłem dwa minusy :wink:

brak wygrawerowanej nazwy
brak nr seryjnego

Obrazek

Dripek ze złotym akcentem dla złamania metalicznej szarości :wink:

Znowu jestem happy *TANIEC*
Awatar użytkownika
By TommyBlack
#1181299
Pamoko!
Łączę się z Tobą w bólu z powodu braku nr seryjnego.
Nazwałem go sobie sam, a co?
Ale nie powiem jak... :wink:
Modzik, to jeden z członów mojej nazwy, :wink: jest po prostu rewelacyjny!
Móglbym jeszcze długo pisać,ale zaraz i tak mnie wywalą... :-P
By Krasnal45
#1181303
Tak jak z moim bambusem od epalacza, nazwałem go po prostu...... BAMBUS :mrgreen:
Awatar użytkownika
By Haze
#1181383
Baardzo zgrabny :beer:
Awatar użytkownika
By lumik_2007
#1186597
Mod wygląda bardzo ładnie. Mam nadzieję, że komuś się znudzi i będzie sprzedawał. :D
Cena jest dla mnie zbyt wysoka.
By oleszczakmarcinBubu
#1191047
Jestem tu nowy i czytam i chyba kolego robi modziki? Czy sie myle? Mozna by bylo cos wiecej jakas cene.jasli nie to przepraszam.
Awatar użytkownika
By se55ba
#1191053
No robi oczywiście ;) i to świetne :D
Tylko 86 postów przed twoim wpisem więc porównując inne świetne tematy to nie masz dużo czytania więc polecam czytanie od pierwszego i skończeniu na swoim to wszystko będzie jaśniejsze ;) Cena też się pojawia i kontakt przez PW jeśli nie masz innych namiarów

Tąpniętne z centrum dowodzenia wszechświatem.
By Ebe
#1220320
Pytanko.W związku z dedykowaniem moda do parowników z regulowanym pinem,Kayfun Lite Plus od SM wchodzi w grę w tym przypadku,czy nie bardzo?Pin nieregulowany,ale te pół mm to znowu nie tak dużo.Może ktoś użytkuje taki zestaw i się wypowie?
By Polan
#1222595
Używam Kayfuna lite plus z M-80 ( większy brat M-48 :D)
Wszystko jest ok :)

TapaTalk - MI3
By Ebe
#1222626
Dzięki. Coś od epalacza trzeba będzie skubnąć.
Awatar użytkownika
By Michaos
#1235291
Jakiś czas temu poprosiłem epalacza żeby zrobił mi M-48 w wersji na aku 18650 ze specjalnym grawerem. Oto co otrzymałem w około dwa tygodnie od złożenia zamówienia :).

Z góry przepraszam za szatę graficzną, oraz w niektórych przypadkach złe wyświetlanie polskich liter, nie umiem tego naprawić :(,
a że nie chciałem "zaśmiecać" forum dziesiątkiem zdjęć zrobiłem coś takiego:

http://www.michaos.cba.pl/
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.