EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By zalof
#1915223
Witam ma problem z ijoy shogunem wszystko sprawnie działało ale dziś od rana mi pokazuje że bateria A jest rozładowana cały czas a B jest naładowana sprawdziłem z 6 różnymi akumulatorami i na każdym jest to samo a na 2 e-papierosie pokazuje że jest naładowany czy da się to jakoś naprawić czy na reklamacje tylko ?
Awatar użytkownika
By pol
#1915224
Przekładałeś w slotach ogniwa/akumulatory?
Tzn ogniwo nr1 w slocie A, ogniwo nr2 w slocie B, i zamiana: ogniwo nr2 w slocie A, ogniwo nr1 w slocie B.

Zawsze w jednym i tym samym slocie jest ten problem?
Awatar użytkownika
By pol
#1915226
Trudniejsza sprawa, bo rozbieranie tego moda nie jest takie proste.
Załączam filmik z YT.
Zacznij od delikatnego podgrzania tej klapki, ona jest przyklejona. Po podgrzaniu np suszarka do włosów klej łatwiej puści.
Podważaj ze wszystkich stron jakimś plastikiem. Np kartą bankową. Nie rób tego na siłę i na szybko, bo ta kolorowa klapka pęknie. Zazwyczaj lubi odłamać się narożnik.

Sprawdź lutowanie kabli od styków ogniw w modzie. Może tam jest tzw "zimny lut".






********************
P.S.
Jeżeli gwarancja na niego jeszcze jest, to spróbuj go reklamować zanim zaczniesz sam w nim dłubać.
By zalof
#1915228
Zauważyłem że momentami da się z niego palić bo bateria nagle jest naładowana ale po kilku minutach wraca do stanu porzedniego.
Awatar użytkownika
By pol
#1915231
zalof pisze:da się z niego palić

Nie pal. W EIN nic się nie pali.

Z opisu można przypuszczać, to co opisałem wcześniej. Prawdopodobnie brak dobrego styku/lutowania.
Awatar użytkownika
By kabacina
#1915240
Pytasz czy można naprawić, czy reklamować - wszystko można naprawić, ale skoro masz gwarancję to oddawaj jak najprędzej. Sam nie dłub, skoro nie musisz.

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
nie chcę się włączyć

kupiłam oxva slim xpro w grudniu, nagle dzisiaj ni[…]

Około dwa tygodnie temu zrobiłem dwa liquidy z aro[…]

Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.