EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Poszukiwacz
#1773629
Witam.
Od jakiegoś czasu mam problem z wciskającym się guzikiem w therionie 166DNA. Podczas wapowania guzik się wciska i trzeba go ruszyć ponownie, by odskoczył. Wiem że to nieduży problem. Jednak w sprzęcie tej klasy nie powinno mieć to miejsca. Czy można coś na to poradzić?
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
By krzysiunowak
#1788555
Nie wiem czy rozwiązałeś problem, ale w Poznaniu można oddać taki modzik na przelutowanie switch'a. Koszt 60 zł a działa jak nowy :) Wiem, bo zrobiłem to w swoim SKAR 75 :)
Awatar użytkownika
By PucH2
#1788562
krzysiunowak pisze:Nie wiem czy rozwiązałeś problem, ale w Poznaniu można oddać taki modzik na przelutowanie switch'a. Koszt 60 zł a działa jak nowy :) Wiem, bo zrobiłem to w swoim SKAR 75 :)

Aż strach tam cokolwiek zanieść z elektroniki do naprawy.
Awatar użytkownika
By Donayo
#1788573
PucH2 pisze:
krzysiunowak pisze:Nie wiem czy rozwiązałeś problem, ale w Poznaniu można oddać taki modzik na przelutowanie switch'a. Koszt 60 zł a działa jak nowy :) Wiem, bo zrobiłem to w swoim SKAR 75 :)

Aż strach tam cokolwiek zanieść z elektroniki do naprawy.

Dlaczego?


Tapata z SE :)
Awatar użytkownika
By PucH2
#1788627
Marksista pisze:Pewnie chodzi o cenę, najlepiej by było gdyby taki serwis płacił klientowi za możliwość naprawienia boxa a nie odwrotnie.

Jest coś takiego jak cennik usługi. W tej cenie to już bardzo skomplikowane wymiany podzespołów. Ale co mi tam wiecie lepiej.
Awatar użytkownika
By Marksista
#1788638
Ale chodzi Tobie o cennik urzędowy? To za PRL się praktykowało.... Obecnie każdy wycenia indywidualnie, skoro zapłacił to znaczy że mu pasowało. Nie widzę sensu dyskusji o cenie, choć zdaję sobie sprawę że to taki nasz narodowy sport, zaraz po piłce nożnej *SMOKEKING*
Awatar użytkownika
By Donayo
#1788657
PucH2 pisze:
Marksista pisze:Pewnie chodzi o cenę, najlepiej by było gdyby taki serwis płacił klientowi za możliwość naprawienia boxa a nie odwrotnie.

Jest coś takiego jak cennik usługi. W tej cenie to już bardzo skomplikowane wymiany podzespołów. Ale co mi tam wiecie lepiej.


Ja tylko zapytałem, bo nie wiedziałem jak z tego tekstu wyciągnąłeś takie wnioski :D


Tapata z SE :)
Awatar użytkownika
By pawel_aa
#1788659
Robiłem kiedyś wzmacniacze audio.
Od projektu płytki do uruchomienia i przetestowania.
Ludzie byli bardzo zdziwieni, że wzmacniacz kosztuje 300 pln a nie tyle co koszt części.

Mikroswitch 1,50 pln, wymiana drugie tyle? :mrgreen:
By Polan
#1788751
Panowie nie zapominajcie o tym, że najważniejsze to zadowolony klient :)
Zapłacił i czuję się dobrze obsłużony.
Lokal, sprzęt, wiedza, pracownicy... to wszystko kosztuje! Prosiłbym o większą powściągliwość w komentowaniu cen usług. Klient wybiera jak i gdzie będzie obsłużony.


Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.