EPF
Awatar użytkownika
By Thaniell
Gawronnek pisze:a gdzie tu była krytyka, to tylko moje subiektywne spostrzeżenie, nie wiem jak można napełnić zbiornik nie brudząc palców skoro wyciągnięta cześć kartomizera jest mokra od liquidu

Wystarczy podnosić baniaczek na dokręconym kartomizerze do baterii, wtedy kartomizera się nie dotyka wcale ;)
Awatar użytkownika
By Gawronnek
po kilku dniach użytkowania dodam tylko, że przyzwyczaiłem się już do tego liquinatora, zaakceptowałem różnice i mój poziom zadowolenia z użytkowania jest równie duży jak z wyglądu, być może kupie jeszcze jeden, przy okazji zakupu dripów
Awatar użytkownika
By MrJacek
Gawronnek pisze:po kilku dniach użytkowania dodam tylko, że przyzwyczaiłem się już do tego liquinatora, zaakceptowałem różnice i mój poziom zadowolenia z użytkowania jest równie duży jak z wyglądu, być może kupie jeszcze jeden, przy okazji zakupu dripów

Cieszę się że się przekonałeś w końcu Piotrek ;)
By user
Ja tez zgłaszam otrzymanie baniaczka od Jacka :)
Po gruntownych testach okazuje się, że ................. to znakomity produkt.
Wszystko świetnie spasowane. Kartony trzyma idealnie. Lekki i ładny.
No i kurde w cenie francowatej chińszczyzny.
Aż dziw bierze, że ludzie kupują jakieś monakka, volisze, i inne brandy tego samego wyrobu, skoro u Jacka ( i Proroka) można je kupić w tej samej cenie, a nawet taniej, i to wykonane tak starannie. Do tego ze stali nierdzewnej.

PS:
Przekazuję "buziaki" od zadowolonej małżonki ;)
Awatar użytkownika
By boogeyman
Z innego tematu

prymus140 pisze:Ale jak zawsze musi być male ALLE.A no jest.Do pelni szczescia brakuje takiej osłonki z okienkiem na liquinator.Taka male Jackomator.Rozmawiałem kiedyś z JackiemMR. na ten temat, ale nie przewiduje takiej produkcji.Szkoda.JackuMR naprawde robisz kawał dobrej roboty.

Ano, to by było świetne, może uda się Jacka przekonać :)

Muszę też zobaczyć czy jakaś z latareczek co mam na stanie się nie nada, tak jak to Puch zrobił viewtopic.php?f=230&t=20144&p=391267&hilit=likwidator#p391267 tyle że okienka bym zrobił podłużne. Jutro weekend, spróbuję jak któraś się nada :) Mam srebrne więc będą pasować kolorystycznie, co prawda alu, ale zawsze coś :mrgreen:

EDIT: niestety, te co mam są za szerokie o jakieś 3-4mm. Można by co prawda dać jakiś oring czy coś aby się trzymały, ale nie będzie to dobrze wyglądać..
Awatar użytkownika
By boogeyman
Pilot353 pisze:A po co, ja już mam. :mrgreen: Rób je jeśli jest taka potrzeba, niech ludziska zobaczą jak powinien dobry liquinator wyglądać. I wapuje się na nim super, kartomizer wchodzi bez zastrzeżeń. Good Job.

Pilot, ale nam o osłonke chodzi, tak jak w sturminatorze ;)
By user
prymus140 pisze:JacekMR. zrób, zrób,zrób.A gdzie reszta głosów?

Reszta glosow juz ma? ;)

Zartuje. Baniaczek super. Spasowane wszystko idealnie. Baniaczek nie jezdzi po kartu jak to u chinczykow jest. Zayebisty sprzet, i ladny w dodatku :)
Jak sobie wspomne, ile kasy poszlo na chinskie baniaki, to az wstyd ogarnia.
Kto nie ma, a uzywa baniakomizerow, to jedyne sluszne wyjscie.
Awatar użytkownika
By PucH2
boogeyman pisze:Z innego tematu

prymus140 pisze:Ale jak zawsze musi być male ALLE.A no jest.Do pelni szczescia brakuje takiej osłonki z okienkiem na liquinator.Taka male Jackomator.Rozmawiałem kiedyś z JackiemMR. na ten temat, ale nie przewiduje takiej produkcji.Szkoda.JackuMR naprawde robisz kawał dobrej roboty.

Ano, to by było świetne, może uda się Jacka przekonać :)

Muszę też zobaczyć czy jakaś z latareczek co mam na stanie się nie nada, tak jak to Puch zrobił viewtopic.php?f=230&t=20144&p=391267&hilit=likwidator#p391267 tyle że okienka bym zrobił podłużne. Jutro weekend, spróbuję jak któraś się nada :) Mam srebrne więc będą pasować kolorystycznie, co prawda alu, ale zawsze coś :mrgreen:

EDIT: niestety, te co mam są za szerokie o jakieś 3-4mm. Można by co prawda dać jakiś oring czy coś aby się trzymały, ale nie będzie to dobrze wyglądać..

Trzecia strona tego wątku. To że za szerokie to nie problem. Centrowane jest to przez dwie dupki. Jedna wklejona a druga wkręcana. Tam nawet trzeba trochę wyfrezować by wchodziło. Ostateczna wersja wygląda tak. Idealnie zdaje egzamin w pracy.

Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
By ohlers
Baniaki są rzeczywiście klasy AA :)
Właśnie nadszedł kolejny :D
A co do głosów, szepczących w ciemności, dołączę swój:
ZRÓB, ZRÓB, ZRÓB, ZRÓB...! :mrgreen: :beer:
  • 1
  • 9
  • 10
  • 11