EPF
Dział dot. gotowych płynów z nikotyną lub bez ze sklepowych półek.
By vihik
#1812858
Witam,

Poszukuję liquidów tytoniowych o smaku podobnym do Dekang USA Mix i Dekang Tobacco (może ktoś kojarzy te liquidy, firma Dekang / Boge, w Polsce były sprzedawane również pod brandem Cigito, Don Senior)

Nie mogę nic podobnego znaleźć, z ostatnich eksperymentów:

Lion Golden Virginia Tobacco - porażka, chemiczny aromat, nie da się palić

Milsen Marbo - również porażka, za bardzo aromatyzowany, jak wyżej

Liqueen Standard Tobacco - wytrzymałam około tygodnia, dłużej nie da rady

Kiedyś był taki liquid "Mild Black" - z tego co pamiętam całkiem znośny, ale już go nie ma, a nowych liquidów Milda niestety nie kojarzę.

Były też liquidy Hangsen, np. "HS Delight", który mi nawet pasował - również nigdzie nie mogę go znaleźć.

Te liquidy Dekanga - spróbuję opisać... mają fajny tytoniowy smak, są mało aromatyzowane (nie śmierdzą nie wiadomo czym, praktycznie nie mają wyczuwalnego zapachu - nie pachną chemią), mają dość rzadką konsystencję (inne których próbowałam zwykle były gęstsze) i mają mało intensywny kolor (raczej biały niż żółty).

One są wciąż dostępne w Chinach, może jest jeszcze jakaś polska firma, która to pod swoim brandem sprowadza?

Wiem, że teraz sporo ludzi robi liquidy samemu, ale to nie dla mnie, w moim wieku człowiek już że tak powiem "nie ogarnia", potrzebuję jakiegoś gotowca...

Może ktoś mógłby pomóc, doradzić - gdzie znaleźć ten Dekang albo coś podobnego?

Bardzo dziękuję, pozdrawiam.
Awatar użytkownika
By e_sat
#1812861
vihik pisze:Witam,
Wiem, że teraz sporo ludzi robi liquidy samemu, ale to nie dla mnie, w moim wieku człowiek już że tak powiem "nie ogarnia", potrzebuję jakiegoś gotowca...
Bardzo dziękuję, pozdrawiam.


Ileż to masz lat, jeśli można zapytać? Wiek nie ma znaczenia, chęć jest tutaj ważna, możesz skomponować własne wspaniałe tytoniowe smaki, wystarczy zajrzeć do kilku tematów z tego forum, weź się w garść ;) Palę tylko tytoniówki i od dwóch lat sam sobie komponuję smak liquidów, spróbuj i zobaczysz ile to daje frajdy, satysfakcji. Zajrzyj do Maiart za aromatami, zajrzyj do innych firm.
Awatar użytkownika
By Gabriel
#1812863
Jeśli lubiłeś tak zwane gotowce jak Mild ( mild black ) to rzekomym jego odpowiednikiem jest Milp niebieski, jeśli lubiłeś Mild sahara to rzekomym jego odpowiednikiem jest Milp czerwony. Piszę rzekomym, ponieważ sam nie próbowałem i wiem to tylko od swoich znajomych. Sam osobiście szukam odpowiednika Hangsena - Desert Ship. Kiedyś nawet był sklep internetowy Hangsena, gdzie można było kupić ten liquid jak i aromat. Niestety to już chyba nie wróci. Jeżeli chodzi o liquidy Dekang to można je jeszcze kupić ( nie wiem czy są jeszcze w stałej ofercie czy tylko z tak zwanego czyszczenia stanów magazynowych ) w sklepach stacjonarnych Smooke.pl. Ostatnio widziałem w jednym z nich właśnie Dekang USA Mix. *SMOKEKING*
Awatar użytkownika
By Gabriel
#1819755
Gabriel pisze:Jeśli lubiłeś tak zwane gotowce jak Mild ( mild black ) to rzekomym jego odpowiednikiem jest Milp niebieski, jeśli lubiłeś Mild sahara to rzekomym jego odpowiednikiem jest Milp czerwony. Piszę rzekomym, ponieważ sam nie próbowałem i wiem to tylko od swoich znajomych. Sam osobiście szukam odpowiednika Hangsena - Desert Ship. Kiedyś nawet był sklep internetowy Hangsena, gdzie można było kupić ten liquid jak i aromat. Niestety to już chyba nie wróci. Jeżeli chodzi o liquidy Dekang to można je jeszcze kupić ( nie wiem czy są jeszcze w stałej ofercie czy tylko z tak zwanego czyszczenia stanów magazynowych ) w sklepach stacjonarnych Smooke.pl. Ostatnio widziałem w jednym z nich właśnie Dekang USA Mix. *SMOKEKING*

EDIT: Osobiście sprawdziłem te Milp-y. PORAŻKA. Nie mają nic wspólnego z Mild-ami. Moi znajomi chyba nie czują smaku :lol:
Awatar użytkownika
By Gabriel
#1819756
PucH2 pisze:A to nie macie tam podziemia centralnego żadnego?

Byłeś jakiś czas temu. Widziałeś? :lol: bo ja nie widziałem żadnego podziemia centralnego. Chyba że znalazłeś z Upadłym Aniołkiem :lol:
Awatar użytkownika
By PucH2
#1819757
No patrz pan jaki mądry naród. A gdzieś ten złoty pociąg schowali :lol: .
Awatar użytkownika
By marjan1967
#1819780
Też należę do fanów dawnych tytoniowych dekangów i hangsenów i szukam już długo u nas podobnych aromatów,niestety bezskutecznie, ktoś coś podpowie co przypomina klasyczne tabaco,camela czy usa mixa?
By jodek1
#1820126
to mnie pojechaliscie :)
dokładny adres to:
Sklep Wapershop
Podziemia Dworca Centralnego (nad rondem chałbińskiego / al. Jerozolimskie)
w Warszawie, pkt nr 24
(wejście od Hotelu Marriott)

Hangsen 10 ml 5 zł duży wybór Hangsena data 05.2019 z tytoniowych jest :
Virginia tobacco , Usa Mix , Red Usa Mix w dużych ilościach i resztki Ry4 , Desertship itd....
W sumie kilkadziesiat smaków jest dostepnych.
By k02a
#1836041
Fani tytoniówek, próbowaliście smaków tytoniowych od VAPY? Są dostępne w Ismoking.
Dostępne smaki to:
- Klasyczny Tytoń
- USA MIX
- GOLD Tobacco
- Blue Tobacco



Macie jakieś opinie?
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.