EPF
Dział dot. gotowych płynów z nikotyną lub bez ze sklepowych półek.
Awatar użytkownika
By healthiest
#213577
Witam

Nie znalazłem wydzielonego wątku więc zakładam w celu zgromadzenia opinii.

Po raz pierwszy zakupiłem u Remikina. Używam tylko gotowców tytoniowych i troszkę już przerobiłem różnych brandów ale wciąż poszukuję. :mrgreen:

Opakowanie - buteleczki przezroczyste, zabezpieczone odrywanym kołnierzykiem. Zapakowane w kartoniki.
Minus za brak opisu samej butelki (gołe!!! :evil: )

Camel 16mg
Tobbaco 16mg
Marlboro 16mg
Red Marlboro 16 mg
Davidoff 16 mg

Na pierwszy ogień poszło Tobbaco:

Jak na razie "palone" na atomku Big type A daje bardzo ładny dym, smak zupełnie różny od Tobbaco innych firm. Taki bardziej wyrazisty i mniej gryzący ale bardzo aromatyczny. Dla otoczenia przyjemny.
Kopie całkiem nieźle.
Ocena 9/10 *SMOKEKING*

Pierwsze 10 ml Tobbaco dobiega końca :D
Trzeci dzień wapowania i ciągle nie mam dość (super smak). Oceniam ten liquid bardzo wysoko ze względów, które podałem wcześniej ale doszedł jeszcze jeden element - liquid nie powoduje wysuszenia gardła. Nadaje się do chmurzenia "na okrągło". :wink:
OCENA KOŃCOWA -10/10

Zacząłem testy Camel - pierwsze wrażenia:

"Palony" na kartomizerze - dymu dużo, smak dziwny jakiś, coś mi przypomina. Na początku nie wiedziałem co, lecz po chwili - wielbłąd, taki CAMEL to ja paliłem w analogach Camela przywożonych w latach 70-tych zza wody!
Zalewam wkład do atomka Big type B. Tu wiadomo - chmura jak śmietana, gęsta, bardzo aromatyczna - na razie bardzo dobrze.

Zakończony Camel. Smak na różnych atomizerach i kartomach dość mocno się różni, ale zachowuje nutę smakową (podobnego efektu nie było z Tobbaco).
Dymienie doskonałe, chmurki gęste i aromatyczne (otoczenie wyczuwa lekko słodki zapach). Sam liquid nie jest zbyt słodki, ale dość delikatny. Kop pomimo tego całkiem fajny. Ten płyn także nie powoduje zbytniego osuszania gardła.

OCENA KOŃCOWA - 9/10


Rozpoczęty test Davidoff.

Zalanie świeżego wkładu Big type B, eGon do paszczy i - rozczarowanie!!!
To wcale nie jest Davidoff taki jakiego e-paliłem wcześniej. Wszystkie innych brandów też się różniły ale miały mniej lub bardziej podobną nutkę smakową orzeszków. W liquidzie Remikina - plastik, metal, ciastka jakieś - sam nie wiem jak to określić. Żeby nie wydać pochopnej decyzji jutro będę zmieniał atomki i zobaczymy co wyjdzie...


:( Tak taką mam minę po teście Davidoff - liquid moim (i nie tylko moim) zdaniem jest produktem nieudanym. Co oczywiście nie oznacza, że komuś może przypaść do gustu.
Tak jak obiecałem Davidoff został zalany do suchego kartka 510, atomizera 510 i atomizera 510XL.
We wszystkich smakuje podobnie - plastik i metal. Zamieniłem nawet koledze, który był tego nieświadomy atomek 510 na ten z Davidoff i w efekcie koleś zaczął sprawdzać po 2 zaciągnięciach co się stało z jego atomizerem. Pytam co się stało - a on - jakbym metal palił...

OCENA KOŃCOWA - 2/10
(2 za dymienie!)

Równolegle zacząłem palić Red Marlboro.
Jest dobre, naprawdę poprawny, lekko słodki i bardzo aromatyczny liquid. Jak wszystkie do tej pory testowane daje duże chmury wonnego i co ważne nie bardzo drażniącego otoczenie dymku.
Kopa ma całkiem przyzwoitego, ale ze względu na aromatyczność potrafi także podrażnić gardło.
Liquid moim zdaniem do przepalania co jakiś czas, chyba na stałe się nie nadaje.

OCENA KOŃCOWA - 7/10

Ponieważ zostało ok. 1/3 buteleczki (10ml) Davidoff'a i ok. 2/3 Red Marlboro połączyłem te dwa i wyszła całkiem znośna mieszanka, która bardzo fajnie sprawdza się w kartomizerach.

Pozostał liquid Marlboro, lecz jego test będzie później.

Ocena Marlboro i podsumowanie:

Z zakupionych pozostał do oceny Marlboro. Zrobiłem sobie przerwę na liquidy innej marki, żeby mieć "odskocznię" :mrgreen:

Marlboro 16mg - ocena krótka - bardzo dobry w smaku, niezbyt agresywny, lecz dobrze dający kopa, tytoniowy z dobrym dymem. Nadaje się do stałego palenia.

OCENA KOŃCOWA - 9/10

PODSUMOWANIE

Testowane liquidy (oprócz Davidoff) bardzo dobrej jakości. Charakteryzują się świetnym smakiem i dają obfite dymienie. Praktycznie wszystkie posiadają przyjemny dla otoczenia zapach. Nie wysuszają zbytnio "paszczy". Pomimo 16mg kop jest OK.
Dobra cena jest dodatkowym plusem.
Uważam, że są to jedne z lepszych liquidów i mogę je z czystym sumieniem polecić.
Ostatnio zmieniony 04 paź 2010, 08:25 przez kijan77, łącznie zmieniany 6 razy. Powód: Scalono na prośbę autora
Awatar użytkownika
By Artoo
#213832
Właśnie dzisiaj dostałem 50ml Camela 16mg.
I od razu rozczarowanie. Buteleczka bez zabezpieczenia, zakraplacz pęknięty i brak ok 7ml paliwa.
Mam nadzieję , że to jakiś przekręt ze strony napalonego pocztowca a nie pomyłka Remikina.
Trochę się boję testować. Na szczęście mam jeszcze trochę Mildowskiego "wielbłada", bo jutro ciężki dzień w pracy.
Póki co czekam na odpowiedź na maila.

20.09.2010
Nowy liquid dotarł cały i zdrowy. Remikin ,bardzo dziękuję za błyskawiczną reakcję. Jeśli chodzi o sprzedaż i sposób załatwiania reklamacji, jesteś dla mnie mistrzem świata.
Co do samego liquidu , na pewno opiszę doznania jak tylko go spróbuję.W końcu mam go teraz 93ml. Około... :wink:
Ostatnio zmieniony 20 wrz 2010, 20:58 przez Artoo, łącznie zmieniany 1 raz.
By remikin
#213881
Witam, mail juz poszedl. Domniemam ze zle zabezpieczona flaszeczka przez producenta, jutro odsylam nowy. Przypuszczam ze teraz dostaniesz w innej butelce bo swego czasu mialem w duzych butelkach gdzie byly problemy z pekajacymi zakretkami i to mysle jest glowny powod rozczarowania i mam nadzieje ze teraz bedzie wszystko ok :)
Awatar użytkownika
By ZbyneK
#213902
Tobacco jest OK. Dla mnie jednak 16 mg to już za dużo (ograniczam) :D
Kombinuję z rozcieńczaniem.
Jest jakaś nadzieja na 11 mg ?
Awatar użytkownika
By krawatos
#213939
Mam nietypowe pytanko. Skąd bierzesz liquidy? Ciekawy jestem czy twoje Blue Lagoon to to samo co W RM1.
Awatar użytkownika
By ZbyneK
#213940
remikin pisze:Wlasnie robie zamowienie i wezme to pod uwage

To ja już zaklepuję !
Najlepiej buteleczki 30 ml. Wychodzi taniej za 1 ml niż w 50 :D
By jl1969
#214122
To jeszcze jak by się pojawiło red marlboro 24 mg w dużych buteleczkach to byłbym wdzięczny.
By rycho31
#215562
Camel 11mg.
Ocena 9/10.Jak dotad najlepszy jaki uzywalem.
POLECAM
Awatar użytkownika
By Artoo
#215699
Camel 16mg
Kopci świetnie, smak jak dla mnie ciut słodki, ale ok. Moc w porządku.
9/10
Awatar użytkownika
By Virgo
#218906
Właśnie zacząłem testować Camela 16mg od Remikin - pierwsze wrażenia - super! Dymu dużo, smak fajny, kopniak jest, a do tego niewygórowana cena. Jestem bardzo zadowolony. :mrgreen:
By martitaa777
#227862
Ja juz zamawiam wlasnie duza 30 ml Tobacco,po Waszych testach sie przekonalam.Pewnie tez skusze sie na Camela od Remikin.Bo lubie jak dobrze liqid "dymi" :D
Pozdrawiam,jak juz sprobuje wpadne opisac wrazenia!
Awatar użytkownika
By Virgo
#227897
Tobacco 24mg oraz Camel 24mg są super! - chyba wreszcie znalazłem "swoje smaki". :mrgreen:
By zzz3
#228078
Opinie i tych liqudach wydają się być zachęcające więc zamówiłem trzy rodzaje Tobacco, Camel i Red Mlb (24mg). Szukam czegoś co mi podejdzie z gotowych płynów po przyzwoitej cenie. Kupując opakowanie 30,50 ml wychodzi 8 zł za 10ml - dla mnie do przyjęcia (zużywam ok. 4-5 ml dziennie więc niska cena mnie interesuje). Poziom ok. 15 zł za 10 ml jaki jest w różnych sklepach - nie dla mnie, za duże zużycie - pozostawały samoróbki, a te raz wyjdą dobrze, innym razem są nie do użycia (coraz mniej chce mi się to mieszać). Jak dojdą postaram się podzielić swoimi wrażeniami. Mam nadzieję że mi podpasują i jeśli cena nie pójdzie w górę to nie będę musiał zamawiać za granicą.
Awatar użytkownika
By Gargi
#228085
Ja też zamówiłem 4 buteleczki na próbę. Zobaczymy jak się sprawdzi liquid od tego sprzedawcy.
By jl1969
#228125
Ja używam tobacco i red marlboro 24 mg,jak dla mnie rewelacja no i cena w porównaniu z innymi sprzedawcami jest przystępna.
By Jarekkow
#230461
REMIKIN dlaczego nie masz nic na allegro ? Kiedy będziesz miał coś w ofercie ?
Awatar użytkownika
By marek_cz
#230489
Ostatnio zakupiłem u Remikina Camel 16mg 30ml. Niestety, ten liquid chyba nigdy nawet nie leżał przy Camelu - nie polecam. Smak tragedia. Parę miesięcy temu, jak kupowałem u Remikina Camela, to był jednym z najlepszych jakie używałem.
Awatar użytkownika
By dubanek
#230491
zgadza się, pomieszali mu smaki. Dlatego tez usunął aukcje. Też dostałem ten kokos ;)
Awatar użytkownika
By pej0
#230520
no to nie za dobrze jak liquidów nie ma w sprzedazy, bo moj ulubiony MLB RED zbliża się wielkimi krokami do dna buteleczki :(((
Awatar użytkownika
By kristof1818
#230559
Kurcze blade . Właśnie spróbowałem Camela z ostatniej dostawy ( bo dossany byłem do red mlb :) ) i rzeczywiście smak zupełnie inny :?: .Smakuje mi jednak , więc nie robię afery. Mam nadzieję ,że następnym razem będzie ten właściwy i najsmaczniejszy :)
Awatar użytkownika
By astra
#230575
Kurczę, a ja w niedzielę kupiłem.przesyłka na poczcie, jutro będę próbował.
Awatar użytkownika
By astra
#230583
liquid 30ml - Menthol 11mg
liquid 10ml - Camel 11mg, Malboro 11mg, Tobacco 16mg, Davidoff 16mg
Awatar użytkownika
By Virgo
#230626
Bardzo możliwe ze mój camel to również nie camel...chyba...w każdym razie jest to tytoniowe ale smakuje inaczej niż poprzedni, sądziłem że coś zmienili po prostu. Problem polega na tym że jest to równie smakowite i chętnie następnym razem zamówiłbym tego więcej, ale jeśli to nie camel to nie wiem co to jest. :lol:
Awatar użytkownika
By kristof1818
#235923
Witam. Jeśli ktoś ma wahania po ostatniej "wpadce" min. z Camelem ( kokosowym) to informuję , że jest już wszystko o.k :) Dzisiaj otrzymałem Camela 50ml i jest to ten właściwy (najlepszy moim zdaniem) *SMOKEKING*
Awatar użytkownika
By PucH2
#235943
Kokos z wpadki Camela jest całkiem spoko. Ledwo co zatrzymałem dla siebie 5 ml tak szybko rozszedł się po znajomych. Kokos z nutą tytoniową to ciekawe doznania w te zimowe wieczory. Mi się podoba ten kokosik.
Awatar użytkownika
By kristof1818
#235949
PucH2 pisze:Kokos z wpadki Camela jest całkiem spoko. Ledwo co zatrzymałem dla siebie 5 ml tak szybko rozszedł się po znajomych. Kokos z nutą tytoniową to ciekawe doznania w te zimowe wieczory. Mi się podoba ten kokosik.

Mi też się podoba :) i dla tego nie reklamowałem. Mógłby się znaleźć na stałe w ofercie :)
Awatar użytkownika
By zetX6er
#257252
A jak ten Blue Lagoon od Remikina smakuje? Warto zamawiać?
Awatar użytkownika
By _Tomi_
#257284
zetX6er pisze:A jak ten Blue Lagoon od Remikina smakuje? Warto zamawiać?


Polecam jak najbardziej taki drinkujacy smak jak ktos lubi:) ale ostrzegam szybkie opróżnienie butelki mam :zakrecony
Awatar użytkownika
By marcinw
#289745
może ktos podzielic się wiedza jak smakuje wiśnia od Remikina?
Awatar użytkownika
By kristof1818
#392780
Po dluższej przerwie z liquidami o Remikina, dzisiaj dostałem przesyłkę . Oprócz tego , że Marlb. i Camel jak zwykle przepyszne , to zauważylem , że są nowe buteleczki 30ml.Jedna strona jest twarda , a druga miekka , co bardzo ulatwia precyzyjne zakrapianie. Może gdzieś są takie stosowane , ale ja pierwszy raz z takimi sie spotkałem. No a liquidy są na prawde super i za bardzo przyzwoitą cenę.
By alter
#393752
Pierwszy raz spróbowałem liquidów od Remikina - dziś rano zakropliłem Camela - super - smaczny i wydajny, miłe zaskoczenie bo jadę na raz nabitym dualu cały dzień. Duży +!
Awatar użytkownika
By agarak
#397245
Tobacco od Remikina bardzo mi smakuje. Określiłabym je jako intensywny, dojrzały tytoń. Moc 12 mg też jest dla mnie wystarczająca, pomimo, iż zazwyczaj palę 16-18 mg.

Mam pytanie czy ktoś palił ostatnio mentol od Remikina? Jak smakuje?
By rhodo
#398291
ja zawsze brałem u Remikina Mrb lub Camel ale ostatnio spróbowałem Dunhill i się totalnie zakochałem. Smak jest rewelacyjny, słodkawy, dużo dymu świetny kop, bardzo tytoniowy.
Awatar użytkownika
By Amosicho
#398314
Potwierdzam - liquidy Remikina są "przepyszne" :) . Co do mentola - polecam - wyrazisty, a w tle czuć nutkę tytoniową.
Awatar użytkownika
By pietek
#398330
Prawie dwa lata temu Camel od Remikina był przez niemal pół roku moim podstawowym płynem do e-papierosa. Choć od dawna używam samoróbek, to skusiłem się na buteleczkę. Zadziwiające, smak ten sam. Mniam, mniam.
Awatar użytkownika
By c-zar
#398383
Ja także polecam liquidy od Remikina... w sumie były to moje pierwsze liquidy jakie paliłem. Z tych, które miałem najbardziej podszedł mi Marlboro i Mentol (co do mentola... wyczuwałem w nim jakąś nutę słodkości, ale mi to akurat bardzo odpowiadało)
Awatar użytkownika
By agarak
#401197
Mentol od Remikina jest bardzo dobry, tak jak koledzy pisali: wyrazisty, odrobinę słodki, ale tylko odrobinę. Poza tym zero "apteki" i "pasty do zębów". Polecam miłośnikom orzeźwiających liquidów.
Awatar użytkownika
By leo_rex
#401227
Dzisiaj otrzymałem przesyłkę od Remikina1 z allegro.
Zdecydowałem się na trzy liquidy w 30. ml butelkach, CM, RedMrlb, Tabac. Powiem krótko, zacny smak, niezły "dymek". Szesnastki "kopią tak jak osiemnastki od konkurencji.
Próbowałem na liquinatorze mini 3,5 ml, dual coilu 2,5 ml od Smoka i soft tip od Volisha.
Te liquidy smakują równie dobrze za każdym razem....Może to tylko moje wrażenie, ale wydaje mi się, że te liquidy najbardziej przypominają w smaku zwykłe papierosy - w pozytywnym znaczeniu - smooth analog :) /ups stworzyłem nowe pojęcie/.
Może Dostawca zdecyduje się na większe buteleczki, 50 ml? Oczywiście w dobrej cenie 8)

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

nie chcę się włączyć

kupiłam oxva slim xpro w grudniu, nagle dzisiaj ni[…]

Około dwa tygodnie temu zrobiłem dwa liquidy z aro[…]

Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.