EPF
Czyli o tym co i czym napełniamy nasze e-papierosy.
By mikers
reed pisze:
Co do przyzwyczajania sie kubkow i zatracaniu sie w zwiazku z tym smaku, racja.
Dlatego warto inhalowac rozne smaki na zmiane. Przynajmniej 2 i to nie co 2 tygodnie, ale "na raz" W kazdym fajku inny smak.

Z tym stwierdzenie sie zgodzę i polecam, dwa parowniki z różnymi smakami załatwiają sprawę przyzwyczajania kubków smakowych do jednego ze smaków, dodam jeszcze że na większość dnia pale ten który jest moim tak zwanym codziennym, podstawowym smakiem (555) a po południu i wieczorkiem w celach relaksacyjnych mniej tytoniowy ale tytoniowy z posmakiem słodyczy (Cherry Cigar).
By mattoid1973
reed pisze:Mozesz zdradzic po co ZAWSZE telepac butla? Bezsens IMO.

Inawera opisywał pewne doświadczenie, związane ze zjawiskiem gromadzenia się nikotyny w górnych partiach liquidu. Nie wiem jak szybko to zjawisko następuje, ale ja osobiście staram się wstrząsnąć butelkę przed dolaniem.
Awatar użytkownika
By Julia
555- super, orzeszki
M - jak 555 bez orzeszków, dobry, delikatny
Tabacco - delikatny, bardzo dobry
Cml - daje rade
Truskawka - super, pierwsza prawdziwa truskawka z krzaka.
Banan - guma donald:) super
Berry Mix - super, jagoda na pierwszym planie
Carmel Mocha - kawa z mlekiem, super!! lekko słodka, w sam raz na rano do kawy, pierwszy kawowy smak który mi smakował.
Cherry Cigar - wiśnia wyczuwalna, mocny tytoń, jeszcze muszę powapować.
Menthol - bardzo dobry, klasyczny bez udziwnień.
Cherry - nie czuję wiśni, bez smaku, mężowi smakuje

Wszystko super konsystencji, duża chmura.
Pierwszy raz na taka ilość próbek smakuje mi tyle...
jestem w szoku.
Poważny problem co brać w dużych flaszkach......
Awatar użytkownika
By mironiusz
znalazlem idealne okreslenie dla berymixa - kisielek o smaku owocow lesnych :-)
Awatar użytkownika
By ZetMichał
555 – pyszny tytoń z orzeszkami, chyba nikt tutaj nie powie „syf” czy cuś w tym stylu, każdemu podejdzie

M – to co 555 tylko bez orzeszków

Berry mix – owoce leśne, z początku kompletnie mi nie odpowiadał, ale jakoś nagle mi posmakował :P

Cherry Cigar – no tutaj muszę powiedzieć… jak dla mnie syf straszny(co oczywiście jest kwestią gustu), wisienka wyczuwalna, ale jakaś taka zgnilizna na 1 planie …

Cuban Cigar – smakowo podobny do tego wyżej (bez wiśni) ale smak jest tej „zgnilizny” jest lżejszy i nawet smaczny

CML – ciut słodkawy, smaczny tytoń

Menthol – zawinęła kobitka, to recenzja później

French Pipe – hmm... to chyba najbliżej smaku analogów, choć oczywiście dla początkującego daleko do nich... ogólnie w porządku, ale dla mnie szału ni ma

Ttobacco –
Tobacco H –
Virginia –
Viriginia H -

reszta później bo przyssałem się do tych już opisanych (oczywiście z wyjątkiem cherry cigar, który tez kobicie dałem bo jej smakuje... kwestia gustu...)
Ostatnio zmieniony 03 lis 2012, 02:29 przez ZetMichał, łącznie zmieniany 1 raz.
By romek romek
French Pipe - dla mnie po angielsku mogłoby się toto nazywać nie french pipe, ale burning socket. Lub dead cat.
Mega smród, walą jak biełomory, fetor jest odczuwalny również dla otoczenia. Analogi typu Klubowe
czy Męskie przy tej kadzi odoru mają zapach świeżo ściętych róż.
Wpisuję, widząc, że brakowało opisu tego "smaku".
Awatar użytkownika
By kris67
@romek romek, burning socket :-) ale faktycznie, gdy go wapuje, to żona czuje jakiś dziwny zapach (tylko w przypadku tego smaku) Mnie osobiście nawet pasi.
Awatar użytkownika
By XPICK
średni dymek,
smaki jak z Inawery,
dobre na początek,
wydajne na 3,5 V,

Podsumowując zestaw na start :)
By pneumon
Witam ponownie.
Posmakowałem już prawie wszystkie BM oprócz owocówek, których nie trawie. Nowy zakup 3x50 za 89 pln - strzał w dziesiątke :) Wybrałem 555 - dla mnie numer 1(orzeszki to może nie są, ale smak piękny), coffe paradise - cudny smak lekkiej kawki z mlekiem, virginia - najlepsza dla mnie tytoniówa (a wapowałem kinga, provoga, monacco, rm1 i wiele innych)-numer 3. Nie zawiodłem się ponownie. Dymek ładny, choć w coffe powinno być więcej VG niż 25% - brakło tych 5% do szczęścia ;) Polecam - stosunek jakości do ceny - super - smak w 50 ml identyczny w 10 ml.
By MichaelRSL
romek romek pisze:French Pipe - dla mnie po angielsku mogłoby się toto nazywać nie french pipe, ale burning socket. Lub dead cat.
Mega smród, walą jak biełomory, fetor jest odczuwalny również dla otoczenia. Analogi typu Klubowe
czy Męskie przy tej kadzi odoru mają zapach świeżo ściętych róż.
Wpisuję, widząc, że brakowało opisu tego "smaku".

:-) a dla mnie to miód! Uwielbiam 8-)

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
Awatar użytkownika
By giena1977
Fakt do wąchania to on się nie nadaje :lol: Ale za to w smaku to jeden z moich ulubionych liquidów,na pewno go jeszcze zamówię. Bardzo fajnie smakuje też po zmieszaniu np z M,CML czy Virginią,jak ktoś lubi tytoniowe smaki jest naprawdę ok. Szkoda tylko,że nie ma mocy 24 mg.
Jak zawsze kwestia gustu... :)
By Ciekawski
insomnio pisze:Właśnie dymię French Pipe, jak dla mnie jest dobry, zamówię jeszcze :)

Jest bardziej słodki czy wytrawny?
Awatar użytkownika
By michalglce
French Pipe jest zaje...ty.Słodki,z tytoniem fajkowym i orzechami włoskimi w tle
Awatar użytkownika
By insomnio
Ciekawski pisze:
insomnio pisze:Właśnie dymię French Pipe, jak dla mnie jest dobry, zamówię jeszcze :)

Jest bardziej słodki czy wytrawny?

Hmm... jak dla mnie półsłodki :)
Awatar użytkownika
By metalika
Coffee paradise- miłość od pierwszego zaciągnięcia :)

M- a ja w nim czuję właśnie orzeszki, smakuje, ale ..... ciągnie mi trochę białymi myszkami, ale w buteleczce, w wapowaniu już nie.

Reszta z zestawu promocyjnego od e-dyma czeka na degustację.
Awatar użytkownika
By Tomy
Nowa dostawa Mięty i skucha .. to nie jest ten sam smak jaki dostałem w lipcu.
Butelka 50ml, etykiety to samo, zapach zupełnie inny, smak o wiele gorszy i zbyt dużo mięty tym razem.
Nie ma już tego posmaku Pewexowej gumy balonowej jaki był na początku (palę miętę z przerwami na inne smaki, i nie może być mowy o przepaleniu się).
Co się kurde stało? Jako propagator mięty chyba zmienię smak :/
  • 1
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 110

Witam, Niestety melo 3 nie spełnia moich wymagań d[…]

iStick Pico 75W TC Kit

Mini Volt KILLER :D [obraz_800:2r3odacu]http[…]

Merlin RTA