EPF
Zdrowotne aspekty e-palenia.
By neQ222
#1859247
Witam, mam pytanie. Czy palenie zerówek szkodzi w jakikolwiek sposób zdrowiu? Poszperałem trochę po internecie, ale opinie są różne.
Awatar użytkownika
By PucH2
#1859249
Na to pytanie odpowie patolog po pierwszych zejściach. Na tą chwilę są tylko teorie i skąpe badania.
By neQ222
#1859272
Kiedyś już miałem sporą styczność z elektrykami, wtedy zalewałem liquid normalnie z nikotyną, teraz ostatnio mnie co raz bardziej łapie ochota, i miałbym zamiar zacząć vapować ale tylko zerówki żeby się broń Boże nie uzależnić od nikotyny.
Awatar użytkownika
By Vause
#1859277
Wapując zerówki od nikotyny się nie uzależnisz, ale od samej czynności już możesz.
A ja jestem tego żywym przykładem, nikotyna nie jest mi potrzebna od dłuższego czasu, ale nie potrafię wyzbyć się "uzależnienia" co do samego chmurzenia. Lepiej sobie daruj.
Awatar użytkownika
By pHarel2403
#1859379
Jak kolega wyżej napisał, jeżeli nie paliłeś analogów to nawet nie zaczynaj, możesz się uzależnić od samego chmurzenia, następnie będziesz wapował z nikotyną, ktoś poczęstuje analogiem i po Tobie...
By Nasgoth
#1861680
A są już jakieś badania na ten temat ? sporo szukałem ale nic konkretnego poza wpisami na forach nie ma. Dzięki wapowaniu rzuciłem analogi po kilku latach, oraz skończyłem z nikotyną. Mojej dziewczynie przeszkadza to bo twierdzi, że mimo tego iż są beznikotynowe są bardzo szkodliwe. Niestety nie mam żadnych argumentów poza kilkoma wpisami na forach.
Awatar użytkownika
By Cinmar
#1861695
Badań jako takich nie kojarzę. A jakie ona ma argumenty? Dyskusja skończona :D.
Zamiast szykować linię obrony, niech ona przygotuje argumenty na atak i udowodni Ci, że są szkodliwe.
A jeśli bardzo się uprzesz, to rozbij to na części składowe: jak bardzo szkodliwe są glikol, gliceryna i aromat?
Naturalnie to tylko skrót myślowy, nie odbieraj tego dosłownie.
JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

Jak to jest z tymi deserówkami?

Witajcie :wink: Temat troszke nostalgiczny bym p[…]

Hej. Potrzebuje pomocy. Byłem użytkownikiem Draga […]

Baza, aromat i NIKOTYNA!!

Witam, mam pytanie, po pierwsze jestem w tym nowy […]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.